Блоги → Перегляд

Річниця Ходжалінської трагедії

Субота, 17:02, 26.02.11

Рейтинг
3 0
Переглядів
1739

0
0

На жаль, історія кожного народу складається не лише зі славних та героїчних, але також і трагічних подій, які залишаються в пам'яті людей на довгі десятиліття, а інколи і на століття. Передаючи цю пам'ять із покоління в покоління, ми, тим самим, зберігаємо національну ідентичність, створюємо основи для зміцнення національної єдності і формування національної самосвідомості.

Однією з найстрашніших подій в історії азербайджанського народу, яка залишила в його серці глибоку незагоєну рану, є Ходжалінськая трагедія, що понесла життя сотень невинних людей, третина з яких це жінки, діти і люди похилого віку. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих, віддаємо їм дань пошани і схиляємо перед ними наші голови. Коли під час війни гинуть солдати – це завжди жахливо, а коли при цьому гине ще і мирне населення – це велика трагедія.

Висловлюю співчуття рідним і близьким загиблих, тим, хто пережив це страшне горе, всьому азербайджанському народові.

Щиро сподіваюся, що подібна трагедія ніколи більше не повториться.

Коментарі

+
Але можна було більше сказати про саму Ходжалінську трагедію. 26 лютого 1992 року карабахське містечко Ходжали піддалося масованому нападу з боку вірменських збройних сил і 366-ої мотострілецької дивізії Об'єднаних збройних сил СНД, розквартированої в Степанакерті. У ніч на 26 лютого увесь гарнізон Ходжали був перебитий. За офіційною інформацією, тоді загинули 613 мирні жителі. За неофіційними даними, жертв були близько 3 тис.
28 лютого 1988 року почалися погроми вірмен в Сумгаїті
0

На год раньше всё началось реально
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі