Блоги → Перегляд

Андрій Парубій: Україні не потрібна єдина держава з Росією

Вівторок, 20:28, 25.01.11

Рейтинг
8 1
Переглядів
1564

0
0

Parubii-Andrii4.jpgТерористичний акт в Домодєдово доводить, що Україні не потрібно створювати єдину державу з Росією. Про це заявив член Комітету Верховної Ради України у закордонних справах депутат Андрій Парубій.

«Я думаю, що для українців це буде стримуючим фактором. Я впевнений, що українські матері не хочуть, щоб їхні діти гинули в чеченській війні. Українські матері не хочуть, щоб їхніх дітей гнали на війну у Грузію. І українські матері не хочуть, щоб їх діти гинули під час подібних терактів», — сказав він.

«Я впевнений, що для українців — це ще один сигнал, що, власне, нам не потрібна тоталітарна модель, яка існує в Росії, і нам не потрібна, звичайно ж, єдина держава, тому що наші діти повинні жити у безпеці. Все ж таки, українська держава протягом 20 років свого існування цю безпеку надала», — підкреслив Андрій Парубій.

«Я сам категорично засуджую будь-які теракти. Але, разом з тим, досвід РФ демонструє, що це супроводжуючий фактор тоталітарного режиму», — вважає український депутат.

Коментарі

ну да, чим жорсткіше тоталітаризм, тим більше терактів
Згідна! +!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі