Блоги → Перегляд

Марш здорової молоді у Львові.(фото)

Вівторок, 02:06, 11.08.09
Невідомий користувач

Блог користувача

Рейтинг
6 5
Переглядів
1584

0
0

26 липня в неділю у Львові було проведено правий Марш Здорової Молоді в рамках Днів Словянської Тверезості. Незважаючи на те, що акція була офіційно заборонена, близько 50-60 молодих патріотів зібралося на 17:00 біля пам'ятника Івана Франка, щоб висловити свою незгоду з політикою геноциду проти української нації, яка здійснюється продажною владою протягом всіх 18 років незалежності. Були присутні як молоді націоналісти, так і просто небайдужі громадяни, яких хвилює доля своєї нації.У визначений час народ почав шикуватись в колону, було розвернуто три DIY-банери з написами "Здорова молодь - здорове майбутнє", "Молодь проти толерантності" та "Спорт! Здоров'я! Нація!", а також піднято кілька прапорів.Настрій був бойовий, оскільки ніхто не знав, як пройде така несанкціонована акція. Проте ніяких конфліктів з "правохоронцями" не було, випадкові міліціонери лише злісно косилися в сторону патріотів, але ніяких дій не приймали.Маршируючі рушили в сторону центральної частини міста. Звучали гасла "Молодь - на стадіони!", "Спорт! Здоровя! Нація!", "Ні наркотикам!" "Памятай, чужинець, тут господар українець", "Захисти свою расу від геноциду!" та інші.Колона пройшлась по центральних вулицях міста, скандуючи гасла і привертаючи увагу перехожих......і вийшла на Площу Ринок, улюблене місце зустрічі молоді.Після цього колона відійшла недалеко від площі і зупинилась, було сказано заключне слово, організатори подякували всім хто прийшов на марш, учасники проскандували кілька раз "Слава Україні - Героям Слава " і "Слава Нації - Смерть ворогам", після чого групами по кілька осіб почали розходитись. Ніхто не був затриманий.Можна впевнено заявити, що Марш Здорової Молоді у Львові успішно відбувся. Подібні акції обіцяємо проводити і в майбутньому.Слава Перемозі!lviv_26.jpg1248776831_02.jpg1248776816_03.jpg1248776792_04.jpg1248776763_05.jpg1248776777_08.jpg

Коментарі

Хорошо.Тока все в черном и такое впичатление,что какието сатанисты идут.
Как-то повеселее нужно.

Не кажется? А то меня лично пугает.
Невідомий користувач   02:22
-2

це називається "чорний блок"
Здоровая молодёжь под свастиками не марширует=)
0

Кто сказал? Это аксиома? Или снова бредни сумасшедшего?
-2

Это было сказано на Нюрнберге))
Гоша, если ты не в курсе, в Европе за подобные шествия с подобной символикой можно неплохо присесть, минимум на пару лет.
Невідомий користувач   02:31
-1

Європа ліберальна так шо дивуватись нема чого, сьогоднішній Європі потрібні патрєбітєлі а не люди
-3

Хехе, вы так синхронно минусуете, молодцы))
-3

У меня к вам только один вопрос:

У вашей матери еще кроме вас выкидыши были?

Свастика-это наш славянский древний символ,который изображался на всех бытовых предметах.
Но вы наверно даже не славянин, какойто жидомасон.И ясно,что вам оно не нравится.
+1

О да, оскорбление матери - это наверное признак белокожести, принадлежности к высшей арийской расе и извечных славянских ценностей))

Спасибо за беспокойство, у моей матери со здоровьем всё в порядке, и детей-дебилов она не рожала, в отличие от твоей.
-3

3,14здец...
Невідомий користувач   03:01
-1

мене ше цікавить а де це ти там свастики побачив?
+3

мабуть, він просто знайомі кольори побачив, і цього вистачило...))
а ЩО там зображане - це справа десята і взагалі не суттєва... ))))
Кстати, а почему в масках? Неужто "здоровая молодёжь" стесняется своей здоровости?))
Невідомий користувач   02:26
-1

сьогоднішню систему не влаштовують такі люди як на фото і СБУ дуже нервується якшо не може щось контролювати тому доводиться ховатись від системи
0

Шикарная отмазка))) Засчитана))))
+3
скажіть будь-ласка, як повязані кельтскій хрест сонця, потім кельтских християн, чьорний прапор анархістів, і повязки медиків?
Невідомий користувач   02:52 Показати
-5

Йорік =)   05:28
-1

"чьорний колір прапора, - це моя земля"
, - це навіть КІШ москальскій співає про Нестора Махна, їхня "свобода, або смерть" та і це було і при інтернаціоналі, і при революції 17-го, і при заврошень у греції, і ваще якщо вайт павер, то зі сторони таких нациків означає блек, - нігери, хачикі і т. д.=)))) фігня якась чувак....блек, чи вайт павер?
А як львівська здорова молодь ставиться до вирішення питання вакцинації? http://politiko.com.ua/blogpost680
Невідомий користувач   13:30
-2

ми також проти обов"язкової вакцинації, в нас був вибір робити різні акції але ми вирішили що алкогольний геноцид це проблема більш важлива
круто, молодці!!!
особливо "Молодь проти толерантності!" - за це окремий респект!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі