Блоги → Перегляд
Мітки політика

Програми та обіцянки політичних сил та політиків

Вівторок, 16:26, 11.08.09

Рейтинг
16 2
Переглядів
1437

0
0

Продовжуючи тему змін виборчого законодавства хотялося б щоб в ньому було закріплено:

А) Обов язковість надання політичними силами чи кандидатами РЕАЛЬНИХ ПРОГРАМ дій у випадку перемоги. Щоб це були не повітряни кулі а конкретні: мета, цілі, способи досягення, часовий термін і т.д ;

Б) І щоб в тому ж таки законодавстві було пердбачено відповідальність за  невиконання тих чи інших програмних та прередвиборчих обіцянок.

Коментарі

Жоден суд не доведе провину затее, що не виконали передвиборчі обіцянки. Бо адвокати знайдуть багато причин цього, куди там вже політикам.
+13

Так саме про це і йдеться: ця норма повинна бути зафіксована і внесені зміни до виборчого законодавтсва, до адміністративного, можливо навіть до Кримінального Кодексу. Тоді й легше буде притягти до відповідальності
Було б непогано, але дуже сумніваюся в реальності
це вже не програма а бізнс-план виходить. хоча, може й непогано.
+6

По моєму це краще ніж голослівні обіцянки!
+3

а идея хорошая
Ага, і ввести відповідальність - позбавлення волі з конфіскацією майна. Ото бюджет наповниться!!!!!!!!!!
+12

Ну можливо не так жорстоко( хоча б для початку) але щось наприклад: неможливість займати ту чи іншу посаду та буди обраним.
+6

та краще зразу : не виконав - депортувати в Гондурас
+5

краще в Росію
+3

розстріл
Ви зауважуєте, як міняється риторика кандидатів у Президенти безпосередньо перед виборами: все менше конкретики, все більше пафосу та популізму.
А все тому, що український виборець наразі не голосує оловою, а голосує серцем. А серцю факти і економічні програми не потрібні, йому потрібні гасла і заклики!
+7

Ага, а потім вся країна замість нормальної економіки матиме гасла і заклики
+6

Отож і погано, що чим ближче до виборів - тим більше пафосу і всього іншого. А якби знали, що за кожну невиконану обіцянку 2-3 роки ув язнення, боялися б патякати
+2

Все нормально, це є природній поцес. Так дорослішає суспільство. Розчарувались в Кучмі, в Ющенку, в Тимошенко, розчаруються і Яценюку, і можливо, тоді перестануть вірити обіцянкам, а почнуть двитись на справи.
Тільки хто ті закони прийматиме?
? кони в пальто
+4

а якщо без жартів?
+9

Сподіваюсь новий скалд , а точніше - оновлений склад ВР.
+4

так він же на 90 відсотків не обновиться
+3

боюсь вообще не обновится
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі