Понеділок, 01:29, 24.01.11

Рейтинг
10 0
Переглядів
2023

0
0

menti-krovoproli1.jpgМалими групами і без колон. Саме так добиралися до Києва охочі взяти участь у заходах до Дня Соборності, повідомляє sprotiv.org.

Інакше, кажуть — до столиці не доїхати. Мешканці різних регіонів скаржаться — більшість перевізників скасували рейси через погрози ДАІ відібрати ліцензію.

Водночас у Дніпропетровській області співробітники міліції "фіксували" городян, які їдуть у Київ на святкування Дня Соборності.

Про це заявив начальник Головного управління МВС у Дніпропетровській області Віктор Бабенко на нараді в Дніпропетровській обладміністрації, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Є інформація, що планується навіть організація кровопролитних акцій — для цього теж є певні сили, підготовлені й так далі», — заявив він.

"Для цього проводиться робота в області, пов’язана з тим, щоб знайти дурників, у моєму розумінні, і туди направити як «гарматне м'ясо», — додав Бабенко.

За його словами, дніпропетровці, які прямують до Києва на святкування Дня Соборності, будуть «зафіксовані, задокументовані і їм буде дана оцінка у випадку якихось подій».

Відповідальність, як адміністративну, так і кримінальну, головний міліціонер області поклав на організаторів, які спрямували людей до столиці.

Раніше керівник МВС шокував парламентарів байкою, що 22 січня в Києві планується «кровопролиття».

Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов 14 січня 2011 року під час виступу з трибуни у Верховній Раді.

«У нас інформація, що на 22 число, коли плануються акції протесту, планується кровопролиття в місті Києві. Кажуть, що ми готові до того, що створити акцію, де всьому світу показати, що коїться в Україні», - залякував він українців ментівськими кривавими байками.

«Я вас попереджаю: ми всі ці факти задокументуємо. Сил і засобів вистачить. І потім кожен, хто це робив відповідатиме перед законом», — запевнив Могильов.

Відео тут

 

Читайте також:

З Днем Соборності, Україно! Відео

У Львові «ланцюг Соборності» почався від Бандери і закінчився біля Шевченка. Фото

В Житомире шумно праздновали День Соборности Украины. Видео

В Киеве массово отметили День Соборности Украины. Фоторепортаж

Коментарі

+3
Багато було міліції. Вони приміряються, чи зможуть народ в стойло загнати.
Точно так як на "антиподаткових" акціях...всі акції беркут супрводжував, стояли автобуси в яких сиділи добре вишколені молодики...
Це БУВ показ підприємцям, що вони відгодували монстра.
Вони зробили хитріше. Святкування стало офіційним...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі