Блоги → Перегляд

Інтервенція в Африку

Середа, 16:26, 29.04.09

Рейтинг
3 1
Переглядів
2067

0
0

Африка-регіон, в який кошти інвестують не охоче. На це є багато причин, передусім нестабільність, низький рівень доходів.

Але мені цікава стратегія Китаю. Китай як відомо, бореться за світове панування. Тому було б не погано домінувати на цілому континенті. Тому він не жаліє коштів, і вкладає їх в Африканські країни. Будує нові підприємства, та дає кредити для підвищення купівельної спроможності населення, прдає туди свої товари. До речі досить низької якості. Щодо надання дешевих кредитів, то це не по нам, але щодо інвестування коштів, збільшення товарообігу...думаю тут ми могли б ризикнути, і вийти подалі вперед, максимально скориставшись всіма вигодами. Якось ми в своїх стратегіях розвитку забуваєм про континент з мільярдним населенням, про ринок, який швидко розвивається, і який потрібно швидко заповнювати. А треба було б...

 

Africa.jpg

Коментарі

Нам в Африку нема що вкладати, і мільярдний ринок, який нічого не може купити теж не дуже потрібен, це так би мовити інвестиційний проект, який дуже довго буде себе окупати(якщо взагалі буде).
ви маєте на увазі, що в нас немає коштів?? Дурниці, в нас їх вистачає.А ринок не такий бідний, як вам здається, нищяя афррика ето стереотип. африка далеко не такая бедная, как нам кажеться.
+1

Елементарне питання, якщо в вас є грощі, то навіщо позичати мільярди доларів під відсотки?
0

І порівнювати Україну з Китаєм(принаймі зараз)- небо і земля. Африка багата на корисні копалини, але ми теж. І чомусь в нас грощі мало хто вкладає...
а в японії немає ні чорноземів ні корисних копалин. і населення відносно не велике. і нічого - впереді планєти всєй.
Мало хто владає? Можливо зараз, в кризу, а до вересня 2008 щей як вкладали.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі