Блоги → Перегляд

Євреї Європи нагородили Януковича за боротьбу з героїзацією фашизму

Вівторок, 19:44, 05.04.11

Рейтинг
12 3
Переглядів
770

0
0
У цій статті згадуються

У Парижі відбувся найбільший європейський єврейський форум, в якому брали участь делегати з 28 країн Європи та багатьох інших країн світу.

Як повідомляє MIGnews.com.ua, голосуванням учасники форуму визначили лауреатів трьох престижних нагород.

Так, Президент України Віктор Янукович нагороджений за послідовну боротьбу проти героїзації фашизму.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель отримає нагороду в номінації За послідовну позицію в підтримці Ізраїлю. Екс-прем'єр Іспанії Хосе-Марія Аснар буде відзначений нагородою за послідовну боротьбу з делегімітизацією єврейської держави.

Крім того, на форумі було вирішено створити Європейський єврейський парламент, який складатиметься з 120 депутатів.

Делегати форуму доручили спеціальній комісії на чолі з президентом Європейського єврейського союзу Ігорем Коломойським і лідером євреїв Франції П'єром Беснану узгодити умови роботи парламенту та його статус зі штаб-квартирою Європарламенту в Брюсселі.

Як повідомлялося, український бізнесмен Ігор Коломойський у жовтні 2010 року очолив Європейську єврейську раду.

Коментарі

Джерело: http://ua.korrespondent.net/ukraine/1203975-evreyi-evropi-nagorodili-yanukovicha-za-borotbu-z-geroyizacieyu-fashizmu
+3

Далі буде...
Цікаво -що Коломойський від ВФЯ хоче отримати?"Дар платежом красен"
+3

Пане Захаре,Інформація для роздумів:В Дніпрі будують величезну мєнору,як раз біля сінагоги "золота троянда",в цій сінагозі прізвище коломойського, боголюбова і інших написани золотими літерами,бо ці особи надають гроші для будівництва...то чому вітьок за свою цяцьку,яку надали йому жиди,не зможе виділити кошти на будівництво мєнори, з кишень платників податків,тобто з бюджету...
А тим часом коломойський буде надавати гроші,які вивільняться і будуть на багато порядків менші за ті,що надаються на будівництво, руху скинхедів і інших антижидівських організацій,для їх діяльності,а потім з жидівським парламентом буде моніторити Україну,як антисімітську державу з усім позитивом і негативом
А хіба Янукович єврей?
Європа вже давно в руках у жидів , ЄС - жидівський проект , вже не кажучи про ООН,ЮНЕСКО , та решту організацій.
+!
а мона лінк на англо/франко/германо чи іншомовні джерела на цю ж новину?
"...Екс-прем'єр Іспанії Хосе-Марія Аснар буде відзначений нагородою за послідовну боротьбу з ДЕЛЕГІМІТИЗАЦІЄЮ (!!!) єврейської держави..."

Баян... :))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.