Блоги → Перегляд

ЗМІ: Яценюк і Гриценко створюють єдину партію

Понеділок, 15:08, 17.01.11

Рейтинг
12 0
Переглядів
1502

0
0
У цій статті згадуються

 

logo_170111.jpg

Лідери партій "Фронт змін", "Громадянська позиція", Європейська партія України і Українська республіканська партія "Собор" планують об'єднатися в одну партію. Про це пише газета "КоммерсантЪ-Украина".

За інформацією видання, лідери чотирьох опозиційних партій, що входять у блок НУНС, - Арсеній Яценюк ("Фронт змін"), Анатолій Гриценко ("Громадянська позиція"), Микола Катеринчук (Європейська партія України) і Анатолій Матвієнко (УРП "Собор") домовилися об'єднатися в одну політичну силу.

"Йдеться не про створення передвиборчого блоку, а про конструювання на базі чотирьох партій єдиної потужної політичної сили", - повідомило джерело видання, якому відомі деталі перемовин.

Лідер УРП "Собор" А.Матвієнко підтвердив інформацію про підготовлюване об'єднання опозиційних партій, наголосивши, що питання кількості партій, які можуть стати суб'єктами нового об'єднання, "на сьогоднішній день відкрито".

До того ж у "Фронті змін" також підтвердили цю інформацію. "Я підтверджую інформацію про те, що перемовний процес йде, але говорити про конкретних учасників майбутньої політичної сили і про якісь інші деталі на сьогоднішній день ще рано", - заявила прес-секретар глави "Фронту змін" Іванна Коберник.

http://news.liga.net/ukr/news/NU110189.html

P.S. Політолог Вадим Карасьов у коментарі http://gazeta.ua/index.php?id=368200 не виключив приєднання до цього проекту "Нашої України". Зокрема, він зазначив, що "Наша Україна" за своєю ідеологічною ознакою є партією, яка поєднує як національний, так і демократичний вектор. "Без "Нашої України" оце поєднання національного і демократичного не може бути повноцінним. Тому що "Собор" - не дуже впливова партія. "Фронт змін", Європейська партія України та Громадянська позиція - це партії демократичного спрямування, але без відчутної національної складової. А "Наша Україна" могла б доповнити їх такою складовою".

Коментарі

а чи захочуть бачити в такому об*єднанні Нашу Україну? це велике питання...

дай Бог щоб відбулося об'єднання хоча б цих чотирьох. а порядні нашоукраїнці зможуть вступати в новостворену партію в індивідуальному порядку.
+3

Не знаю, але Яценюк, Гриценко та Катеринчук були у першій п'ятірці блоку "Наша Україна - Народна самооборона". Крім того, Катеринчук був колись головою Центрвиконкому Нашої України, а син Гриценка - заступником голови Молодіжного Союзу Наша Україна.
Раніше об'єднатися у єдину правоцентристську партію заважали амбіції лідерів. Чи стали вони тепер поступливішими?
+3

маю смунів що там чекають НУ.У вас там величезна торба проблем,просто капітальна
+2

будуть сильні фракції!
НУ дубль два
0

Наша пісня гарна нова, починаймо її знову! :)
+2

угу,на ФЗ можна ставити хрест.Якщо будь-які ініціативи треба було поводити по лінії Войцехівська-Яценюк(Пишний) то тепер купа центрів впливу, лавірування між ними.
Алес капут
+1

сашко, це проблема всіх великих систем. система всмоктує в себе всіх і робить їх по образу і подобію своєму.
+1

Передбачуваний хід. Після об"єднання займайтесь фракційною діяльністю! )))
+1
Злиються на всі гроші :))
+1
Зробити дві партії:
Ліва-Україна;
Права-Україна!
Все решту-шмельц!!!
+1

хороший вихід
АstraStar . 16:54
+1
Нова назва буде "Демократичний фронт"?
+1

зареєструй назву на себе ;) може ще бабла за авторські права зрубиш :)
АstraStar .   16:57
+1

:)
Богдана .   17:35
+2

Демократичний фронт?
А комуняки підуть "Недемократичним фронтом"?
+1

Богдана . 17:35

Ні, непорушним блоком олігархів і комуністів :)
Богдана .   19:30
+1

Пригадала - "союз нерушимий" :))
Я вважаю обєднуватись чи ні покаже час тепер треба проводити розяснювальну роботу щодо членів партії та її прихильників щодо критичної ситуації в країні... Яценюк мудра людина він прийме правильне рішення яке поставить перед зїздом а зїзд поставить крапку! Хочь на мою осоьисту думку пора вже демократам створити справжню єдину опозиційну партію а то в Україні Демократів більше а із за їх розпорошеності ми ніяк не можем навести лад в країні 1 українець 3 гетьмани. Просто мені цікаво Бог довго буде випробовувати Українців?
Vladimir R 01:58
+2
Сложением нудей суммы не увеличишь о)))
катеринчук, Матвиенко - полные нуди и понимают, что на выборы надо идти с кем-то проходным. Гриценко чутьвыше нуля, но тоже рядовой непроходной и тоже в ВР хочется остаться. Им нет иного выхода, чем идти в примы к Яценюку. А сам Яценюк получает титул объединителя демократов.
Надо ли туда идти НУ - у меня нет ответа. Просто пока впечатление такое, чт ообычное тактическое соглашение. при котором каждый сам себе на уме и ищет, как бы кинуть остальных.
"За чей счет банкет, позвольте полюбопытствовать?..."(с)
С одной стороны, все незаляпанные силы в случае объединения могут действительно стать нормальной оппозицией.
С другой стороны, интересна программа "десять шагов, за которые я бы стал голосовать"
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі