Блоги → Перегляд
Мітки ВО Свобода

"Борітеся – Поборете!" - Блаженнійший Любомир Гузар - головам обласних рад, свободівцям

Неділя, 18:11, 20.02.11

Рейтинг
5 3
Переглядів
2228

0
0

"Борітеся – поборете!" Цими словами Блаженнійший єпископ Української Греко-Католицької Церкви Любомир Гузар благословив голів Івано-Франківської обласної ради, заступника голови ВО "Свобода" Олександра Сича, голову Львівської обласної ради, заступника голови ВО "Свобода" Олега Панькевича та голову Тернопільської обласної ради, голову Секретаріату ВО "Свобода" Олексія Кайду під час зустрічі у Києві 18 лютого 2011 року.

Ініціатор зустрічі - голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда - висловив подяку Верховному архієпископу Києво-Галицькому, предстоятелю Української Греко-Католицької Церкви кардиналу Любомиру Гузару за багатолітнє невтомне служіння церкві та вірянам:

 

"Маю за високу честь від імені депутатів Тернопільської обласної ради, від усієї Тернопільської громади та особисто від себе висловити Вам глибоку вдячність за Ваші невтомні труди на стезі нетлінних справ будівництва і поборництва традицій Української Греко-Католицької Церкви. Добрий пастир та відданий син України Ви завжди служили взірцем для наслідування представникам інших конфесій за довголітнє служіння Богові, Україні і Нації …"

Олексій Кайда подарував Блаженнійшому керамічне зображення Зарваницької святині та книгу "Життєвий шлях Патріарха Йосифа". Книжка побачила світ на власні кошти голови обласної ради, які він щомісяця витрачає на соціальні проекти.

Пластовим вітанням "СКОБ" привітався екс-керівник Пласту голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич із чільним пластуном Блаженнійшим Любомиром. Голова Івано-Франківської обласної ради презентував Патріарху фундаментальне видання "Прикарпаття. Спадщина віків". Також Олександр Сич повідомив про тісну співпрацю із єпархами Греко-Католицької Церкви, зокрема з владиками Війтишиним, Сімкайлом і владикою-емеритом Софроном Мудрим та про участь у останньому Соборі УГКЦ на Івано-Франківщині.

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич презентував Патріарху ґрунтовне шеститомне видання-альбом "Українські січові стрільці", співавтором якого виступив свободівець.

Блаженнійший Любомир подякував свободівцям, головам обласних рад, нагадавши, що його батько був січовим стрільцем. Самих голів обласних рад Блаженнійший попросив взяти під опіку головні святині краю: тернополян – Зарваницю та музей Йосипа Сліпого у селі Заздрість, франківців - музей кардинала Любачівського у Долині, львів'ян – рідне село Андрія Шептицького Прибутів. "І головне – завжди і скрізь дбати про єдність християн, нашої спільної Київської Церкви".

Поділяючи тривогу голів обласних рад-свободівців щодо наступу нинішньої влади на національні та духовні цінності українського народу, тиску на українські церкви, Блаженнійший підтримав програмну засаду "Свободи" щодо необхідності створення Єдиної помісної церкви з центром у Києві.

"Треба збуджувати в народі бажання єдності. ...Якщо це знизу йде, то це має велику шансу успіху", – зазначив Любомир.

Олексій Кайда також порушив тему Українського католицького університету, частина працівників якого вдалися до нечесної критики дій "Свободи" у Львові.

Блаженнійший Любомир закликав скрізь шукати компроміси і бути певними своєї сили. Тоді українці стануть господарями не лише у Львові, а й у Донецьку.

"Зараз становище братів у тім краї – драматичне, - вважає Патріарх. - Вони живуть в страху. Але їм треба додати відваги. В який спосіб? Переконати, що те, що діється на Заході є на користь України. І що воно не приносить ніякої небезпеки, загрози для них. Бо то представляють: бачите! Якби вони прийшли, то шоб з вами зробили. Навпаки! Подивіться - вони б то добре зробили!" - зазначив Любомир Гузар.

На прощання голови трьох обласних рад узяли у владики Любомира Боже благословення. "Борітеся – поборете!" - промовив на прощання Патріарх.

Коментарі

Висловлювання окремих працівникв УКУ є їхньою особистою думкою, а фракція "Свободи" у Львівській міській раді не голосувала за надання пільг УКУ щодо оренди землі солідарно!
Треба розуміти, що Блаженніший благословив також і цю "боротьбу" "Свободи"?
-1
Поборете?
Кого?
Озвалися невдахи політичні )
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі