Середа, 22:09, 24.11.10

Рейтинг
29 5
Переглядів
3697

0
0

    В історії, як і в кожній науці слід починати з початку – з‘ясування змісту термінів. Головною проблемою історії України є питання, мало пов‘язане з наукою, і більше – з криміналістикою. Точніше, з правом інтелектуальної власності. Це – крадіжка назви країни. Вона відбулася в XVII і XVIII століттях. Одного разу, після кількасотлітніх боїв одразу на „кілька фронтів” українці оглянулися, і, як то кажуть, з‘ясували – „і я не я, і хата не моя”.  

    Несподівано виявилося, що на ім‘я і спадок Київської Русі може претендувати ще хтось, крім народу, на споконвічній території якого розташовано всі центри Русі – Київ, Чернігів, Переяслав, Канів, Білгород, Васильків, Вишгород, Юр‘їв, Любеч, Овруч, Острог, Путивль, Новгород-Сіверський, Прилуки, Володимир-Волинський, Луцьк, Галич, Львів, Теребовля – і так ще на пару сторінок.  

    Причому, це привласнення назви було зроблено країною, з протилежною політичною традицією та значною культурною дистанцією. Її мешканці навіть не розуміли української мови, і такі досі й не розуміють.  

    Між тим, „запозичення” назви – явище, звичне в історії. Московія тут далеко не першовідкривач. Німеччина майже ціле тисячоліття, до 1806 року офіційно звалася Священною Римською імперією, хоча головний внесок германців у римську історію полягав у тому, що вони зруйнували Рим. 

Коментарі

Справа в тім, що москвини. як і германці - були дикими варварами. Якщо в німців це трохи пройшло на днякий час, то москвини варварами залишились по нині.
+3

І змінюватись, судячи з усього, не збираються...
-11

+3

Хтозна)
+5

Сергей Днепровец 20:23
---------------
Для цього потрібна тільки сильна УССД
+2

Ну, таких прикладів в історії є:
Французи - не франки.
Румуни - не римляни.
+6

Зате українці - русичі.
-10

-6

-7

+3

Українська мова - пішла від старослов'янської. Москальська - угро-фінський діалетк з 29% української мови.
+6

Vitaliy Skorokhodov 21:43
Невігластво вже у масах. Ви б почитали літературу не тільки за фахом, шановний.
Сучасна російська мова майже нічого спільного із "древньоруською" не має. Пошукайте в інтернеті, зазирніть у вікіпедію. А то соромно: освічена людина, а таку дурню верзе.
+4

Vitaliy Skorokhodov

Ти не експерт, ти майже дебіл. Антиукраїнська ідіотина, що живе ілюзією, а не правдою.

Подивись, наволоч москальська, книги із мовою, про яку ти зазначаєш.
І там твої очі прочитають несподівано розумні речі. Але ти, як москальське ЧМО - класичне москальське ЧМО - не зрозумієш суті, відвернеш свою тупувату голову і продовжуватимеш горлати яу недорізана свиня, що російська мова була першою.
Хоча це правда, бо русичі - це ми. Ваша мова, дурню з маленької літери - московитська. Тому на майбутнє запам'ятай - називай себе москалем, а не "русским". Тому що "русский" - це я. А ти - московит. Не плутай понять!
+3

Игорь и Виталий, прошу не ссорьтесь и не злословьте друг на друга, т.к. вы оба по своему правы, но не слыша и не понимая друг друга не видите, что решение вопроса лежит в другой плоскости - не национальной, а исторической. Виталий прав, что русский язык произошел от древнерусского, но не церковнославянского. Древнерусский язык как диалект появился из праславянской группы языков - потом появился восточнославянский диалект, от которого наравне с украинским (тоже как диалектом), появившемся в Древней Руси - Киевской Руси после расселения болгар на Юго-Западной части нынешней Украины, т.е. через через 300-400 лет в Новгороде появился русский язык (как диалект древнерусского)!
Церковнославянский язык (в различных вариантах) широко использовался и в других православных странах: Болгарии, Сербии, Румынии (сохраняющегося в книжной традиции старообрядчества - дунайского), и ни одна из форм церковнославянского языка не тождественна с древнерусским языком (сведения о котором чрезвычайно отрывочны, ввиду малочисленности письменных памятников), хотя на Руси использовались оба и, естественно, они не могли не влиять друг на друга. Церковнославянский язык по своему происхождению — южнославянский, а потому фонетические процессы, отразившиеся в нём, часто не совпадают с русскими. Южнославянские языки́ — группа славянских языков, в настоящее время распространённая в Юго-Восточной Европе, на Балканском полуострове.
Просто есть очень хорошие мирские книги происхождения письменности и языков Яна Гуса (трактат 1406 года) и Якуба Паркошовица (1440 года). Ну а истину возникновения языков, письменнности и народов написана в Библии: Ветхий Завет : 1 Книга Моисея : Бытие гл.11 и далее...
☼ RUSS ☼ 22:33
+8
на ім‘я і спадок Київської Русі може претендувати лише РУСИ
!!!
+++
+6

Лише ми!!
+6

Так!
+8

а галичане это галицьки русы???
+9

так
і що?
+6

Звичайно. Це Червона Русь. Поляки до цих пір називають галичан "руськими", у значенні "українцями".
+6

Не руськими, а русинами - так як ми самі себе називали до недавна.
+5

Вони ще "русскими" називають. Хоча і "русинами" також.
-6

+2

Ну ще претендувати на "спадок" можуть білоруси - як гілка, що відділилась від нашого - руського - народу, до якого москалі немають ніякого відношення.
☼ RUSS ☼   00:08
+2

Руський - це супер-етнос: українці(руси), білоруси та росіяни.
БАСТА!!!
+2

Москалі - з іншої опери. Вони не слов'яни
-8

Р У С С   00:52
-4

Как все эти разговоры напоминают мне нынешние! Об ОКОНЧАТЕЛЬНОМ И БЕСПОВОРОТНОМ ОТДЕЛЕНИИ УКРАИНЫ ОТ РОССИИ!

Культура современной Германии включает в себя культуру большого количества немецких этносов, составлявших её до объединения: Пруссия, Бавария, Саксония и др.
Более широкая трактовка «немецкая культура» включает в себя также культуру Австрии, которая до сих пор политически независима от Германии, но населена НЕМЦАМИ и принадлежит к той же культуре. Указанная немецкая (германская) культура известна миру с V в. до н. э.

А РУССКАЯ? ПОЛАГАЮ НИКАК НЕ МЕНЬШЕ.
У нас одна единая неделимая СВЯТАЯ РУСЬ. Вопрос лишь в том, что почти каждый ПАТРИОТ понимает ее по своему... Не так ли было и во времена Батыя? Мы братья... и это ГЛАВНОЕ!
К большому сожалению современная Россия ПОЛНОСТЬЮ КОНТРОЛИРУЕТСЯ ИУДЕЯМИ, почти без шансов на ОСВОБОЖДЕНИЕ ОТ ИХ ГНЕТА. А вот у Украины ТАКОЙ ШАНС ЕСТЬ.
В этом и состоит наша борьба - Радикального Украинского Солидаристского Союза.
-6

-6

+7

Vitaliy Skorokhodovу

Соси соску, негідний молокосос! І в бік України не плюйся!
+3

Oleksa Russ 22:08

Руський - це супер-етнос: українці(руси), білоруси та росіяни.

*************************************************************

А росіяни яким боком тут ?
Цікаво дізнатися кого Ви маєте на увазі під цім словом "росіяни" ?
Р У С С   13:35
+1

Просто вислухайте:

1. Гаплогрупа R1a зустрічається:
- 55% у русів(українців);
- 50% у білорусі;
- 48% у великорусів.

2.Хрещені в православну віру приблизно в один час.

3.Сучасну великоруську мову по суті виплекала Києво-Могилянська інтелектуальна еліта, яка була наближена Петром 1 до себе, а саме - з цього приводу слід завдячувати її професурі: І. Гізелю, Й. Конановичу - Горбацькому, С. Яворському, Ф. Прокоповичу...
Так «Лексіконъ славенорωсскїй и именъ Тлъкованїє», києво-могилянця, Памва Беринди — одна з найкращих праць східнослов'янської лексикографії XVII ст. - на мій погляд, стала єдиним формотворним джерелом і руської, і білоруської, і сучасної великоруської мови.
У друкованому вигляді і в численних рукописних копіях словник Памви Беринди був поширений на Україні, в Росії і Білорусії, а також використовувався укладачами пізніших східнослов'янських словників. Він відіграв провідну роль в історії української, російської, білоруської і навіть румунської лексикографії.
Продовжив цей могутній вплив на "північного брата" Феофан Прокопович (1681—1736) — видатний український вчений, оратор, письменник, політичний і громадський діяч. Один із засновників стилю українського бароко з його демократичним характером, зв'язком з народною творчістю, умілим використанням культурної спадщини.
Це видатний діяч петровської епохи походив з середніх верств суспільства, він рано втратив батьків і виховувався у дядька. Закінчивши Київську академію, продовжував навчання в Польщі та Римі. Завдяки своєму ораторському таланту згодом досягає вищих посад держави, стає, по суті, правою рукою Петра І, його радником, главою «Ученої дружини». З 1706 року Ф. Прокопович — професор риторики Київської академії, курс якої у той час розглядався як унікальна наука про слово взагалі. Риторика вважалася «царицею душ», «княгинею мистецтв». Спадщину цього видатного українського просвітителя високо цінували Пушкін, Сумароков, Фонвізін та ін.
Продовжив цю лінгвістичну естафету теж учень Києво-Могилянської академії - Михайло Ломоносов, який у 1734 році в її стінах ґрунтовно вивчав поетику та риторику. Згодом саме він заклав основи сучасної російської літературної мови, став теоретиком красномовства як автор «Краткого руководства к красноречию», «Краткого пособия к риторике в честь любителей словесности», «Российской грамматики».

4. НУ, ЩО ТУТ НЕЗРОЗУМІЛОГО?
Невже ж прусаки, баварці, шваби та саксонці більші брати між собою, аніж РУСИ(українці), БІЛОРУСИ ТА ВЕЛИКОРУСИ? Зогадайтеся з одного разу, кому вигідно, щоб ми ворогували між собою?
+3

пункт 3: +++++
+4

Брат брата не вбиває. Ми не нищили Московію, вона нас вирішила стерти з лиця Землі. Ми лише хотіли ЖИТИ. Як і хочемо зараз.
Р У С С   15:37
+1

Ми, РУСИ, Є СТАРШИМИ БРАТАМИ ДЛЯ НИХ, і як СТАРШІ повинні поводити себе з ними - БУТИ МУДРІШИМИ, БІЛЬШ ТЕРПЛЯЧИМИ ТА ПОБЛАЖЛИВИМИ.

Чи нам невідомо, що "збирач руських земель" мав певні проблеми МОРАЛЬНОГО ПЛАНУ щодо актів агресії проти сусідніх князівств, де панували РЮРИКОВИЧІ? І, хто ж йому допоміг позбутися докорів сумління перед тотальною експансією сусідніх РУСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ?
Єресь ЖИДІВСТВА!

Що ж про неї відомо? Проповідник, відомий як «Схарія жидовин», імовірно прибув до Новгорода в 1471 і «спокусив в жидівство» новгородських священиків Олексія і Дениса, Федора Курицина , Івана Чорного , які стали головними поширювачами єресі як в Новгороді так і в Москві. У політичному відношенні новгородські «єретики» орієнтувалися на Москву , яка прагнула тоді приєднати Новгород, так же само нестяжательно вони вимагали від монастирів відмовитися від володіння земельними угіддями і кріпаками на користь верховного володаря, що також не могло не знаходити співчуття у московського князя Івана III.

Поширення цієї погані на певний час загасив своїми діями Іван Грозний, який відповів належним чином польському королю, що бідкався про долю польських купців-євреїв:
"Мы тебе неоднократно писали о том раньше, извещая тебя о лихих делах от жидов, как они наших людей от христианства отводили, отравные зелья в наше государство привозили и многие пакости людям нашим делали.
Мы никак не можем велеть жидам ездить в наше государство, ибо не хотим здесь видеть никакого лиха, а хотим, чтобы Бог дал моим людям в моем государстве жить в тишине без всякого смущения."

Проте, починаючи з Петра 1, єресь жидівства вигулькнула в РІ під виглядом масонства, до якого залучилися майже всі наступні монархи РІ.

Видається зайвим розлого зупинятися на тому, якого походження були БІЛЬШОВИЦЬКІ ЛІДЕРИ та їх кремлівські наступники. Нагадаю лише про одне - і зараз РФ ПОВНІСТЮ ПІДКОНТРОЛЬНА ІУДЕЙСЬКІЙ КОНЦЕПТУАЛЬНІЙ ВЛАДІ, за якою - все людство розділено на три частини: "Євреї" (тільки вони одні пишуться з великої літери), "Церква" (під нею протестантські фундаменталісти розуміють себе) і "язичники" (всі інші, включаючи православних). Причому протестантські коментатори стверджують, що поняття "Ізраїль" і нині має застосовуватися не до християнської Церкви (як це прийнято в ній), а тільки до єврейського народу за національною ознакою. Про Страшному суді говориться: «Суд над індивідуумами кожної нації виробляється в залежності від того, як вони ставилися до братів Христа, тобто до євреїв», - тільки добрим ставленням до них осіб і врятується.

Отже, ми, як старші брати, повинні зрозуміти, що маємо МІСІЮ - врятувати і молодших братів і все людство ВІД ПЛАНЕТАРНОЇ КАТАСТРОФИ, яка зумовлена помилковим цивілізаційним вибором сучасної світової спільноти. Цілком зрозуміло якого походження.
Р У С С   16:02
+1

Недаремно буде нагадати, що ВЕЛИКИЙ ОБ'ЄДНУВАЧ Германії, Отто фон Бісмарк, переважно діяв "з позиції сили", коли збирав по крихтинам ВЕЛИКУ ДЕРЖАВУ. Проте - ні баварці, ні саксонці, ні ельзасці, ні шваби, ні бременці, ні вестфальці ЗАЛІЗНОГО КАНЦЛЕРА ПРУСІЇ загарбником не вважають.

Нарешті нам треба зрозуміти, хто наш ворог і як з ним треба боротися.
Накинута ворожнеча між нами, РУСАМИ, та великорусами є найбільшою маніпуляцією нашою свідомістю, адже на кону стоїть наше етнічне виживання.
+2

Я то думав, що великоруси - це ми як засновники Київської Русі...
Р У С С   00:51
+1

Гадаю, це усмішка. Ви розумна людина. Ви все добре зрозуміли про що йде мова.
ну Русь - це Україна! що далі?
це нам зараз і на майбутнє допоможе?
як?
+2

Ви всюди шукаєте матеріальної вигоди?
+2

А навіщо до усього придиратися?
+7

Фірмовий знак БЮТу : "Де гроші - там правда".
+5

Ігор Кир'янчук 21:06
-----------
+100
+7

Сергій Маслюченко 21:01 Як допоможе? На мою думку тільки "Дивні створіння без мозгів і без коріння" цього не розуміють. Вчить історію і ви зрозумієте чому. Чому кожна балаболка в першу чергу перекроює історію? Щоб мати тверду почву під ногами, блін, невже це так важко зрозуміти? Не варто гуртуватися навколо партій, гасел, обіцянок. Ми маємо Велику історію. культуру, мову, це те, що дійсно може єднати. Хоча кому я це пишу....
0

по-перше, я історик за фахом (можна було і профіль подивитись).
по-друге, де я написав про матеріальне тут?
третє, при чому тут БЮТ?
ну переназвемо ми Україну Русю і що?!
чому мова, історія, культура ЗАРАЗ не виконує тих функцій про які ви пишете? моя відповідь, бо про це тільки кричать, пишуть і НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ, щоб це реалізувати...
коли, ми говоримо, що у нас найкращі чорноземи, то вони од розмов родить нічого не будуть, їх треба правильно засіяти, виростити і зібрати врожай... (метафора, але по суті я так вважаю треба робити і у тих сферах, що автор торкнувся)
-2

Щоб все це реалізувалось, то до влади мають прийти ІДЕЙНІ люди - НАЦІОНАЛІСТИ, які ставлять інтереси нації вище від своїх приватних.
-2

на жаль українські націоналісти живуть старими ідеями! які не відповідають вимогам часу!
так як ідеї старі, то вони не мають підтримки і тому не приходять до влади...
+1

і ще одне...
в нормальному суспільстві інтереси приватні і національні СПІЛЬНІ!!!
інтерес нації - розвиток кожної особистості, досягнення нею культурних, соціальних, економічних і т.д. благ... (щось таке).
-7

+2

Тапёр Тапёрыч 22:59
---------
Я перетинав кордон не однократно в Чопі. І ідейність нікуди не поділась

Сергій Маслюченко 22:57
---------------------
Не зовсім на етапі становлення нації-держави інтереси особистості можуть суперечити інтересам нації. А щодо розвитку кожної особистості - то це ви правильно підкреслили. розвиток КОЖНОЇ, а не тільки своєї.
-6

-3

К власти должны прийти профессиональные, грамотные, патриотически настроенные христиане!
-7

+1

За націоналізмом - майбутнє.
Я ж кажу кожної - в т.ч. і своєї. Не перекручуйте слова.
плюс.
на ім‘я і спадок Київської Русі може претендувати лише РУСИ
!!!
+
А в каком банке спадок?
+6

Спадок духовний. Всі хочуть ковбаси чи грошей, прокляті матеріалісти
-4

Дак духовності тут хоч греблю гати, а грошеняток завжди людям мало навіть януковичам)))
+5

Історичний спадок - більший за будь-який матеріальний.
-1

і що робити з тим спадком?
я не проти нього!!! навіть ЗА!
але...
більшість українців турбує перш за все "ковбаса", бо вони погано живуть!!! їм мало платять, скрізь страшна корупція, вести бізнес важко і т.д.
без вирішення цих питань про історичний спадок можете не говорити їм!!!
0

мінуси бачу, але відповідей немає!
кліше "москаль", "антиукрраїнець" це не відповіді!!!

п.с. треба Риму почати збирати свої землі... і Монголії також...
-1

Я мінуси не ставлю - це антиукраїнці, що кричать, що Русь - РФ.
Хоча зрозуміло, що з точки зору здорового глузду - це надтупо. Але такі люди десь знаходяться.

Щодо п.с. - Яка країна назвалася Римом чи Монголією після розпаду цих мегадержав?
Я пишу про те, що Росія - держава з фіктивною назвою. Або, як хочете, взагалі - "недержава".
☼ RUSS ☼   01:26
+4

Патриот Patrios
а иудеи - смесь кого с кем?
))
-8

+2

Не богохульствуйте пожалуйста! Читайте Библию и после сотворение мира от кого началось колено иудеево.
+2

Oleksa Russ 23:26
Патриот Patrios
"а иудеи - смесь кого с кем?))"

Бытие 11:1-9 "На всей земле был один язык и одно наречие...И сказали друг другу (Ноевы сыны после потопа): наделаем кирпичей и...построим себе город и башню, высотою до небес (авт.-возгордились люди от спасения от потопа и возомнили себя полубогами, решив добраться до Бога), и сделаем себе имя, прежде нежели рассеемся по лицу всей земли.И сошел Господь посмотреть город и башню, которую строили сыны человеческие. И сказал Господь (авт.-Ангелам своим): вот, один народ, и один у всех язык, и вот что начали они делать, и не отстанут они от того, что задумали делать; Сойдем же и смешаем там язык их, так чтобы один не понимал речи другого. И рассеял их Господь оттуда по всей земле, и они перестали строить город. Посему дано ему имя (авт.-городу-башне): Вавилон, ибо там смешал Господь язык всей земли (авт.-дал наречия им и новые языки), и оттуда расселял их Господь по всей земле.".
Теперь к Вам вопрос Олекса - какой самый древний язык на земле (праязык человечества) - не древнеарамейский (древний идиш) часом???
-1

Патриот Patrios , знов ви тут з Біблією

як Ви можете пояснити це ?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5a/IE_expansion.png/400px-IE_expansion.png

Розселення арійської раси ,за останніми дослідженями і те що між стародавньою праукраїнською мовою та сансткрітом є багато спільного . І також те що стародавня українська віра є основою всіх сучасних релігій ?
Про зороастрізм чули ?
Ця релігія виникла набагато раніше ніж Іудаїзм основою якого і є Біблія.
А основу Зороастізму поклала стародавня українська віра.

Не варто зацикліватися лиш на Біблії , раджу почитати й інши стародавні джерела , особливо староіндійські Веди.
0

Александр, всякую чушь про арийцев в голову не вкладывайте, а читайте Библию. Древнее Библии на планете ничего нет. Древнеиндийскому санскриту всего 4 000 лет, а Библейскому Ветхому Завету 5000 лет. Религий не существовало до пришествия Иисуса Христа и зарубите это себе на носу! Индийский санскритические книги учат злу, а Библия добру! А если Вы не признаёте Библию, а всякие магические (читай - бесовские) книги, то мне Вас жаль, и бисер никто перед вами метать не будет...
Якось невчасно ви це публікуєте...
І до чого зараз уся ця метушня?
Є сучасні мови, російська і українська, споріднені, але різні. Є сучасні держави Росія і Україна. Назви історичні, узяті не зі стелі, визнані усім світом.
Навіщо зараз це все?
-5

+5

Я нікуди не поїду. Не дочекєєтесь.
+4

Зацікавленій Панні

Невчасно публікуєте? Я публікую статтю тому, що відновлюю історичну справедливість.
І тут мова ні при чому.

А те, що назва Росії - історична - це вже часткове українофобство. Тому що назва "Росія" - вкрадена з назви держави "Київська Русь". І заперечення цього є одним з найвиразніших проявів антиукраїнства, властивого переважно московитам.
+1

Зацікавлена Панна 22:24
"Є сучасні держави Росія і Україна. Назви історичні, узяті не зі стелі, "

************************************************************************

Нагадати Вам що ці москвини пишуть у своєї групі "Раса" ?

"Нам ведомо: без знания прошлого -невозможно правильно понять настоящее и прогнозировать будущее. Мы знаем : народ, лишённый наследия Предков, Можно увести куда угодно"

Вони це добро розуміють , і роблять відповідні висновки.

Тількі встановивши історичну справедливість Україна має майбутьнє.
+4

Ці землі "Русь" - тільки за назвою, запозиченою у нас.
-8

-8

-7

-7

+3

Тепер часто схиляються, що "Повість" насправді пислась під диктовку Володимира або Ярослава... Хто його зна.
+2

ANGEL . , коли ми перейшли на "ти"?
-9

-9

+4

Дожилися. Москалі і інші шавки будуть нам знову "правдиву" історію писати. Знаючи ваше ставлення до голодомору, не повірю жодному вашому слову.
-10

+4

Цею фразою ви визнаєте приналежність до "московитського" народу?
Шановні, подивіться на етнографічну карту росії. Невже не зрозуміло, що так можк називатись територія московської області(можливо),а все інше? Там, на карті, написано. Русскиє - приналежність - чиї (холопи). Порівняйте вік Москви і Києва. Невже у когось були сумніви?
-10

+6

Київ набагато старший.
-10

О чем спорим, что вето на КАТ уже есть?
-1

напевно краще сидіти в країні "Русь", з пошматованим малим та середнім бізнесом, з маргіналізованими науковцями, закріпаченими робітниками і т.д.
краще в це енергію вбухати...
-8

+4

Вибачайте, шановні українці! Вийшов з і-нету, а як вернувся - помітив, що чимало антиукраїнців почали історію України переписувати.
Чому Русь - це Україна? Та навіть НЕУК це знає. І лише антиукраїнець свідомо заперечує.
-3

знаєте проблема в тому, що історію переписують люди які дуже мало в ній розбираються, не знають методів і т.д.
+ не можна історію приписувати під свої уявлення.
новий термін "антиукраїнець"... що ж... це так ви єднаєте народ... накладаючи кліше...
ех...
+3

Народ єднає ідея.

ТО ваша думка, як історика - Україна - це Русь?
-2

на мою думку питання поставлено некоректно!!!
це як наприклад, "чайник - це залізо"?
Україна - це значно складніший суб'єкт, ніж була Русь. Їх розділяє 1000 років, а це вибачте багато. за ці 1000 років багато чого змінилося.
+1

Ні, швидше "сталь - криця"? Так більш схоже до теми.
Україна - спадкоємець Русі. І це - беззаперечно.
wild cxid 11:54
+2
///Головною проблемою історії України є питання///

Я не бачу в цьому проблеми.
Історія проста. Була собі країна у якій жили слов'янскі племена. Вона звалася Русь із столицею у Київі. Потім якась частина цих слов'ян, на чолі з Довгоруким, ломанула на північ, де заснувала Москву. Москвини були більш підприємливі та агресивні. Вели постіні війни та асимілювалися із сусідніми плееменами.
Згодом між тими, хто залишився у Києві і тими, хто пішов на північ, виникли певні невеликі розбіжності. Більшою частиною у мові.
Те, що ми маємо зараз
Р У С С   13:46
+2

Ви праві на 100%
wild cxid   16:39
+4

Vlad Praviza 11:46

//Ви праві на 100%///

хм, дивно це чути від вас...
+3

Правильно - "москвини, з центром у Москві. І країна їхня - Московія.
Из интервью Натальи Яковенко Русскому журналу
РЖ: Одно из последствий такой путаницы - разговоры про национальную сознательность казаков. Вы в "Параллельном мире" убедительно показываете, что к тому нет никаких оснований.

Н.Я.: Повторюсь, мифу не нужна правда. Это ярко, красиво, но посмотрите на карту Украины XVII-XVIII века. Казацкая территория - лишь часть Черниговской и Полтавской областей, микроскопическая сравнительно с остальной Украиной. Никто даже не задается вопросом о достоверности, не смотрит на карту. Миф настолько убедительный, что его не надо верифицировать. На Львовщине начали во второй половине XIX столетия петь казацкие песни, но это же комедия. Реальные встречи западноукраинских крестьян с казаками происходили, когда вторые приходили грабить первых. И аутентичная реакция на казаков - остро негативная. Но казацкий миф, созданный Шевченко, все перекрывает, и галичане начинают идентифицировать себя с казаками. Так творится нация: иррационально.
-4

"На Львовщине начали во второй половине XIX столетия петь казацкие песни, но это же комедия. Реальные встречи западноукраинских крестьян с казаками происходили, когда вторые приходили грабить первых. И аутентичная реакция на казаков - остро негативная. Но казацкий миф, созданный Шевченко, все перекрывает, и галичане начинают идентифицировать себя с казаками. "
Хахахахахаха!!!! Браво Яковенко!!!!!!!!Ау галичане "козацкого роду"
+3

Яковенко найбільший спеціаліст по цьому часу! до її слів треба прислухатися.
+3

Навіть в українських народних піснях козак зображується як визволитель. А їх складав народ.

Може вона мала на увазі "москалів"??
+1

Песню народную про казаков вызволителей в студию!!))
0

Казаки - это крестьяне, которые вооружались против врага и выступали с боем до конца своих границ. Поэтому все песни у них народные, а не: Вставай, страна огромная...проклятьем заклейменная..." Разные времена и нравы были и песни про войну не писали, т.к. жили более духовно, а песней прославлять войну - это удел чертей.
-3

Ехали казаки из Дону до дому,
Пидманули Галю забралы с собою....

Дай поедим Галю с нами казаками.
Краще тэбэ будэ, чем у родной мамы

Привязалы Галю до сосны косами,
Пидполылы сосну обойми краями...

Ай да казаки)))Избавители)
0

А чьи казаки и где их дом, в какой они ехали с Дона (Донбасса)? Не на Урале или Амуре случайно?
0

Текст песни Песня российских казаков генерала Краснова - Ты гори жидяра
http://jooov.net/text/495140/pesnya_kazakov_generala_krasnova_-_tyi_gori_jidyara.htmls

Ай да казаки, ай да вызволители! Кого российские казаки вызволяли от евреев?
0

А это про украинских казаков:

КАЗАКИ В БЕРЛИНЕ
Музыка Дм. и Дан.Покрасс
Слова Ц.Солодарь
Исполняет В.Вуячич

По берлинской мостовой
Кони шли на водопой,
Шли, потряхивая гривой,
Кони-дончаки.
Распевает верховой:
"Эх, ребята, не впервой
Нам поить коней казачьих
Из чужой реки."

Припев:
Казаки, казаки,
Едут, едут. По Берлину
Наши казаки.

Он коней повел шажком,
Видит: девушка с флажком
И с косою под пилоткой
На углу стоит.
Выпрямилась, как лоза,
Бирюзой горят глаза.
"Не задерживай движенья!"
Казаку кричит.

Припев:
Казаки, казаки,
Едут, едут. По Берлину
Наши казаки.

Задержаться бы он рад,
Но, поймав сердитый взгляд,
"Ну, ребята, марш за мной!" -
Крикнул на скаку.
Лихо конница прошла,
А дивчина расцвела,
Нежный взгляд - не по уставу
Дарит казаку.

Припев:
Казаки, казаки,
Едут, едут. По Берлину
Наши казаки.

По берлинской мостовой
Снова едет верховой,
Про свою любовь к дивчине
Распевает так:
"Хоть далеко синий Дон,
Хоть далеко милый дом,
Но землячку и в Берлине
Повстречал казак..."
0

у вас плохо с понятием"народная песня"
Шумел сурово Брянский лес Там шли казаки- партизаны...
0

От Сяну до Дону не для таких...как вы сказано видать)))
0

Народна пісня про козаків має бути українською.
Сергій Дніпровець правий.

"Патриоту"
так що не треба казати я - все, а ви ніщо. вже багато на такому "прогоріли".
+1

Сергей Днепровец 20:17
"...у вас плохо с понятием "народная песня"..."
Сергей, вы подменили текст песни.
Это ваш пост:
Сергей Днепровец 19:52 -4
"Ехали казаки из Дону до дому,
Пидманули Галю забралы с собою...
...Ай да казаки)))Избавители)"

А это настоящий текст песни: http://www.stihi.ru/2009/10/27/139
Ой, ты, Галя!
Мишель Филиппов
"...Ехали хазары с Дона и до дома,
Сговорили Галю поехать с собою:
"Ой, ты, Галя, Галя молодая",
Сговорили Галю поехать с собою:...."

Могли ли хазары быть украинцами и ехать с Дона (который был украинским) до дому?
0

Я эту песню слышал десятки раз в исполнении кубанских и украинских артистов и за столом слышал , как поют. И везде казаки галю увезли.Про казаков поёт и Владимир скунцев, известный собиратель казачьего фольклора
А насчёт хазар очень подозрительный вариант) Про скифов и галю нету у вас версии??
0

вопрос очень интересный Зачем козаки подпалили Галю Спрошу у Скунцева. Понятно шо хазарский вариант вряд ли кто споёт мз за неполиткорректности)
-1

"Їхали козаки
Із Дону додому,
Підманули Галю -
Забрали з собою..."
+2

от такой вариант есть Но только один источник-некий дядька Гордей
Їхали хозари із Дону додому,
Умовляли Галю їхати з собою:

"Ой ти, Галю, Галю молодая",
Умовляли Галю їхати з собою.

"Єдєм, Галя, с намі, мудримі жидамі,
Будеш жить получше, чем у родной мами".

Не слухає батька Галя молодая,
До жидів на воза весело сідає.

Ті ж повезли Галю курними шляхами,
Крутими ярами, темними лісами.

Розтинали Галю масними руками,
Прив'язали бідну до сосни косами.

Попід ноги Галі накидали хмизу,
Запалили сосну ізверху донизу.

Сосна догоряє, Галя промовляє:
"Ой хто мене чує, нехай порятує".

Козаки почули, до лісу майнули -
Жидів порубали, Галю врятували.

Ой хто дочок має, нехай научає
З хтивими жидами шляхом не пускає.
-1

Це пародія на пісню. В оригіналі вона звучить інакше.
-1

Ось текст пісні

ХАЛИ КОЗАКИ ІЗ ДОНУ ДОДОМУ
Їхали козаки із Дону додому,
Підманули Галю — забрали з собою.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Підманули Галю — забрали з собою.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Підманули Галю — забрали з собою.
Поїдемо з нами, з нами, козаками,
Лучче тобі буде, як в рідної мами.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Лучче тобі буде, як в рідної мами.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Лучче тобі буде, як в рідної мами.
Везли, везли Галю темними лісами,
Прив’язали Галю до сосни косами.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Прив’язали Галю до сосни косами.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Прив’язали Галю до сосни косами.
Розбрелись по лісу, назбирали хмизу,
Підпалили сосну од гори до низу.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Підпалили сосну од гори до низу.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Підпалили сосну од гори до низу.
Горить сосна, горить, горить і палає,
Кричить Галя криком, кричить-промовляє.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Кричить Галя криком, кричить-промовляє.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Кричить Галя криком, кричить-промовляє:
«Ой хто в лісі чує, нехай той рятує,
Ой хто дочок має, нехай научає.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Ой хто дочок має, нехай научає.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Ой хто дочок має, нехай научає.
А хто дочок має, нехай научає —
Темної ночі гулять не пускає.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Темної ночі гулять не пускає.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Темної ночі гулять не пускає».
Обізвався козак: «Я в полі ночую,
Я твій голосочок здалека почую.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Я твій голосочок здалека почую.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Я твій голосочок здалека почую».
Обізвався козак: «Я в полі пахаю,
Я твій голосочок здалека пізнаю.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Я твій голосочок здалека пізнаю.
Ой ти, Галю, Галю молодая,
Я твій голосочок здалека пізнаю».
Україна - старший брат Росії, а не навпаки!
-6

-1

Москвини нам взагалі не брати.
+2

А кто браты?
-1

Українці.
-1

это и так понятно))
Вы скажите какие народы ещё братские украинским националистам, или нет таких??
0

Думаю, що на початку ХХІ століття - це поляки. Також до політичних друзів можна віднести й грузинів. Хто-хто, а вони добре знають, що таке РФ...
+3

На Земле все братья и сестры по заповедям Божьим, а всё остальное от люцифера, который входит своей силой в людей, отошедших от Бога и повелевает ими, подвигая их на войны, розни и гадости человеческие.
+3

Слова про росіян, що рік за роком нарощують могутність, аби поневолити сусідні держави.
-3

Думаю, що на початку ХХІ століття - це поляки.
!!!!!Бедный Шевченко)))
-1

Как далеки галичане от украины и от казачества))
Прав, прав был Шевченко, воистину пророк)
Казак:
1. В старину на Украине и в России: член военно-земледельческой общины вольных поселенцев на окраинах государства (Запорожский казак, Донской казак, Кубанский казак, Карпатский казак).
2. На Дону, на Кубани, Тереке, Амуре и в других войсковых областях: крестьянин, потомок таких поселенцев, а также (до 1920 г. и в годы Великой Отечественной войны) боец кавалерийской воинской части, состоящей из этих крестьян; сейчас - потомок таких крестьян, бойцов.

Украинское казачество — значительное явление в европейской истории. Слово “казак” — тюркского происхождения. В переводе оно означает “свободный человек”. Главное историческое условие возникновения украинского казачества как общественного сословия и вооружённой силы — подневольное положение Украины, находившейся под властью соседних государств, отсутствие собственной этнической государственности, социальное угнетение, а также национальные и религиозные притеснения, которые претерпевал украинский народ от чужеземных властителей.
-1

казаки то тут при чём?...
вы вообще темы читаете...
или во все темы пишете одно и тоже!?
+1

Козак - це український воїн. І не треба цих безглуздих заміток, що він москальський. Історію треба знати.
І знати, хто знищив українське козацтво. Його "похоронили" москалі.
0

Сергій Маслюченко 15:01 0
"казаки то тут при чём?...
вы вообще темы читаете...
или во все темы пишете одно и тоже!?"

А Вы почитайте на 5-6 постов выше и будете приятно удивлены...а ещё более будете удивлены, если прочитаете название темы...как же это так, что запорожские казаки не имеют отношения к Руси...Киевской? Не чути вас, Сергей Маслюченко?
-2

Тобі історію треба вчити. Грамотію..
Дуже цікаві замітки в І-неті:

Україна-Русь - матеріал "Вікіпедія"
(українське джерело)

Русь-Україна чи Україна-Русь — термін на позначення руських-україно земель, що вживається задля наголошення на спадкоємності та нерозривності єдиного історичного процесу на етнічній території Наддніпрянської та Західної України від самого початку княжої доби, через Київську Русь, Галицько-Волинське князівство, Литовсько-руську державу, протягом козацько-гетьманського періоду і до цих пір. Слово вживалося ще з 19 століття і набуло особливого розголосу після написання Михайлом Грушевським фундаментальної праці з української історії — «Історії України-Руси».
Лише за Берестейським миром від 9 лютого 1918 року офіційно визнали назву держави «Україна» радянська Росія, Німеччина, Австро-Угорщина, Болгарія, Туреччина. За міжнародним ризьким договором, укладеним 18.3.1921, назву «українець» визнано «як одиноку і всенародну» замість таких інших давніших назв:
руської,
русинської,
полуднево-руської,
малоруської,
малоросійської,
українсько-руської,
русько-української.


І Україна-Русь - матеріал "Традиция"
(московське джерело)

Украина-Русь — искусственный антинаучный термин, выдуманный украинским псевдоисториком М. Грушевским с целью подмены понятий в процессе фальсификации истории. Термин, по мысли автора, должен приучить невежд к мысли, что Русь — это Украина, а Украина — это Русь.
На подобную терминологию «купился» А. Дикий, написавший в ответ книгу «Неизвращенная история Украины-Руси».

Як бачимо, різниця аж надто відчутна.
0

підтримую точку зору Вікіпедії.
здравия всем Русским Украинцам Белорусам все что я хочу сказать это то что вся история переписана нашими правителями но мы потихоньку возрождаем и те кто говорят что мы не браты тот есть холоп жид и противник Рода нашего единого слава Роду великому братсву Славянскому Русские Украинцы Белорусы Поляки Чехи Словаки Лужичане Болгары Сербы Хорваты Словенцы Македонцы Черногорцы СЛАВЯНИН ПОМНИШЬ СВОИХ БРАТЬЕВ
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі