П'ятниця, 16:00, 24.12.10

Рейтинг
15 0
Переглядів
2066

0
0

15 грудня  у конференц-залі ЖДУ імені Івана Франка у рамках міжнародного проекту «Протидія торгівлі неповнолітніми в Україні та Молдові» (Італія–Україна–Молдова)  відбулася презентація Центру соціально-психологічних досліджень і навчального курсу «Запобігання торгівлі дітьми в Україні».

Звіт за результатами дослідження діяльності державних та громадських організацій у містах Житомирі, Ржищеві та Кагарлику представила директор Центру соціально-психологічних досліджень Олена Музика.

Учасники круглого столу оплесками зустріли виступи-презентації студентів соціально-психологічного факультету, що пройшли навчальний курс та представили результати практичної роботи.

Кульмінацією зібрання стала презентація сайту «ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ НЕПОВНОЛІТНІМИ в Україні та Молдові» - http://cspd.zu.edu.ua/. Інформація, розміщена на сайті, буде корисна як партнерам проекту та студентам, що беруть у ньому участь, так і людям, які потрапили у біду та потребують допомоги (психологічної, медичної, юридичної, тощо).

Коментарі

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі