Блоги → Перегляд

Чому ліквідована Луганська ВО Свобода?

Середа, 16:36, 01.12.10

Рейтинг
7 10
Переглядів
2263

0
0
У цій статті згадуються
Олег Тягнибок
Політик

Луганська ВО Свобода припинила свою діяльність та заявила про самороспуск.

До останнього часу я був певною мірою симпатиком цієї партії, змінив своє ставлення до неї, бачивши Тягнибока єдиним альтернативним лідером.

Діяльність голови луганської організації Дмитра Снегирьова теж знаю не за чутками. Він є патріотом свого краю, виступав з принципових позицій, відкрито йшов на конфлікт з системою за для пропагування національних ідей на Луганщини, неоднократно переслідувався силовими відомствами за свої переконання, вів боротьбу з знахабнілими комуністами, багато вкладав у діяльність організації власних коштів з власного бізнесу.

Натомість перед виборами Луганську Свободу "прокатили". Чия це була забаганка мені не відомо, але факт є фактом- в містах області - Луганську, Лисичанську, Сєверодонецьку й інших, активісти  й симпатики партії не змогли взяти участі у місцевих виборах.

Постає закономірне питання -це брудні корумповані схеми політичних ігор центральних керівних органів партії з метою умисної капітуляції на сході перед грошими ПР чи щось інше?

 

 

 

Коментарі

Тягнибоку спустили инструкцию - "в вотчине не возбухать"..
Вадим, ви кажете, що Луганська Свобода не йшла на вибори. А як тоді пояснити, що Снєгирьов був кандидатом на посаду міського голови Луганська?
Я щось не так зрозумів?
Вадим .   17:56
+1

а як обстояли справи з кандидатами в інших містах Луганщини ви знаєте?
-2

Треба в знайомих спитати.
Авторе, ви провокатор. Не цікаво.
28 листопада 2010 року Політвиконком Всеукраїнського об'єднання "Свобода" ухвалив рішення про звільнення Дмитра Снєгирьова з посади голови Луганської обласної організації ВО "Свобода" та вивів його зі складу Політради ВО "Свобода".

Підставою для цього рішення стали неодноразові письмові звернення Дмитра Снєгирьова до керівництва об'єднання про неможливість виконувати обов'язки голови обласної організації.

Після приходу Віктора Януковича на посаду Президента влада посилила репресії, що стало серйозним іспитом на міцність для всієї "Свободи", особливо організацій на Півдні та Сході України. На жаль, голова Луганської обласної організації ВО "Свобода" після систематичних переслідувань з боку спецслужб і правоохоронних органів та нищення його особистого бізнесу заявив про неможливість надалі виконувати обов'язки голови обласної організації.

Політвиконком ВО "Свобода" вимагає від влади і правоохоронних органів припинити репресії проти Дмитра Снєгирьова і висловлює надію, що він, як карний член націоналістичної організації, не дозволить використати себе для провокацій проти націоналістичного руху.

http://www.luhansk.svoboda.org.ua/
0

"письмові звернення Дмитра" (!!!)
А ось і ще вичерпний коментар на сайті ВОС:
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/018000/
Вадим . 17:58
-1
Дякую, Павле. з цим матеріалом на сайті Свободи я ознайомився. Але це офіційна позиція ВО Свобода.
0

тоді зверніться до своїх ПееРдонів :)
Вадим . 18:01
-2
http://lugansk.proua.com/digest/2010/11/30/162043.html

ха.) А ось цікава інформація стосовно заяв самого пана Дмитра.
-2

Її вартість не більша, ніж статті на сайті ВО "Свобода".
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі