Субота, 23:47, 20.11.10

Рейтинг
19 4
Переглядів
3584

0
0

Українських націоналістів часто звинувачують у нацизмі чи фішизмі, чи ще чомусь, що асосціюється з ненавистю на національному підгрунті. Звинувачують мало не в маніакальній необхідності кинути "зігу" чи намалювати сваргу повернуту "як у німців". При цьому ці "персони", яскравим прикладом такої є користувач під "іменем" Тапер Таперич, розказуть, яка погана Україна і який хороший був Радянський Союз.

Ці люди про СРСР чули лише по телевізору і є дурнями або є палкими московськими шовіністами (читай: нацистами, комуністами, більшовиками). Або можливо просто проплаченими агітаторами Москви.

Чому я їх  називаю водночас нацистами, комуністами і більшовиками? А тому, що різниці між ними немає. Що німецькі націонал-соціалісти, що московські інтернаціонал-соціалісти були для нас окупантами, були ВОРОГАМИ. Обидва режими знищували чи виселяли людей за національними ознаками (українці, татари, чечени, євреї та інші народи, що опинились на окуполваних територіях). Обидва режими тяжко-палко намагались будувати соціалізм. Обидва режими використовували у своїх війнах як гарматне м'ясо окуповані народи (українців в дивізії "Галичина" та українці в Червоній Армії). Обидва режими грабували окуповані териорії і обидва перетворбвали їх на пустелю, коли відступали.

Навіть знамена в них схожі - червоний зі свастикою і червоний з серпом і молотом.

Хто не вірить мені, то прошу - знайдіть десять відмінностей:

x_8044e321.jpg

x_79756503.jpg

x_de8887d6.jpg

x_c198872b.jpg

x_76ef1c5f.jpg

x_f8b64147.jpg

x_d1965310.jpg

x_400b2098.jpg

x_4119b871.jpg

x_14914c03.jpg

x_e9de41b5.jpg

x_fa030968.jpg

x_e2f82436.jpg

x_dfff1cc6.jpg

Робіть висновки, товариство.

Коментарі

Відмінностей мало. +
+4

От власне
+1

дело в том, что фашизм придумали социалисты, они развили теорию распределения социальных благ до обсудра, т.е. социалисты-националисты считают что блага надо расширять не за счет своего собственного труда, а за счет порабощения других наций и распредеелять ресурсы других стран, народов, на то они и социалисты, что бы строить распределители, социальные приходники и заниматся бюрократие, паразитируя на теле народа, запоните соцциализм и фашизм это одно и то же и никакого отношения к национализму не имеет.
+3

Якщо я правильно зрозумів працю М.Сціборського "Націократія" (де окрім всього іншого описано і позитивні та негативні сторони італійського фашизму), то фашизм і націонал-соціалізм - речі дещо різні. А націоналізм - взагалі інша опера.
+3

Мені цікаво інше: Хто у кого вкрав сюжети?
Мабуть таки москалі...)
+2

Я теж так думаю)
+4
висновок один: одного поля ягоди
+4

І всі паганки)))))
+4

І всі паганки!
+3

Спробуйте плюнути - без зубів лишитесь. Мій блог є своєрідно відповіддю на на блог Тапер Таперича.
+3

Підтримаю Юрія: тут не місце роджерсам. забирайся!
+3

Саша РОооо-джерси де Фашио Комарадос !

вы всегда ищите доказетельств, требуете вам доказательства прямо в лицо, вот доказательства, вы пишите - провокатор .... в военное время .... расстрелял бы ...

это явно выраженное мышление фашистов,которые в украине себя именуют социалистами.
+2

Серж Потапенко 22:26
--------
+100
+2

Але англійський режим і американський ворогами лютими не були.
-5

О, якийсь комуно-нацист мінус поставив. Певне Таперич відмітився.
+4

Ні, це мабуть О.Роджерс.
Подивіться на герб 1930 року і все стане ясно.
+4

Доброго і вам вечора, а мене звіть Юрій.
+1

маслосирбаза
+1

маслосирбаза
--------------
Ееее.. тобто?
До речі: Блог зник з прямого ефіру.
Висновки вже давно зроблені. Ностальгують, як правило, ті, кому за совєтов жилося краще. Не лише краще, ніж зараз (хоча я собі такого уявити не можу!), а й краще за інших - тобто тій же партверхівці малій і високій.
Коротко и ясно.++++)))
Однояйцеві близнюки! +!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі