Вівторок, 08:58, 28.12.10

Рейтинг
13 2
Переглядів
2073

0
0

 

Вікно історії

Веде за обрії

Морозних літ…

     грудень-квітень 2009-2010 років

 

 

Коментарі

По сезону...
+4

Саме так)
+3

Літами називають роки.
Отже літо колись служило "піком" року, його найкращою порою. Літом селяни вже перестали "веснувати" (садити рослини) але ще не починали збирати врожай. Літом селянин косив сіно і відпочивав..

"Морозних літ"(с) викликає підсвідомі, на генетичному рівні, асоціації з чимось неблагополучним. Але це, мабуть, лише у мене - "потомственного селянина")

"Вікно історії".. сьогодні телевізор і комп стали такими "вікнами" через які нашу свідомість зомбують різними псевдоісторіями. Причому, персональний комп вже переплюнув телевізор бо має індивідуальне налаштування під конкретну людину.

Ініціативу дуриствітства від продажних журналістів вже перебирають "тролі" - платні брехуни інтернету. Посередностей вже обдурено, на черзі - інтелектуали. Той, хто обдурить інтелектуалів, буде володіти світом. Питання - для чого?
Не все таке вже й погане в Історії. Хочу сказати, що минуле аж ніяк не гірше/ліпше майбутнього.

Просто нас постійно переконують (в комерційних, політичних і мілітарних цілях) що все саме гірше позаду, а по-переду нас чекає "прєкраснає дальока".
Брехня! По-переду хвороби, старість і смерть! А щасливе дитинство завджи по-заду..
+! Брр... Холодно!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі