Блоги → Перегляд

Опитування: Половина українців вважають, що Янукович виконує свої передвиборчі обіцянки

Четвер, 20:57, 17.02.11

Рейтинг
6 1
Переглядів
649

0
0
У цій статті згадуються

51,8% українців вважають, що Президент України Віктор Янукович або “послідовно виконує свої обіцянки”, або “намагається у міру можливості їх виконувати”.

Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження, проведеного Центром соціальних досліджень Софія.

Найбільше схвалюють діяльність Президента жителі Донбасу і Криму. Серед представників даного макрорегіону про це заявили дві третини (67,9%).

Для мешканців Південного Сходу цей показник становить 57,7%, для мешканців центральних областей - 46,8%, для представників Заходу країни – 28,4%.

Головними здобутками першого року президентства Януковича стали, на думку респондентів (від 20% і більше загальної кількості опитаних), зважена зовнішня політика, розвиток міжнародного співробітництва, започаткування адміністративної реформи і скорочення видатків на систему державного управління, реформи у сфері освіти, зважена мовна політика, боротьба з корупцією, розслідування зловживань колишніх високопосадовців.

Більше половини (51,9%) опитаних вважають, що результатом зовнішньої політики Президента стало зміцнення співробітництва з державами-партнерами України.

Опитування проводилося з 29 січня по 3 лютого 2011 у всіх регіонах України (загалом у 125 населених пунктах). Всього було опитано 2025 респондентів віком від 18 років і старше.джерело:http://ua.korrespondent.net/ukraine/1187560-opituvannya-polovina-ukrayinciv-vvazhayut-shcho-yanukovich-vikonue-svoyi-peredviborchi-obicyanki

Коментарі

А чому ж тоді рейтинг його так падає?

Я не відношусь до його ідейної опозиції, але люди в дворі, які з піною у рота доказували який він хороший, зараз шпетять його вздовж і в поперек. Тому думаю, що це замовні результати.
+ за публікацію. Спробуйте порівняти цю інформацію з яскравими подіями останнього місяця у будь-якому регіоні України.
не дочитав.. стало весело і легко на душі))) ця стаття як новини на першому національному
+3

в дусі пропаганди КПРС :))

також не прочитав :)
[[[ [[[ 06:16
+2
Если эти результаты соответствуют реальной действительности, то я - слон... Думаю, что Лёвочкин так Януковичу и докладывает, мол, народ - за Вас, Ваше величество, действуйте-злодействуйте... А тот и наслаждается своим величием, считая себя отцом нации ...
+1
Це із серії анігдотів :"Україна для людей"?
Мабуть, брешуть: ну не може ж бути так багато сліпих та наївних! :-)
Пропаганда в дії! Т.зв. "синдром Герман"!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.