Блоги → Перегляд

Експлуатація людини людиною? Рабство без смаку і запаху! (відверті розмови)

Субота, 03:21, 13.11.10
У цій статті згадуються

Відчуваєте це?

Цей тягар на плечах? Цю моторошну думку? Це бажання провалитись крізь землю?

Коли ви промовляєте слово "бідність"!!

Хіба ні? Страх, який окутує душу, сковує сили, не дає злетіти.

Страх, який пронизує вас до самих кісток?

Рабство без кордонів і меж. І панство, яке жирує на наших спинах.

Ви - каменярі свго майбутнього? Нє, ви лише раби системи.

Суспільство, в якому ми живемо, держава, громадянами якої ми є - це фарс, обкрадання, спекуляція, майдани, бідність, стрі, каліки і немічні.

Хто нами керує? Ціла піраміда із маніпуляторів і доярок. Щоб красти гроші і мати хоч якійсь дохід, людина вимушена цілувати панам дупу. А коли приходить день виборів, ми змінюємо одну дупу на іншу. Але ніхто не замислюється над тим, що ми синтетики!

Так, ми споживаємо більше, ніж виробляємо. У нас у голові бардак. У нас найгірші показники по рівню життя.

Українські діти вчаться, щоб виїхати з цієї країни. Батьки більшості дітей, які хоч чогось варті, усіма силами хочуть випхнути своїх дітей за кордон. Всі, хто чогось варті, давно виїхали з цього пост-совкового лайна.

Хто цього не зрозумів досі, того, в якому ми живемо становищі - або дурень, або просто ідіот. Інших слів не знайду.

"Пузаті тулять мені фуфєл!" - ось як характеризуємо нашу реальність.

І хто тут хоче жити?

"Час витирає малюкам всі соплі!"

Чи варта ця країна кращого? Чорт її знає.

З одного боку, це почуття громадянського обов"язку, патріотизму, націоналізму та усієї іншої херні, що змушує мене любити Україну. І як за мету ставити лідерство і владу.

Із іншого боку, на кой чорт я цим буду займатись? Де я в хріна візьму гроші на це? Хто мене підтримає і за який чорт?

Як на вагах, взвішую свій вибір у житті, і бачу, що хочеться першого. але реально друге. Треба вибиратись із цієї клятої країни.

А якщо хочеться робити політику, там. за кордоном, збирати гроші. І везти їх сюди. Створювати за кордоном патріотичні осередки, створювати закордонну мережу організацій. Готуватись і детально проробляти план до дня-ікс, коли постане із попелу новий Фенікс - потужна, чисельна, авторитетна політична сила, зі мною і моїми соратниками в авангарді, здатна реально впливати на ситуацію.

Мати великі зв"язки і великі можливості.

Це ж титанічна праця! І я усвідомлюю, що жодна політична сила не оминула цього шляху. І на цьому шляху маємо відточити свою майстерність перемагати і щоденно довдоити свою ствердність.

А також вміння чекати припливу, знати, коли той відбудеться. І вхопитись за нього чимдужче. як це зробив Ющенко у 2004-му. І хоча він не втримався, ми маємо втриматись.

Ось таку картину реальності малюю я усім тим, хто хоче робити реальну політику в Україні. Зі мною чи без, це вже інше питання.)

Годі базікати - говоримо по справі, створюємо план, деталізуємо і впроваджуємо.

Коментарі

перепрошую) дисонанс... прошу визначитись, Ви руйнівник, чи забудовник...)
+2

Відповідь на сьогодні залежить від мого настрою А зараз у мене такий настрій, що хочеться все знести до дідька і звести на розчищеному майданчику нове, величне, таке, яке мене влаштує. Кажу відверто. не ховаючись: це буде болісно. Зокрема і для мене, і для тих, хто буде зі мною. А хто боїться, раджу думати одразу про телевізор і попкорн.)
+1

насправді, я не дав Вам вибору) руйнівник і забудовник, зара - одне і тей саме... проте:
* * *
Девушка пела в церковном хоре
О всех усталых в чужом краю,
О всех кораблях, ушедших в море,
О всех, забывших радость свою.

Так пел ее голос, летящий в купол,
И луч сиял на белом плече,
И каждый из мрака смотрел и слушал,
Как белое платье пело в луче.

И всем казалось, что радость будет,
Что в тихой заводи все корабли,
Что на чужбине усталые люди
Светлую жизнь себе обрели.

И голос был сладок, и луч был тонок,
И только высоко, у Царских Врат,
Причастный Тайнам,- плакал ребенок
О том, что никто не придет назад.
Август 1905
/А. Блок/
+2

Як казав Ахіллес, переможені є завжди. А якщо перевозчик на річці Стікс давно чекає на нас - хай почекає ще трошки! Побільше ворогів забрати із собою!.)
А для кого величне зводити збираєтесь? Для 80%? Для тих які і досі вважають 7-е листопада святом (і це незважаючи ні на голодомори, ні на колективізації-репресії). Свято, і хоч застрелься... 80 відсотків!!! Полова в голові. А ви для них величне будувати. Полову треба спочатку з голів витрусити, інакше нічого не вийде.
+1

Для цього є змагання. У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі нарід стає нацією! Жертвуючи усіми, хто слабкий, і відбираючи лише кращих. Слабші знаходять силу, а хто не здатен - стає жертвою історії. Хто ж здатен - її творцем. Іншого шляху не було і немає в жодної нації світу.
Українські діти вчаться, щоб виїхати з цієї країни. Батьки більшості дітей, які хоч чогось варті, усіма силами хочуть випхнути своїх дітей за кордон. Всі, хто чогось варті, давно виїхали з цього пост-совкового лайна.

Так, шанс на порятунок, який, як доводить досвыд, є вірним...
Шкода України...
+2

Шкода. Та не жаліймо себе, адже в цьому - наше спасіння!
Удєл одних давати в рот, удєл інших братив рот!!
а Українському народу я бачу подабається 2 пункт при цьому коли від влади!
Гарна стаття, не лише Ви один так думаєте, я теж проходив такий період. Але хто, як не ми? Саме можемо, зробимо, переможемо. Такі як Ви, я, інші...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі