Блоги → Перегляд

Пану Коннову, автору і вождю!

Четвер, 16:12, 24.02.11

Рейтинг
5 1
Переглядів
1334

0
0
У цій статті згадуються
Віктор Ющенко
Політик

 

Прочитав «Атмосфера страха, или Как СМИ излагают!» Сергія Коннова, і вкотре здивувався. Особливо розчулило ось це:

«P.S. А вот Службе безопасности Украины никакие сроки не грозят, ибо ее «деятельность» пока вызывает у украинцев не страх, а смех…».

Ні одного разу не бачив відповідей на коментарі цього автора. Безперечно, дуже цікавого автора. Маю на увазі його професійні спічі у відповідній літературі.

Але тут на "Політико" нам накидаються ідеї "із царського плеча". Беріть, користуйтеся, дозволяю!

Ті, хто пройшов СБУшні СІЗО не сміються, пане Коннов! Також і ті блоггери, із котрими провели відповідну бесіду!

Після "кричущих" статей в УНІАН у часи Ющенка тягнувся шлейф із 2-3 тисяч коментарів! А зараз - із 2-3! А чому б це, пане Коннов??? А чому обмілів до рівня російсько-білоруського наш вітчизняний Інтернет?!

Абсолютно певен у тому, що можна бути сміливим у висловлюваннях на адресу і цієї влади при виконанні двох умов. Перша – це декілька мільйонів «зелених» на банківських рахунках за кордоном. А друге – належність до єврейського етносу, який світова спільнота не кидала напризволяще навіть у тоталітарному Радянському Союзі. Хоча доля автора «Гариків» не слугує ілюстрацією до останнього.

Коментарі

У меня комментов на УП под тысячу под статьями.. и что?
Viktor Marynich   17:11
+2

То Ви вважаєте, що в Інтернетпросторі не сталося того, що сталося із іншими ЗМІ? А те, що прикусили язика всі інші ЗМІ пишуть навіть Файнейшнл Таймс, Вашінгтон Пост та інші. Воно ж видно неозброєним оком.
А Ваші спічі щодо декого, який у деяких щось там краде є псевдокритикою так потрібною любій владі!
Більш того! Якщо взяти все опрлюднене Вами, то люба влада буде в захваті від Вас. Зачепив мовне питання - ось Вам і декілька тисяч коментарів! Такий собі, "жовтенький" скандальчик!
І тут Ви, як неперевершений провокатор заводите рака за камінь! Мова ж не про Ваші коменти. А про згортання свободи мислення. Чи Ви іще не відчуваєте кроки підкованих черевиків по бруківці?
0

А якщо він сам в тих черевиках?
Viktor Marynich   18:50
0

Справа не в тому, не в "тих черевиках". Самі дописувачі вельми цікаві автори. Але вони зовсім не шкідливі для влади. Більш того, інколи такі й провокують появу тих самих черевиків. Це було свого часу у Германії, Італії.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі