Блоги → Перегляд

До тих, хто цінує не білі рукавички, а можливість повпливати ;) #kat_ua

Четвер, 19:05, 25.11.10

Рейтинг
22 1
Переглядів
2717

0
0

Сьогодні таких бачила на Майдані, але малувато. Можливо, зокрема й тому Україна там, де вона є. Гей, колеги, інтелігенти в купі з інтелектуалами та усілякими митцями :) ! Вилазьте з кухонь-клубів та інших схронів, а то войнушка таки буде, але без вашої настановної участі. Як же без ваших цінних порад народ-то справиться, га? Народ такий, який є, не хочете попробувати його просвітити? Пам"ятаєте, скільки разів нарікали, що народ в нас неповоріткий, і його на щось подвигнути таааак важко? А тут ось вони, вже вийшли, авдиторія чекає!

Ну, так, авдиторія непроста, може й не вся чекає: підприємці розворохоблені та, можливо, не надто гречні, й самі на поспішають питати наших порад. Ну то що ж, будемо далі на міжсобойчиках це терти? Чи все ж таки варто самим робити перші кроки назустріч? Поставила б з цієї теми сьогоднішні фотки з Майдану, так тут досі немає прямої постановки з компа. В двох словах: йти все-таки варто, навіть якщо поточні результати таких зусиль менші, ніж хотілося б, і не очевидні поки що.

Не втрачайте таку можливість!

Коментарі

Один раз я спробував було, та бажання відбив Філенко... :)
+7

Раз є об"єктивна потреба, на емоції не маємо права
+9
+!
Варто.
23.11.10 я була в Києві (звісно зайшла на майдан).
Там прекрасні і щирі люди. Це світло.
Олю до них потрібно іти ВОНИ зараз чують. Кожне слово чують і запам"ятовують.
Там навіть один пан сказав, що це їм доля так дала, тільки за те "ЩИ МИ ХОХЛАМИ СТАЛИ! Ми мову свою забули, ми звичаями торгували!
Мене там пекло, але люди слухали.
Мене дощ так "прав", але я не йшла із майдану.
+7

Так. Сьогодні я бачила, як севастопольчанка записувала слова "Ленти за лентою" (котра звучала зі сцени) прямо собі на мобілку ;)
Гей, колеги, інтелігенти в купі з інтелектуалами та усілякими митцями :)
Я спершу прочитав "геї" і далі по тексту =)
+6

Не врахувала. Я не така молода, писати вчилася, коли таких слів і не знали :)))))))
-3

Верголяс +1. Аналогічно.:)
+5

Люди, та Олександр швидше просто пожартував, насправді я йому вдячна, бо він привернув мою вже дещо стомлену за сьогоднішній день увагу до того, що варто продумувати формулювання з огляду на всяку аудиторію
-2

Справа в тому, що особисто я це прочитав так через те, що швидко читаю і не помітив над й шапку. Ось і прочитав це слово як російське геи. Запідозрив що щось не так, але перечитувати не став через те, що виникла згадка про Ляшка і Коханівського. А ви зразу на некультуру людини ставите наголос..
+5

В"ячеславе, якщо це до мене, то не варт мені приписувати щось, думаю, сам Олександр мої коменти зрозумів адекватно :)
-1

Я апелював до кількості "-" на мій попередній комент.
+3

Зрозуміло, до речі, маю і Вам подякувати, бо Ви доповнили Олександра, "розшифрувавши" механізм сприйняття "гей!" за інше - так можуть сприйняти російськомовні, або ж ті, хто мислить швидше російською: "й" за "и". А я вже прожила більше своїх років як україномовна (після двох десятків російськомовності), і пораділа: нарешті от воно, свідчення того, як мислю (бо навіть швидко й побіжно не прочитала б "й" як російське "и")
-1

Я російськомовним теж ніколи не був.. Але факт залишається фактом.. Прочитав так..згадав Ляшка, подумав що так потрібно.от і все.
Чого йти? Що робити?
Богдана .   19:30
+4

До людей іти, між людей іти і просто спілкуватись.
Там чудова атмосфера
+6

Бачте, я зверталася до тих, кому є там що сказати :)
+1

Мені є, було і буде що сказати.. Тільки від говоріння діла не буде.. Сьогодні думав про проблеми мітингів. Деякі думки тут politiko.com.ua/blogpost47326
Богдана .   19:42
+4

До людей і просто говорити, про проблеми слухати.
Бо тільки вміючий слухати може почути.
-4

Ось ви йдіть і слухайте.. А я на парах ума-розуму набиратися буду. Щоб не слухати а діяти. І не в сліпу, а обдумано.
ПАнове, я намагаюся займатися просвітництвом ще з горбачовських часів.
То гіршої аудиторії для цього, ніж українці, не знаю.
Хоч я про них все пояснив і навіть створив новий літжанр - онтологічну публіцистику. Але українці грамотнішати НЕ ХОЧУТЬ СВІДОМО.
Пані Олю, ось вам для прикладу черговий просвітницький варіант:
http://politiko.com.ua/blogpost46619
+1

Ви філантроп, шановний, і за це я знімаю перед вами капелюха!
Знаєте в чому справа, за що вам виставили мінуси? Не в просвітництві, не у впертості, не у зарозумілості, а в конкуренції, в монополії на правду. Тож не засмучуйтесь!
0

Денисе, якщо ти цікавишся медіацією та інновацією, то я твій партнер.
Поглянь хоча б на даною адресою мою пропозицію.
Пані й панове, якщо щось в когось колись десь не вийшло - можливо, це був не Ваш день :) Ну і, потім, це вже хто на що вчився :) Мені ближчий жанр реального спілкування, там більше толку виходить за форумні дискусії, де ритори одне одного рідко переконують, хоч це і не без інтересу буває
-6

+5

Пане Дмитре, кидайте засмучуватися за мінуси, краще напишіть якусь листівку на злобу дня ;)
+1

:)!..
+1

Дмитро Клець

за неповагу до українців, "розумнику" ти наш... :)
-5

це все дуже добре, як то кажуть "файно й кольорово", але поясніть чим саме я зможу їм зараз допомогти?
пояснити, просвітити? - це необхідно, але це все лірика, шановні, а нам потрібні конкретні дії...
+3

вчасно сказане слово - це теж дія. Це й можливе спрямування на більш корисні дії, на запобігання чи виправлення помилок. Могла б навести приклади з питань організації містечка, однак із, сподіваюся, зрозумілих причин не стану.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі