Блоги → Перегляд

Одумались чи викрутились? Україна таки братиме участь в церемонії вручення Нобелівської премії миру

Четвер, 20:09, 09.12.10

Рейтинг
11 0
Переглядів
1351

0
0

Україну на церемонії вручення Нобелевської премії миру представлятиме Тимчасово повірений у справах України, перший секретар Посольства України в Норвегії Ірина БІЛОРУС.

Про це УНІАН повідомив речник МЗС України Олександр ДИКУСАРОВ.

Він зазначив, що церемонія вручення Нобелевської премії миру, яка має відбутися в Осло (Норвегія) не несе жодного політичного підтексту і має виключно протокольний характер.

Речник МЗС нагадав, що у зв’язку з тим, що посол України у Норвегії Олександр ЦВЄТКОВ 10 грудня відбуває в Україну для участі у нараді керівників закордонних дипломатичних установ, яка відбудеться 14-16 грудня в Києві, він не зможе взяти участь у церемонії вручення Нобелевської премії миру.

“В той же час посол України у Норвегії досяг домовленості з Нобелевським комітетом, що право бути присутнім на церемонії 10 грудня в місті Осло було надано Тимчасово повіреному у справах України, першому секретарю Посольства України в Норвегії Ірині БІЛОРУС”, - сказав О.ДИКУСАРОВ.

Коментарі

Р У С С 23:16
+4
+ Усе це кон'юнктурні ігри.
Давно пора!
+
Нажаль, риги усе ж таки вирішили "відбути" церемонію лише після того, коли нардеп Гриценко вжив кроки щодо відвідання Норвегії ним особисто, як представника України (честь йому за це і хвала).
http://www.grytsenko.com.ua/news/view-hrytsenko-ukrayna-budet-prysutstvovat-na-zavtrashney-tseremonyy-po-vruchenyy-nobelevskoy-premyy.html
Учувши "жарене" МЗС "підсуєтилося" і таки отримало запрошення на церемонію.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі