Блоги → Перегляд

Сергій Тигипко

Четвер, 19:38, 30.04.09

Рейтинг
2 4
Переглядів
2731

0
0
У цій статті згадуються

Всім нам на цих виборах всі дружно дають "альтернативу" - Арсенія Яценюка. Втім, кажуть, що за ним стоїть ціле коло бізнесменім, та й сам Ющенко. Наразі з'явився ще один кандидат, який, на мою думку достойний уваги. Це Сергій Тигипко. Багато хто називає його "технічним" кандидатом, мовляв, забирати голоси у конкурентів Юлії Тимошенко (ну в кого забирать голоси, думки поділяються). Сам же він відповів так: «Час покаже, хто технічний, а хто нетехнічний кандидат».

Хто ж за ним стоїть? Він говорить, що він сам і стоїть, адже він і є успішним бізнесменом. Багато хто характеризує його як чесну і порядну людину. І, якщо чесно, я і сам починаю йому симпатизувати, правда чи надовго?)))

Отже, хто ж він?

Ось досьє:

 (посилання http://files.korrespondent.net/projects/top50/2008/504749)

p10938454396382375397.jpg

 

Сергей Тигипко, 48 лет, женат, имеет дочьСостояние $ 1,64 млрдСостояние в прошлом году $ 992 млнСфера деятельности: строительство, финансыСергей Тигипко еще вернется в большую политику. Он, в общем-то, уже готов себя в ней проявить. Но, как сказал банкир в интервью Корреспонденту, минимум три года этого не случится. У главы финансово-промышленной группы (ФПГ) ТАС на этот срок заключен контракт со шведскими партнерами, которые год назад купили его ТАС-Комерцбанк, переименовали в Swedenbank, и Тигипко возглавил эту структуру.На вырученные от продажи деньги украинский мультимиллионер строит новый бизнес. Капитализирует страховые компании, увеличивает свою долю в машиностроении, в частности на двух вагоноремонтных предприятиях – в Днепровагонмаш и Крюковском вагоностроительном заводе — крупнейших производителей грузовых вагонов. В начале мая совместно с ФПГ Приват консолидировал 95% уставного капитала Кременчугский сталелитейный завод. Кроме этого, Тигипко занят в строительном бизнесе, купил небольшую сеть аптек и даже финансирует возведение фермы по выращиванию улиток. В общем, без дела не сидит. С какой же стороны Тигипко вынырнет в большой политики, предсказать трудно, но возможно. Его симпатии к команде Юлии Тимошенко уже вполне очевидны. Сейчас в команде премьера бизнесмен занимает почетную должность председателя совета инвесторов при Кабинете Министров. Масштаб для Тигипко, конечно, мелковат, но трехлетний контракт со шведами пока сдерживает здоровые амбиции предпринимателя.

Коментарі

Цікаво було б щоб Сергій Тигипко особисто з'явився у даномі інтернет проекті і спробував відповісти на питання, які йому будуть тут задавати.
А ще цікавіше, якби і інші претенденти на вищий пост держави поспілкувались з нами тут!
+1

З кандидатів у президенти онлайн можна покищо поспілкуватись лише з Гриценком на УП у конференціях, ну і здається Кличко є (як кандидат в мери) решта "имели нас ввиду" :)
Невідомий користувач   22:50
+1

У них немає часу! Я коли з політиками та їх помічниками, радниками спілкуюсь, то у них завжди немає часу. Складається таке враження, що вони так відповідають навіть власним дружинам, подругам і коханкам.
Не буде тут Тигіпко спілкуватися ні з ким. Не потрібні їм ніхто, окрім в якості виброрця.
0

Не потрыбны??? Так!!! Але ж ы нам на всых чхати!!!!
Не спорю) Жаль, що наші посадовці ливе в "Одноклассниках" сидять)))
+2

:) нехай сидять, може у нас щось наладиться, поки вони там - ми тихенько виберемо інших.
+1

Ну...без них не вибирем, бо вони прихначають вибори)
Тигипко -честный? :))) бугага
-2

образив?))
Щодо чесносты я не знаю.
Але вираз "бугага" мене дратує. не виховано якось звучить (читається)
+1

вираз бугага означає сміх. Сучасний інетівський сленг.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі