Блоги → Перегляд

що небудь змінилось в країні з ншої писанини?

Вівторок, 06:20, 28.07.09

Рейтинг
1 1
Переглядів
985

0
0

От з розумним виглядом розказуємо друг-другу як керувати країною потрібно. А що з цього? Просто балачки... Що зрушилось з місця від того, що ми тут пишемо? Який сенс з цього? Тут присутні аналітики з партій, які ці обговорювання втіляють у життя, або хоч якось обговорюють з керивництвом? Чи представники влади, які своїм босам кажуть: тут Андрійко з селища Голубіне каже що води 3 місяці немає і робити щось треба! Або тут ще кажуть що потрібно підручники у 321 школу купити, бо у дітей один підручник на десятьох! І не протирай штанці на дупі, а руки в ноги та побіг "кабанчиком" все врегульовувати!

Що толку, що ми тут "разглагольствуем"? Саме "разглагольствуем"! Бо в майже кожному пості лозунги: треба то, треба сьо! І до чого це все веде?

До великої кількості коментарів і не більше!

Можете мене мінусувти, але скажу відверто! Збудували нам віртуальний світ, де ми тут такі розумні, такі файні... А що далі?

Цитати, висловлювання, знову цитати... Думки, мрії... Одним словом- абстракція! Щось нереальне та неіснуюче...

А де дії? Чому б не написати пост: 32 лютого всі разом виходимо на самий людний майдан свого міста з лозунгом усім працівникам  пляшку горілки на новий рік у подарунок! І вимагати цього! Хочаб звернути увагу на себе! Але хто пійде? мабудь третина у кращому випадку... Сумно...

Якщо ми такі розумні, то чому нічого не робимо?

Зараз почнуть писати наступне: сам "балаболиш" а нічого не пропануєш! Так! Не пропоную... Тому- що невпевнений...

Але пропоную спробувати. :)

Хто за?

Коментарі

вибачте за граматику, у мене з нею дуже важко))))
Невідомий користувач 13:01
+3
Важко з Вами не погодитися. Але до всього потрібно ретельно готуватися. Настане той час, коли Україна загомонить!
-1

ми вже 18 років ретельно готуємось! але питання, кто-небудь знає до чого ми готуемось? я особисто ні... відповідіть мені на це питання!
Невідомий користувач   18:35
+1

всьому - свій час. для всього повинні вирзірти обставини. до всього ми самі повинні дозріти.
-1

дозріли і спохватилися за голову! добре, що голова хочаб залишилась.
насправді, цей сайт виконує досить важливу соціальну функцію:
1. Обєднює активних, творчих людей, які готові свої таланти спрямувати на користь держави.
2. Дає можливість апробувати різноманітні ідеї, побачити реакцію на них інших користувачів Політіко;
3. Служить таким собі місцем для тренувань майстерності цивілізованої дискусії, уміння доводити свою думку, підбирати потрібні аргументи;
+5

+100 спілкування це дуже важливо, людина ізольована від спілкування з нормальними людьми деградує, а тут дійсно гарні люди зібрались.
+4

І ось тут і виявляється користь таких як Хавєр Москалітто, чи інших "не читал, но осуждаю!". Коли б тут спілкувались лише з усім згідні було б нудно.
Иногда здесь появляются представители политических сил, только процесс реализации идей гораздо сложнее, чем описанный в заметке:(
+5

Але ж для того, щоб почати реалізовувати ідею її потрібно обговорити?!!
+1

це сарказм)
Шановний, як можна вийти на «самий людний майдан», не домовившись? Отут, на цьому сайті, можливо і виробиться якась нова ідея, новий підхід до тих чи інших колективних дій та поступків. А як же без обговорення? Першим було слово…
0

я розумію, що потрібно обговорювання. але не вважаю доцільним обговорювання чогось неіснуючого! слова починають щось значити, коли вони стають ділом!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.