Блоги → Перегляд

Покинуті напризволяще. Як США любить Україну...

Середа, 20:49, 08.12.10

Рейтинг
21 1
Переглядів
1334

0
0

Згідно із листуванням американських дипломатів, оприлюдненому на сайті Wikileaks, виділенню Україні кредиту від МВФ на майже 16 млрд. доларів передувала розробка списку реформ. Ці реформи спочатку були схвалені Вашингтоном, а згодом передані на розгляд фонду. Серед них на першому місці - пенсійна реформа. 

Як зазначає служба, оприлюднення цієї інформації відбулося якраз напередодні початку задекларованої пенсійної реформи - однієї із тих, про які йдеться як у дипломатичному листуванні, так і у Меморандумі про співпрацю між Україною та МВФ. 

Деякі із реформ, названих у листуванні американських дипломатів та Меморандумі, - підвищення ціни на газ для населення на 50% та обмеження практики спрощеного оподаткування - вже втілені, відзначає Бі-Бі-Сі. 

Проте на першому місці серед заходів, перелічених у документах Wikileaks, стоїть пенсійна реформа, і зокрема, підвищення пенсійного віку, причому як для жінок, так і для чоловіків. Крім того, йдеться про скасування права на дострокову пенсію. 

Згідно із Меморандумом про співпрацю між Україною та МВФ, український уряд має розробити і подати на розгляд парламенту законопроекти, пов`язані із пенсійною реформою, до 10 грудня, тобто, вже цього тижня, а парламент має їх ухвалити до кінця поточного року.

У МВФ потребу у такому кроці пояснювали тим, що Україні треба скорочувати дефіцит державного бюджету, на який дуже впливає дефіцит Пенсійного фонду, що фінансується із держбюджету. Дефіцит можна буде скоротити, якщо українці виходитимуть на пенсію пізніше. Керівник місії фонду Танос Арванітіс навіть заявляв про те, що МВФ важко пояснювати країнам-донорам фонду, де пенсійний вік є значно вищим за український, як за таких умов можна кредитувати країну на гроші платників податків цих держав.

Коментарі

Я не поклонник брать взаймы, даже у МВФ.
+7

Так, вони беруть - нам віддавати.
+3

украинская власть что бы удержатся и еще немного простоять берет денег на свою администрацию, на хозяйственные нужды и т.п., займодатель просит за это ужесточить судьбу украинсского народа .... так рождаются диктаторские режимы, подпитывать диктаторов это любимое дело некоторых, они диктаторы деспотичны по отношению к своему народу, своей стране, а к тем кто финансирует этот диктаторский режим очень даже благосклонны - украинская власть ищет колонизатора, она согласна на колониализм.
+3

украинцы не могут жить по другому - им нужен хозяин - тогда он украинец и горб себе наростит и мазоли натрет, будет доволен как шавка под ногами у хозяина, а собственно, когда было как то так по другому.
+4

Рабська психологія. Про неї вже можна книги писати. Українців всю історію звинувачували у такій психології, від якої потерпали насамперед вони.
Через те нема повстань, бо раби.
Якби не були рабами, то на СВОЇЙ землі не дозволили б панувати кучці малоінтелектуальних олігархів.
Ще один (вибачте). Невже комусь спадало на думку, що Україну буде любити хтось іще, окрім українців?
+8

Я не про любов - я про намагання зовнішнім впливом зруйнувати життя українця.
+9

І я про те, пане Ігор. США, зокрема, як і будь-яка інша країна (з власною політикою) вирішує власні завдання за рахунок інших держав. Їй байдуже, що станеться з Україною й українцями.

ПМ: Давно вже минули ті часи, коли країна (будь-яка) могла існувати й розвиватися уособлено від решти державних утворень.
+6

За часів Буша все було по-іншому.
+4

Хіба що на словах. Але слід розрізняти мову дипломатії і протокол та реальні дії.
За часів Буша (якого, до речі?) те, що ви кажете "по-іншому", є лише тимчасовим збігом, а не бажанням США покращити життя українця.
+5

Джорджа. Тоді США старалось просувати Україну в НАТО, виступало неодноразово на захист України, наголошувало, що Україна - стратегічний партнер США.
+5

Джорджа-молодшого.
+2

Ігор Кир'янчук 22:25
****
І що? Які цілі переслідувало США цими наголошуваннями та просуваннями? Невже мета цих дій - покращення життя українця?
+1

Мета тих дій - протидія Росії шляхом підтримки України.
ANGEL . 21:39
+7
=== cut ===

Согласно данным WikiLeaks, которые приводит портал «Хвиля», этот список реформ – требований к Украине включает в себя такие:

1. Повысить пенсионный возраст — на два года для мужчин, на три — для женщин. Ликвидировать право на досрочный уход на пенсию и принцип считать год за два на опасных предприятиях.

2. Ликвидировать институт специальных пенсионных пособий, которые выделяются ученым, государственным служащим, управляющим государственных предприятий. Ограничить пенсии работающим пенсионерам. Установить пенсионный возраст офицерам армии в 60 лет.

3. Повысить цену на газ для муниципальных предприятий на 50%, в два раза для частных потребителей. Увеличить стоимость электричества на 40%. Разрешить установление цен ЖКХ. Допустить рост цен соответственно росту цен на газ. Увеличить акциз на бензин на 60 евро.

4. Отменить льготы и повысить налоги на транспорт на 50%. Не повышать прожиточный минимум, балансировать социальную ситуацию за счет точечных субсидий.

5. Приватизировать все шахты и отменить все субсидии. Отменить льготы для предприятий ЖКХ, транспорта и прочего. Отмена государственной поддержки бесплатного питания, учебников.

6. Ограничить практику упрощенного налогообложения. Отменить практику льгот по НДС в сельской местности. Обязать аптеки и фармацевтов платить НДС.

7. Отменить мораторий на продажу земли сельскохозяйственного назначения. Отменить субсидии для производителей свинины и курятины.

8. Сократить состав министерств до 14. Оставить лишь одного вице-премьера. Отменить должность министра кабинетов министров. Подчинить все государственные органы министерствам. Налоговая администрация, таможня, Фонд госимущества должны войти в министерство финансов.

9. Ограничить излишнюю оплату труда государственных лиц.

10. Пособия по безработице должны начисляться только после минимального периода в шесть месяцев работы. Оплачивать больничные на уровне 70% от заработной платы, но не ниже прожиточного минимума. Оплачивать больничный начиная только с третьего дня болезни.

=== cut ===
Р У С С   21:53
+9

+! Для України це шах і мат.
ANGEL .   22:20
+8

Без шаху. Просто мат.
☼ RUSS ☼   23:50
+8

А моральне право?
+6

Їм потрібне лише матеріальне.
От все, панове. Вирішили нас доконати.
І хай якась курва ще скаже, що в нас не має зовнішніх ворогів.
+5

О тож, а то усе москалі, москалі...
+8

Не одні москалі.
Тому то і Бжезинський говорив що нас буде 26 мільйонів. Знав шо говорив
А хто при владі в Україні? Партійно-господарська номенклатура та комсомольські ватажки різного рівня,які за своє збереження США та Заходу заплатили розкурочуванням військово-промисловий комплексу під видом конверсії,зруйнували доктрину армії-віддали атомну зброю, зройнували саму армію.Зруйнували сільське господарство. Запровадили примусову бідність та корупцію як символ і утвердження своєї сатанинської влади. Наказ ПРЕЗИДЕНТА США БУША СТАРШОГО який виступав в Верховній Раді урср за місяць до розвалу комуністами Совєтського Союза виконано. Буш старший говорив: * Ви не захоплюйтесь вбивчим націоналізмом!* І йому в Верховній Раді аплодували стоячи. Буш знав , що українські націоналісти не здали б атомну зброю і УКРАЇНУ НЕ ПЕРЕТВОРИЛИ Б В КОЛОНІЮ ВСЕРЕДИНІ ЄВРОПИ. Всіх вас комуністів які розвалили Совєтський Союз(окрім тих хто був в дурдомах) треба прогнати як німців по ВУЛИЦЯМ МОСКВИ по Києву і бити палками.
+3

Ви виступаєте проти незалежності України у 1991 році?
+3

Треба було в 24 серня 1991року йти не на незалежність партійно-господарчої номенклатури в Україні а відновити Українську Народну Республіку,яку окупували банди Муравьова по наказу Леніна і спадкоемцями московського окупаційного режиму є сучасна влада. Апрогнати їх треба для того по вулицях Києва об їм заціпило звинувачувати націоналістів в розвалі СРСР. ВІЧНА ПАМЯТЬ СОВЄТСКОМУ СОЮЗУ І ПОДЯКА КОМУНІСТАМ , ШО РОЗВАЛИЛИВЕЛИКИЙ КОНЦТАБІР ГУЛАГ.
+3

Ви розумно кажете.Та час не той. УНР неможливо було відновити.
+5

Я з вами згоден . Ми є спадкоємці УНР хоч відновити УНР не можливо.
-3

Націоналісти здали все що можна було здати і кому можна було. А тепер ще і дурникмаи прикидаються що це не вони вони проголошуали незалежність і розвалювали СРСР. Шо не їх прапор висить як державний. Не їх герб. Що Ющенко був президентом не від них.
В общем ми ніхто і ніде і саме головне ні з що не відповідаєм.
Від політичної відповідальності не втечете.
+1

а ми й не втікаємо, ми йдемо уперед!
Програма дій для маріонеткових урядів. Ціна Їхньої "благодійності"!Плюс кабала для багатьох поколінь.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі