Блоги → Перегляд

Реальні дії

Вівторок, 09:33, 07.12.10
У цій статті згадуються
Микола Азаров
Політик

Програна битва не означає програну війну. В війні перемагає та сторона, яка виносить уроки з битв - переможних чи не дуже.

 Недавні події показали, що боротьба буде тривалою. Причина цього не сила влади, а слабкість народу. Тому, першочерговою задачею є сформувати зі стада, яким наразі є ми, жителі цієї території, суспільство організованих громадян, які мають чітку мету і діють спільно в реалізації цієї мети.

На мою думку, такою метою має стати рівність всіх перед законом. Для цього потрібно, щоб закони забезпечували цю рівність та щоб всі дотримувались цих законів. Все решта, добробут, порядок, чистота, безпека похідні. Бо вільні люди самі створять собі достойні умови життя.

Що заважає реалізації цієї мети. Влада. Всіх рівнів. Мало того, що вони виписали все законодавство під себе. Мало того, що вони  лікуються в окремих лікарнях, мають пільги, зарплати та пенсії їм нараховують за окремими законами. Вони зневажають і не дотримуються законів, які самі написали: крадуть, не сплачують податків, подають неправдиві декларації про прибутки, уникають відповідальності за кримінальні злочини.

Як же боротися з такою владою? Тактика проста. Максимально обмежити грошові надходження до кишень депутатів, міністрів, прокурорів, суддів, міліціонерів... Це те, чого вони бояться. Як це зробити? Перестати давати владі хабарі і не оплачувати тих послуг влади, яких вона не забезпечує.

 Щоб це зробити, треба мати організоване і структуроване суспільство. Тобто треба розпочати з виховання громадян. Почати хоча би з того, що описав Василь Заставнюк в дописі "Вот реальное действие! Азарова освистали на концерті".

Потрібно сформувати в себе переконання і переконувати решту в  тому, що чесна людина у теперішній владі перебувати не може. Всі вони - депутати, працівники виконкомів, міліціонери, судді, прокурори, міністри... - злодії і злочинці. Якщо не роблять злочини самі, то тому, що не встигли, не вміють, не доросли. Але усі є співучасниками злочинів. На це є дві причини: моральна і формальна. Навіть, якщо вони не чинять формально протиправних дій, то вони чудово поінформовані про протиправні дії своїх колег. І не чинять тому спротиву. Якщо ж вони дотримуються ідеально всіх законів, вони чинять злочин. Бо всі закони, прийняті Верховною Радою, є протиправні, спрямовані на узурпацію влади. Бо прийняті з порушенням Конституції, яка зобов'язує депутатів голосувати за закони особисто. Простий тест. Всі закони, за які голосував Ахметов - недійсні.

Маючи таке переконання, і діяти треба відповідно. Людина, що себе поважає, не буде простягати руки злодію чи гвалтівнику. Так само і з представниками влади. При появі в приміщенні цих людей, чесні люди повинні покидати це приміщення. Вважати за безчестя всякі контакти з цими людьми.

Таке ж ставлення має бути і до людей, які дають хабарі представникам влади, які добиваються матеріальних благ, співробітництвом з владними структурами.

Чи можна це зробити? Можна. Форми структуризації суспільства і виховання громадян є найрізноманітніші та неодноразово описані. Громадяни виховуються там, де є ЛЮДИ, здатні на вчинок.

Багато міст було в Італії. Рим покорив не лише Італію, а півсвіту. Чому? Тому що у римській армії була дисципліна, а в суспільстві повага до закону.

Два приклади. Рим взяли в облогу етруски. Римський юнак Муцій береться проникнути в їх табір та вбити  царя Порсену. Але інформує про це Сенат, та отримує дозвіл на цю акцію. В результаті, він провалює операцію, бо вбиває писаря, переплутавши його з царем. Але є героєм Риму, бо діяв як дисциплінований солдат.

Інший приклад. 458 року до Р.Х. Постумій Туберт наказав стратити свого сина за те, що той без дозволу командира атакував супротивника, і отримав  при цьому перемогу.

На таких прикладах виховуються громадяни.

Можна перемогти цю владу. На виборах, чи знайдуться революціонери, які перевершать владу жорстокістю, хитрістю, силою. Але, без утвердження в суспільстві моральних норм, нічого не зміниться, крім часткової заміни персоналій біля корита.

 

Коментарі

Почнемо з того, що "перемогти цю владу"(с) можна і можливо.
Але задля чого це робити? Адже ця влада гарно вчить наш народ, краще за усіх інших можливих вчителів!

Коли народ нарешті зрозуміє, що необхідно міняти СИСТЕМУ, тоді і прийдуть ті, хто напрацював цю нову систему. А покищо - вчимося..
+3
В цілому правильно.
От сьогодні їдучи на роботу побачила великі рекламні щити на яких написано "Ісус іде" "Він прийде у кожну хату"....-це писано чорним по білому.
Одже АДЕЛАНДЖА уже у Львові?
Скажіть ХТО дозволив ЇМ-СЕКТАМ так густо засіватись на нашій ЗЕМЛІ, на землі ХРИСТИЯНСЬКОГО НАРОДУ.
Свідки йшли і наполонили нашу землю, зараз "аделанджа" прийшовши спустошить чергову порцію душ.
КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО?
0

Сектантство сьогодні застосовується лише для денаціоналізації релігії та боротьби з національною церквою/релігією/вірою. Сектанти ніколи не вербують атеїстів!
Зверніть увагу, сектанти хапають людей з інших церков і ніколи не агітують до віри атеїстів!
Отже це є елемент "обману-пограбування-знищення" тобто швидкого і легкого збагачення.
Можна перемогти цю владу. На виборах, чи знайдуться революціонери, які перевершать владу жорстокістю, хитрістю, силою. Але, без утвердження в суспільстві моральних норм, нічого не зміниться, крім часткової заміни персоналій біля корита.///

Й ось на цьому місці, коли усі очікували від автора якоїсь конкретної пропозиції - текст закінчився. Ще одна людина не знає, яким чином підіймати мораль у суспільстві.
0

Підйом моралі суспільства є наслідком його розвитку.
Для початку - інформуванням. На всіх, починаючи з сільського голови, закінчуючи Президентом, повинне бути ЗАГАЛЬНОДОСТУПНЕ досьє, де задокументовано всі порушення закону, корупційні дії, аморальні вчинки цих осіб. Для початку вистачить. Як це зробити? Дуже просто.
+1

Треба створити щось на зразок Вікіпедії корупціонерів України.
0

Без механізму впливу на корупціонерів ця "хроніка корупції" буде просто ще однією "історією України".
Механізмом може стати новий податковий закон розроблений кимось з українських підприємців, а не кремлівськими "кравасісями".
0

Це - наступний крок. Дії можуть бути найрізноманітнішими. І достатньо ефективними.
0

Без механізмів впливу всі наші побажання є лише благими намірами. Спробуйте підняти вантаж мантрами, а потім з допомогою механізму - коли Вам було легше і простіше?
Панове, і влада, і підприємці - це НЕВІД'ЄМНІ СКЛАДОВІ СУСПІЛЬСТВА ЯК ЦІЛОГО. Тому перемога однієї з частин над іншою автоматично приводить до загибелі цього цілого.
Хай вже ви сачкували на лекціях діамату і політекономії капіталізму - бо тут і справді ТРЕБА ДУМАТИ, а вам ліньки.
Але ж чимало з вас люблять козиряти словом "система" у різних варіаціях.
То вже звідси мали б щось чути про ВИМОГИ ЦІЛІСНОСТІ.
Проте ви й надалі тупо прагнете самодурства як ідеалу.
Зупиніться, панове, ви вже давно його ДОСЯГЛИ.
З чим вас і вітаю!
0

Я вас не зрозумів. Але вірю, що Ви розумієте, про що пишете.
0

Пане Дмитре. Корупція, це система де існує:
1. Безкарність корупціонерів та
2. Невідворотність покарань за боротьбу з корупцією.
Замініть цю систему іншою, наприклад "Подаком на шкоду" і все стане з вух на ноги..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі