Блоги → Перегляд

Нова Ера Боротьби – шлях до НЕБА.(друкується зі скороченнями)

Середа, 21:36, 29.04.09

Рейтинг
5 2
Переглядів
1526

0
0

Кожен живий організм має періоди народження, становлення, розквіту та занепаду. Це стосується як рослини, тварини, людини, так і Нації і Держави -  найвищих форм життя і, власне, організації всього живого світу. Тут визначається справжній паралелізм, як між розвитком і занепадом окремої особи, так і суспільства.

            Варто одразу зазначити, що під поняттям «занепаду» я маю на увазі не смерть, а тільки закінчення конкретного етапу розвитку, окремої ступені. Як раз в такі моменти і виникає необхідність піддати аналізу всі попередні етапи, щоб віднайти в них позитивні і негативні моменти, «відсіяти зерно від полови»…. ( )

            То що ми маємо сьогодні? Національний рух за останні 5 років опинився в агонізуючому стані. Після сплеску 2004 року настало тотальне розчарування в лідерах, а тому і в Ідеї. Навіть нібито позитивні зрушення останніх місяців на Західній Україні це доводять: відбувається тільки заміна брендів зі старих на нові, але це зовсім не виправляє ситуацію у Центрі та на Сході.

            Найбільше вражає масове знищення саме молодіжного українського руху. Як часто ви тепер чуєте про СУМ, «Пору», МНК, «Пласт», «Молодий Рух», «Студентське Братство»…? Цей список можна довго продовжувати. У  молоді, як найвиразнішого показника становища, по-перше, настало розчарування і в керівниках, і в самих організаціях – в їхній некомпетентності дивитися далі у майбутнє.

По-друге – вже відбулася зміна поколінь. Як влучно зазначив Ентоні Сміт «національний рух змінюється з кожним новим поколінням, тобто кожні 20 років». Цей час тепер настав, а існуючі організації виявилися нездатними переформатуватися до сучасних реалій і повести за собою нове покоління. Якщо у 90-ті роки і у перші роки 21 століття ще можна було бути просто патріотом-націоналістом, просто заявляти: «Я люблю Україну, українська мова – єдина державна, Україна – незалежна країна» і на цьому організувати молодь, то зараз цим вже нікого не вразиш. Це вже сприймається як даність. Боротися за Україну тільки в духовному напрямку вже недостатньо, бо нове покоління виросло набагато прагматичнішим ніж попереднє.

Тоді і наш рух повинен змінитися! Це ж абсурдно зараз  боротися за Україну, як козаки у 16-18 століттях, як Братство Тарасівців у 19 ст., чи як Січові Стрільці та боївки ОУН на початку 20 століття?

Ми повинні нарешті змінити образ націоналіста - вояка УПА, що вмер за Україну на націоналіста – директора підприємства чи банку, що житиме і розбудовуватиме вже Незалежну Україну! Нам треба замінити риторику з «героїчного вчинку» та «смерті солодкої» на щоденну кропітку працю з виховання та організації майбутніх національно свідомих економістів, науковців, управлінців.

Тому ми і назвали новостворену Організацію абревіатурою «НЕБО», тобто «Нова Ера Боротьби». Бо Ідея є вічною, а форми і методи роботи повинні змінюватися в залежності від вимог часу, якщо ми не хочемо лишитися обабіч історії……( )

Ви ніколи не думали, чому в Україні євреї захопили банки, науку і масову культуру, росіяни – українські заводи, кавказці – ринки, навіть цигани знайшли себе в соціумі через наркоторгівлю і шахрайство? А яке місце зайняла титульна українська Нація? Де ми є на своїй землі?

З іншого боку – подивіться на українців Канади, США, Австралії та Аргентини, в цих країнах ми маємо гідне місце в суспільстві. Відбувається взагалі нонсенс, коли всі країни світу фінансово і політично допомагають своїм діаспорам українці, навпаки, сподіваються на поміч звідти. Парадокс…..( )

І в чому ж відмінність українців на своїй землі та закордоном? Тільки одна – на Україні між нами нема єдності. Я кажу саме про братерську єдність. Навіть свідомий українець, коли бере на роботу працівників не думає про національність, йому просто байдуже. Про взаємодопомогу у складних ситуаціях в житті казати взагалі нема чого… А ті національності, про яких я зазначив вище роблять зовсім інакше. Як приклад : серед викладачів на кафедрах в університетах, це я знаю з власного досвіду, чомусь більшість «богообраних». Також, зважаючи на нову потужну хвилю міграції в Україну, вже за 10-15 років ми будемо працювати не на пана – росіянина або єврея, а на представників чорної чи  жовтої раси. Не вірите? Прошу поїхати в Одесу та Харків. Подивіться, вони ж не йдуть працювати у школи або на заводи, а пішли на ринки, тобто зайнялися накопиченням первинного капіталу. Таким чином, вже їхнє наступне покоління добереться до банків і заводів, добереться до влади.

А що залишиться нам?

Українцям вже давно треба було переробити «Протоколи сіонських мудреців» на адаптований рідний варіант: замінити «єврей» на «українець» і діяти за цими принципами у сучасних умовах. Якщо ми дійсно хочемо змінити ситуацію, а не тільки ходити у вишиванках і співати пісні треба взяти цей твір за правило.

Саме це і зробить наша Організація!.....( )

Ми не будемо ані політичною партією, яка працює від виборів до виборів, ані звичайною громадською організацією з конкретними маленькими завданнями (екологічними, гендерними чи ще якимись). Всі наші проекти, заходи, вишколи будуть лиш обгорткою у значно важливішій справі – сформувати з молоді українське братерство, яке згодом стане національною елітою України. Тому постає і друге значення назви Організації «НЕБО», як загальний, всеохоплюючий рух, що буде вести члена організації все його життя. Те небо, яке постійно над нами, об’єднує нас і веде вірним шляхом.

Наша діяльність не закінчуватиметься в площині чергових виборів, хоча ми не виключаємо і такого напрямку в роботі, ні публічних заходів чи що недільних зборів. Наші члени будуть жити Організацією у всіх видах діяльності – у навчанні, на роботі, в сім’ї.

Я добре розумію, що для реалізації нашої мети потрібно багато часу, що дозрілі плоди від неї збиратимуть наші діти. Але саме вони вже будуть працювати не на пана-інородця, а самі стануть панами та елітою у державі. Наше завдання – тільки покласти цю першу цеглину в стіну Великої України.

Наш шлях важкий , тернистий і дуже довгий, але ми нікуди не поспішаємо. Ми знаємо нашу мету і будемо крок за кроком іти за нею.

Я хочу, щоб українці були при владі, і, врешті-решт, ми там будемо!

 

Ігор Артюшенко

Коментарі

"Ми виступаємо за Україну Соборну, яка б об'єднала у єдиному соціокультурному просторі як всіх громадян України, так і всіх українців, які проживають за її межами". - з Декларації цінностей п.п. "Україна Соборна"

У Вас чудова ідея! Цілковито підтримую. Давайте спільно "діяти за цими принципами у сучасних умовах" по "факту".

Ми це намагаємось це робити.
0

Дякую, вперше чую про "Україну Соборну", хоч не перший рік займаюсь політикою
( ВО "Свобода")

Що Ви собою уявляєте? Чи є організація в Запоріжжі?
+2

З програмою і історією можна ознайомитись в партійному профілі, або на сайті партії. У профілі є посилання.
Цікава організація. Треба придивитись...
я Цікаво було б поспілкуватись з керівництвом, розібратись, придумати з чого почати... Я теж пробував створить щось подібне, але досить важко знайти хоч одну людину, яка не просто зацікавилась, а й щось робить. Єдина моя відмінність-відсутність націоналізму. Мені перш за все потрібна сильна Українська держава. А Українці- це люди, що живуть в україні, та живуть Україною.
Ми зараз діємо в форматі ініціативної групи.
Створені тільки Запорізька обласна і міська організації.
Через 2 місяці плануємо почати розбудову Організації в інших областях - перш за все на Сході України.
Який масштаб групи? Скільки чоловік зайняті?
Заприсяжено (дійсні члени)- 10
Кандидатів у члени - 8
прихильників - близько 30

Всі мають вищу освіту або ще навчаються у ВУЗах. Вік - 18-25
Ідея гарна, але, як відомо, диявол в деталях... цікаво подивитись на більш детальну програму.
Друзі! Давайте мислити не масштабами групи (чисельністю) а масштабами ідеї.

Щодо диявола (не на ніч згадувати і деталей): "...деталі - не мають вирішального значення! Деталі - вирішують все!"

До завтра.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі