Блоги → Перегляд

Тетяна Монтян. Вас жахає проект Податкового Кодексу? Ви ще не читали Житлового!

Субота, 03:19, 04.12.10

 

Не стану заниматься сплошным копипастом -- полный текст можно прочитать по ссылке. я лишь процитирую несколько абзацев.

ТЕТЯНА МОНТЯН. ВАС ЖАХАЄ ПРОЕКТ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ? ВИ ЩЕ НЕ ЧИТАЛИ ПРОЕКТ ЖИТЛОВОГО!

«Справжня мета цього Кодексу  дійсно значно серйозніша. Тому вона і “ховається” в декількох статтях посеред 127-сторінкової відбірної брєдятіни. Цю мету можна сформулювати доволі коротко  — ВСІХ ГРОМАДЯНхочуть зробити кріпаками так званих “виконавців послуг з управління житлом”. [...] Кріпаками — тому що кожен будинок зобов'язаний буде обрати собі такого “виконавця”, і лише одного. Тим будинкам, які не захочуть/не зможуть знайти собі хазяїна-феодала самостійно, його в примусовому порядку призначатимуть органи місцевого самоврядування».

«Для “державного нагляду і контролю” хочуть створити чергового бюрократичного монстра - Державну житлово-комунальну інспекцію. Це новітнє одоробло  матиме власні територіальні органи».

«Повноваження  Держжитлокомунінспекціїплануються непомірними і включатимуть навіть право “...безперешкодного доступу в установленому порядку до об'єктів житлового фонду та житлово-комунального господарства незалежно від форми власності”!

Що там буде ще — навіть страшно уявити, оскільки саме Положення про Держжитлокомунінспекцію ще має бути затверджене Кабінетом Міністрів України.

Хтось може сказати - “а я не підпишу договір з цими феодальними шаромижниками, і фіг мені хтось щось зробить, адже Цивільний Кодекс України гарантує свободу укладення договорів”! Ага, щяз — передбачливі аферюги і це врахували, взявши на озброєння харківський “концесійний”  досвід Допи та Гєпи...».

«Не знаю, чи вдасться мені донести до широких народних мас, ЯКА кабала чатує на них найближчим часом... Але прошу всіх-всіх-всіх — розповсюдьте цей текст всіма можливими способами!

 

Поки ще не пізно...»

 

Коментарі

+5
Неокомунофащизм встановлює рабовласницький режим.
Потрібні суди над системою
+4

+
+3

+
Потрібні кати над системою, зокрема і над продажними суддями
Лугдонам потрібна повна влада над народом, щоб викачувати бабло.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі