Блоги → Перегляд

Як Московський патріархат збирає данину

Четвер, 19:54, 09.12.10

Рейтинг
16 0
Переглядів
1296

0
0
У цій статті згадуються

11 грудня біля Київської міської державної адміністрації відбудеться акція протесту проти фінансування столицею будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору Української православної церкви Московського патріархату у зеленій зоні біля станції метро "Либідська".

Про це пише у своєму блозі один із активістів громадського руху «Збережи Старий Київ» Ігор ЛУЦЕНКО.

Він зазначає, що депутати Київради виділили з міського бюджету 11 млн. грн. на будівництво цієї церкви.

“Знищивши чи не єдину зелену зону в тому районі, представники УПЦ (МП) там мають намір збудувати собі храм, готель для паломників, телестудію, конференц-зал на 1 тыс. осіб, спорткомплекс та паркінг на 126 місць”, - сказав І.ЛУЦЕНКО.

“Ми – проти! Кияни заперечують, щоб за рахунок бюджету Києва підтримувати церковні організації”, - наголошує активіст руху «Збережи Старий Київ».

За його словами, у поточному році дефіцит бюджету Києва складе близько 1,7 млрд. грн. Не вистачає грошей, щоб фінансувати опалення, медицину, освіту, відновлення зелених зон. Водопроводи, каналізація, значна частина доріг перебувають у занедбаному стані, констатує І.ЛУЦЕНКО.

11 грудня об 11.30 активісти руху запрошують всіх прийти під КМДА і сказати своє “Ні” такій безвідповідальній бюджетній політиці!

“Ні буде сказано планам захоплення УПЦ МП Києва. Нагадуємо, на місці руїн стародавнього храму Київської Русі – Десятинної церкви – у відповідності до указу ЯНУКОВИЧА побудують храм УПЦ (МП). Зараз представниками цієї конфесії незаконно захоплюються зелені зони столиці – парк Юність, сквер на проспекті Науки, сквер на перетині вулиць Гончара та Б.Хмельницького. Треба сказати НІ цьому рейдерству під церковним прикриттям”, - підкреслив активіст руху «Збережи Старий Київ».

До акції непричетна жодна політична сила, наголосив він.

Коментарі

от і вір після такогот ганебного рішення Основному Закону, де церква відділена від держави...
+7

так, тепер доведеться платити за підтримку Патріарха...
Р У С С 23:10
+5
+!
Чи не чули ми про те, що "коли царство поділиться супроти себе, - не зможе встояти те царство. і коли дім поділиться супроти себе, - не зможе встояти той дім..."? Так і церква Христова перед вирішальною битвою з богоборцями всього світу має об'єднатися.
Ісус Христос не поділяв свою церкву(«зібрання вірних») на конфесії. Християнська церква - це не просто зібрання релігійної громади, а насамперед стан любові до Бога та до ближнього свого, як до себе самого, що панує поміж вірними. Сила цієї церкви не в числі, а саме в цьому стані душі, кожного з нас, хто прийняв хрещення. Бо «де двоє чи троє збереться в ім'я Моє там і Я посеред них» - сказав наш Спаситель.
Голова відрубана, а зачіска..... Згоріла хата нехай горить і прибудова. Може хоч тоді цей народ прокинеться да поплює у долоні тай заходиться....
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі