Блоги → Перегляд

Пропозиція на 29.11 (чи інший день, коли буде наступна акція) #kat_ua .

Субота, 22:03, 27.11.10

Рейтинг
25 3
Переглядів
2427

0
0

Хоч зараз важко вирахувати, що буде за кілька годин, але пишу для тих, хто ще не розчарувався і продовжує намагатися якось вплинути на процес власною участю.

Для того, щоб унаочнити той факт, що протестують не лише «базарні баригі» (як це намагається дехто представити), продемонструвати підтримку підприємців з боку інших верств українців, пропоную:

1. Непідприємцям, які збираються прийти на наступну акцію, взяти з собою лист паперу, та пришпилити його до одягу, написавши «Я – вчитель (студент/лікар/науковець/бюджетник/пенсіонер тощо). Моя хата теж не скраю!», а на акції підійти до її організаторів та запропонувати стати на такому місці, де було б добре видно (і для представників ЗМІ).

2. Організаторам акції на її початку оголосити, що потрібна допомога тих не підприємців, що прийшли підтримати, попросити підійти, і бажаючим роздати папір, фломастери для таких написів (написане кожним від руки виглядатиме краще - щиро), та поставити людей з такими міні-плакатами перед сценою.

Ідеально було б, щоб непідприємці взялися за руки, і утворити символічний «оберіг» чи «охорону» довкола центру акції.  

 

Коментарі

++++++
+5
+++
Я - ГРОМАДЯНИН!!! і моя хата в серці країни!!!
Оля, не могу ваше предложение разместить на сайте http://mistovoli.org
Там нужен ваш телефон и адрес.
+4

Я вже потелефонувала там кому треба ;), і зараз сама ще на сайт відправлю, дякую :)
Или поставьте в заголовке #kat_ua
+4

Добре, зараз
+5

Леня! Для рабочего человека припасен Трудовой Кодекс. Так что выходите на митинг хотя бы за себя! "Разогнать наглых торгашей!" - это верно, если начинать с самых наглых, с тех, у кого бабки на оффшорах.
-6

+5

Леня, читайте матчасть! Рыба гниет с головы (С). Посмотрите правде в глаза - сдерут со всех три шкуры, и с рабочих, и с крестьян, и с тех, кто стоит на рынках. Не пожалеют вашу рабочую кожу, не надейтесь. В ТК прописано, что теперь рабочий - раб у своего хозяина. Вот с хозяев и начните. Уж как-нибудь дотянитесь у себя на заводе или шахте. Как в конце 80-х шахтеры. Главные буржуины - не на Майдане.
-5

-6

-8

+
+++++
Ідея непогана.. Але поступила інформація що на харківщині вигнали 10 студентів з внз за участь у протесті. Тому утримаюсь.
доречі, хтось володіє більш детальнішою інформацією про цих бідолаг? Можливо їм потрібна наша допомога..
+2

Я писала для тих, хто зможе (розумію, що не змогти можна з різних причин). Крім того, наголосила, що ще ж невідомо, що станеться до того, куди рухатиметься цей потік. Ясно, що обмеження (хай і вимушене) суто становими й економічними вимогами звузить бажання підтримки в непідприємців. Побачимо...
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі