Блоги → Перегляд

Україна - серед лідерів...

Четвер, 09:39, 09.12.10

Рейтинг
19 1
Переглядів
1145

0
0

В Україні за останні 12 місяців хоча б раз хабар давали 34% жителів, тобто кожен третій українець. Такі дані були виявлені у результаті дослідження "Глобальний барометр корупції" (Global Corruption Barometer), підготовленого Центром антикорупційних досліджень та ініціатив Transparency International.

Зазначимо, що в Україні ситуація з корупцією виявилася гіршою, ніж у минулому році, коли в дачі хабара зізнався 21% громадян.

У той же час в Росії у дачі хабарів в цьому році зізналися 26% громадян, а у Білорусі - 27%. Для порівняння: у Вірменії - 22%, Молдові - 37%, Азербайджані - 47%. При цьому кращий результат продемонструвала Грузія, яка, втім, нещодавно покинула СНД. У цій країні в дачі хабара зізналися всього 3% громадян.

За результатами дослідження, що були представлені у четвер в Берліні, в середньому в країнах СНД цього року хабарі давали 32% опитаних.

Загальний показник корупції по всіх країнах світу виріс за останній час: за даними дослідження, сьогодні один чоловік з чотирьох не з чуток знає про те, що таке хабар. Тим не менш, дослідження відзначає і деякі позитивні тенденції: так, в даний час доповісти про факт корупції готові сім з десяти респондентів.

Як стало відомо з дослідження, частіше за інших з хабарами мають справу поліцейські. На переконання більшості респондентів (восьми з десяти осіб), виключно корумпованими є політичні партії. Найбільш корумпованими інститутами в усьому світі були визнані адміністративні установи і парламент.

У ході дослідження, підготовленого Transparency International, було опитано понад 91 тисячі осіб у 86 країнах. Опитування проводилося з червня по вересень 2010 року.

Коментарі

Р У С С 10:34
+8
+! Усе це схоже на те, коли бажане видають за дійсне.
Ігоре , а можна силочку де ти цю новину знайшов..мені для аспрвантської роботи, для статистичних даних потрібно..Дякую тобі
+3

А на яку тему твоя робота?
...як це б прикро не звучало, держава поділяється на два табори, - один має у своєму складі тих, хто за допомогою певних зв'язків або вмілому вливанню капіталів зайняв якусь позицію (поступив в універ, знайшов роботу і т.д.) ставши учасником корупційного поля; інший табір, це ті хто ненавидить представників першого тому, що вони не мають ні ресурсів, ні розуму, ні знайомих стати корупціонером та "зажити" по-новому, так би мовити змінити свій соціальний статус на більш бажаний!!!!
А что Вы хотели, если в стране на 49 жителей один работник налоговой инспекции!?
Для сравнения - в Сингапуре один на 1745.
И это только работники налоговой! А если приплюсовать сюда других "кровосисей", то, наверное, на одного неработающего, но требующего денег, 10 работающих будет.
+4
При нинішніх законах і зарплатах... вічній бідності і вічному бажанні стати багатим надурняк хабарі будуть і будуть
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі