Блоги → Перегляд

Ивченко,который требовал переводчика стал русским !

Понеділок, 10:53, 25.04.11

Рейтинг
10 6
Переглядів
2132

0
0

Вот свежий пример из Галичины. Жителей города-курорта Трускавец, которые недавно устроились на работу в новый пятизвездочный отель, заставляют переходить на рабочий русский язык. И все ради прибыли.

В вестибюле висят фотографии с открытия отеля, на которых два известных бизнесмена-галичанина, чьи капиталы пахнут "Нафтогазом", с губернатором перерезают ленту. Когда один из них на переговоры с Россией хотел ехать с переводчиком, а ныне весь отель даже с украинцами чирикает по-русски.

[news.finance.ua] это Ивченко в бытность свою председателем "Нафтогаза" с переводчиком в Москву мотался,урод))

сцуко-это пример ,кто такие укры

 

Коментарі

Ивченко галичанин чистого разлива ( родился Хоробров ,Сокальский район, Львовской области)
Кстати - Тягныбакс и Михальчишин, Фарион - в курсе такого неподобства ?
0

Це ви до того, що Україна не повинна належати поганим українцям і належати "толковим" русским ?
Таких козлів я б і сам на паркани підсаджував. То й що - у вас більше на те прав ? Всі українці повинні стати на розстріл поряд з під...м Івченко, а ви будете караючим мечем історії ?
+1

+++
0

Констатирую факт. Это указание на системную ошибку.
-1

Івченко - системна помилка ? Він внесений в систему вірус для знищення системи ! Внесена як колір червоного прапора - бо це прапор переможців ? Це - вірус, якого не бачить організм і тому не може снищити. Це - червоний СНІД, бо олігархи бояться народного гніву і підсовують біднякам настальгіюпо "світлому минулому". І поряд повідомлення :"Новий власник "Укртелекому" планує підняти ціну на стаціонарний телефон і радіо для сільської місцевості ". Де тут "Знамя Победи", обидва з яких прийняла ВР - і продаж "Укртелекому" і про підняття червоного прапора ? А де тут український народ ? Один - в землі, другий - в батраках ?
+1

А откуда взялась та "элита" которая у власти ? С марса прилетела ? Либо это часть народа ?
-1

Історично прізвище Івченко - не галицьке. Тобто, не здивуюся, якщо його батьки прибули в Галичину в обозі Радянських окупантів для "налагодження життя в приєднаних областях". :)
Але це тільки до речі. :)
А головне, пане Пожарський, тобі сподобається, якщо я вживатиму слово "кацапи"? Зазвичай я цього слова не вживаю. Й не бажаю, аби хтось перекручував самоназву мого народу. Ізащряйся на сваіх!
+2

Если непонятно - то не в фамилии дело, а в оглашениях и делах. По оглашению - хоть нацикам на хлеб его мазать, а по делам...
Вопрос в объективной нравственности тех барыг, которых вы на щит выставляете. Пока вы этого не поймёте - любить вам коз по схронам.
Такі у нас "патріоти" та "націоналісти".
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі