Блоги → Перегляд

Пенсія - посмертно?

Середа, 12:15, 08.12.10

Рейтинг
8 0
Переглядів
1919

0
0

    Кабінет міністрів найближчими днями внесе до Верховної ради проект закону про підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років. Таким чином уряд дасть старт першому етапу пенсійної реформи, як того вимагає МВФ.

    Про це 7 грудня в Лондоні на конференції, присвяченій Україні, заявила перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова."З'явиться до 10 грудня законодавство про пенсійну реформу згідно з домовленостями з МВФ. Воно включатиме збільшення пенсійного віку для жінок: поступово за 10 років по шість місяців за рік", - сказала вона. 

    Акімова додала, що в документі також буде запропоновано збільшити робочий стаж для отримання пенсії на 10 років і обмежити максимальну пенсію для колишніх високопоставлених держслужбовців.

    Перший заступник голови АП підкреслила, що реформа вкрай необхідна, оскільки сьогодні пенсійна система має високий дефіцит і в довгостроковій перспективі є нестійкою.Як повідомлялося, в меморандумі з МВФ у липні 2010 року уряд заявив про готовність ініціювати поступове, протягом 10 років, підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років, щоб вирівняти його з пенсійним віком для чоловіків.

    Ще 6 грудня глава парламентського комітету у справах пенсіонерів, бютівець Валерій Сушкевич заявляв, що підвищення пенсійного віку - це лише чутки.

    Кажуть, що хочуть підвищити пенсійний вік і для чоловіків - до 65 років. Тепер чоловіки пенсії не матимуть. Тому що за умови "середньої тривалості життя" та 5 зайвих років на роботі чоловік вмиратиме "на робочому місці".

Коментарі

" За принципом:Нема людини-нема і проблеми"!
+5

Так, режим Януковича стає нагадувати режим Сталіна.
Згадав питання з тесту на уважність:
"Чи платитимуть пенсию нічному сторожеві,як він помре у день?"
+6

В Україні дефіцит бюджету. Тому - ні.
Р У С С 13:37
+6
+! Підвищать - будуть мати великий для себе клопіт. Цим людям не буде що втрачати.
+6

Це точно!
Можновладців вже не влаштовує розподіл лохутрату за темами схід-захід, підприємець-робітник, одна-дві мови, і т.і. Тепер взялися за чоловік-жінка. Невже "на горі" вважають, що чоловік за свою жінку не заступиться.
+3

Вони не вміють мислити. І це вже довели.
+1

1. Хто Вони ?
нормотворення, а тим більше законотворення - це не праця однієї людини
та не справа декількох годин
2. З мисленням у можновладців все гаразд, - це Ваша особиста точка зору
3. Влада не має комусь щось доводити - влада має працювати
+3

Працювати на благо народу. Ви за владу?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі