П'ятниця, 15:26, 11.02.11

Рейтинг
10 3
Переглядів
3010

0
0

Ні, це ще не офіційні підсумки національного відбору на пісенний єврофорум. Для них ще не час. Вони будуть відомі наприкінці лютого. Це всього лише мій неофіційний прогноз.

І роблю його зовсім не тому, що є симпатиком цієї співачки. Радше навпаки. Але припускаю, що вона найбільше до вподоби головному в Україні "смотрящему" по Євробаченню (чи "євросмотрящему") Валіду Арфушу. Бо в неї теж ім'я, сказати б, зі східних.

А як відомо цьому "ліванському папараці", поставленому новою президентською адмніністрацією біля керма Першого Національного, чим менш українське - тим більше воно йому подобається. Що, в принципі, повністю відповідає курсу януковичів на зачистку всього українського у всіх сферах. В тому числі і на телебаченні.

До речі, там в них, на відбірковому конкурсі, зараз знову скандал як і минулого року. Якщо торішнє неподобство мало ім'я Альоша - теж "типово", майже "чисто" українське, "жіноче", (хто хоче, може прочитати на цю тему мій матеріал "Як Валід Арфуш і компанія пісню "запІсЯлІ"... ) - то нині, чергова афера має відразу декілька імен. Джамала (Сусана Джамаладінова) лише одне з них. А ще - EL Кравчук і Міка Ньютон. 

Шанувальники конкурсу запідозрили його організаторов та адміністраторів сайту, на якому ведеться голосування за претендентів, у маніпуляціях з рейтингами учасників. Їм інкримінують штучне накручування балів названим виконавцям.

Детально, про це можна прочитати на спеціалізованих сайтах в наступних матеріалах: "Фанаты «Евровидения» требуют отставки Валида Арфуша", "Валид Арфуш темнит с «Евровидением»!" і найбільш повно - тут: http://esc-news-ua.livejournal.com/ .

0fa39-img06732.jpg

Як бачимо, така темна для українського телебачення особистість як Арфуш, не може без скандалів. Це його натура. Не друге, а радше перше інтернаціональне "Я".

Стосовно ж мого прогнозу щодо майбутньої переможниці конкурсу - побачимо. Не так вже, щоб я на цьому наполягав, але чомусь так мені гадається. Так підказує моя інтуіція. Вона, звісно, від помилок не застрахована.

Зараз Джамала з піснею ""Smile" нібито лідирує у відбірковому турі. Примітно, що високу оцінку співачці на ток-шоу в Євгена Кисельова минулої п'ятниці дала депутатка ВР від Партії регіонів, авторка законопроекту про скасування 50%-ої квоти на вітчизняну музику в радіоефірі Олена Бондаренко.

13_41_23_a74db5f7f6.jpg

А як не Джамала, то Міка Ньютон - теж варіант... Головне - чим менше українського в співачці (в її пісенному репертуарі, мові спілкування, в сценічному імені тощо), тим більше шансів на перемогу. Такі вже в Україні темні часи настали.

Голосування за 15 фіналістів національного відбору на "Євробачення" завершилося ввечері 9 лютого. Імена учасників, які 26 лютого поборються за право представляти Україну на конкурсі, "Перший національний" - організатор нацвідбору - має оголосити з дня на день.

Пісенний конкурс "Євробачення-2011" відбудеться в травні 2011 року в Дюссельдорфі (Німеччина). Перший півфінал - 10 травня, другий півфінал - 12 травня, фінал - 14 травня. Учасник від України виступить у другому півфіналі.

Читай також

УТ: українцям вхід заборонено! Вітчизняна журналістика втрачає українське обличчя     

Коментарі

Якби джамала то було б супер.
Джамала хорошая девка. А крымские татары (если мы унитарное государство) - наши, местные не по дозволу Киева, а по праву рождения.
Сталин умер, и не возродится.
Татары - украинцы!
-1

Я нічого проти кримських татар не маю. Навпаки, у мене до них глибока шана і повага. Співчуття до горя, яке зазнав цей народ. Кримський Меджліс завжди підтримував українську державність. Вони так само страждають в Криму від російського гноблення. Але щодо Джамали, то мені здається тут діють інші, дуже специфічні фактори. Як серед українців є українці лише по крові, так і серед інших народів є такі ж суто формальні, номінальні представники етносу. У випадку ж з Євробаченням і Арфушем, то йому головне, аби перможницею не стала щира українка, а от Джамала - самий раз.
-1

І взагалі якось класно виходить: гендиректор Національної телекомпанії України- Єгор БЕНКЕНДОРФ, його заступник - Валід АРФУШ, головний і найбільш високо оплачуваний ведучий на Першому національному - Савік ШУСТЕР, на Євробачення від України поїде ДЖАМАЛА. Все дуже "природно". Звичайно, а як же інакше? На Інтері - Євген Кисельов, донедавна на ТВІ - Мустафа Наєм. Українців днем з вогнем в рідній державі не знайдеш.
0

украинцам некогда фигнёй занимаца. они сахар и гречку фасуют.
+2

З приходом цих неукранців я вперше за 10 років почав вмикати і дивитись Перший національний. В них краще виходить ніж у наших братів українців. наші нехай сапають буряки.
-1

Андрій Скакодуб 18:48
Дуже прикро таке чути. Я навпаки залюбки дививися Перший Національний до арфушів. Коли там були національні, просвітницькі, історичні, культурні проекти. І ці передачі зникли. Нині ж там - російський совок. Якщо вам таке до вподоби... це ваш вибір.
0

1. Я не сказав, що мені все до вподоби.
2. Я сказав, що я вперше за 10 років почав дивитись інколи перший канал.
3. Перший національний канал мені нагадував нескінченну ретроспективу науковозпопулярних фільмів, тобто спец.канал. Я не кажу, що це погано, але перебір був.
4. На першому почались зміни, і не все так добюре , але не все так і погано. Краще ви скажіть. якщо вже почали: Хто на вашу думку найбільш є україським та достойним представляти Україну на конкурсі Євробачення 2011? Дайте відповідь конкретну, а можливо я помиляюсь. Бо просто сказати. то є херня" недостатньо.
0

Серед нинішніх конкурсантів в мене особливих симпаптій немає ні до кого. В тому числі і до Джамали.
+1

То для чого цей трьоп?
-1

Що значить "трьоп"? Ви що, не допускаєте чи на дозволяєте можливості поміркувати вголос? І взагалі, я ж написав головним чином не про МОЇ симпатії чи антипатії, а про тенденцію на національному відборі Євробаченні за часів Арфуша. Я маю таку думку. Я її висловив.Я так бачу. Чи ви більше розумієте мову наказів та імперативів? Якщо ви сприймаєте це за трьоп, то тоді не трєпайтеся зі мною. Хоча знайте, що коли потрібно, то я і звернення пишу в держустанови і отримую відповіді.І на Перший Національний, і в Держкомтелерадіо. Можете почитати в моїх блогах. Так що не вам дорікати мені "трьопом". При бажанні, "трьопом" можна назвати будь-яку публікацію, позаяк вона не містить директив для обов'язкового виконання.
Що за маячня: немає українського? Ми з дружиною за Джамалу. І нехай всі позакривають свої писки зі своїми заявами. Поплавскього пошліть. Українського в ньому О-го-го!.
-2

Поплавський взагалі не обговорюється. А що українського в Джамалі?
0

пісень українських співає
http://www.youtube.com/watch?v=w_gW8Hi9qS4
0

Це що конкурс пісні імені Івасюка? Це міжнародний конкурс. Якщо Україна хоче зайняти своє місце у світі та вилізти із свого провінційного напрямку, то їй слід давати конкурентноздатний продукт. Вважаю. що Джамала - це те, що треба.
-1

Максим Перекотиполе 18:35
А чи багато їх таких в її репертуарі?
0

Уже благодаря вашей партии и Ющу лично на евровидение отправили сверхукраинских Гринбджёл заместо блестящей Лорак. И в результате опозорились.
Скажите шо я не прав
-1

"Разом нас багато - нас не подолати" - одна з найулюбленіших моїх пісень.Назавжди! У "Гринджолів" мені також подобається лірична композиція "Я не знаю, слово досить, знову осінь сум приносить".
0

Разом нас багато может и хорошая песня, но для Евровидения никаким боком не подходящая. Это был заведамо проигрышный вариант
-1

А хто може бути впевненим наперед, який варіант програшний, а який - ні? Лободу і Альошу теж відправляли як "безпрограшних", і що отримали в підсумку?
Подивилася щойно, як ця Джамала співає - схоже на індійське кіно.))))))
Дурниці якісь))))))))))
Типичная украинка!..
-1
згaньбимoся знoв...a y 2012 мaбyть Пoлякoвy вiдпpaвлять
Регіоналка Олена Бондаренко намагається відійти від іміджу українофобки. Вона навіть разом з бютівцями Олександром Абдулліним, Віктором Уколовим, Андрієм Шевченком та нунсівцем Юрій Стецем розробила законопроект за яким радіостанції, радіомовлення яких на 100 % здійснюється державною мовою і частка трансльованих музичних творів українською мовою у яких становить не менше 80% будуть на 5 років звільнятися від сплати податку на прибуток. Також автори законопроекту пропонують звільнити такі радіостанції від сплати за використання радіочастотного ресурсу.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі