Блоги → Перегляд

Сьогодні - день свободи преси.

Вівторок, 09:26, 03.05.11

Рейтинг
8 2
Переглядів
2773

0
0

1262716174_qazet.jpg

Свобода буває різна, є свобода розуму та гідності, а є свобода тупості та підлості.

День свободи української преси я б об'єднав з днем свободи українських чиновників.

Саме преса забезпечує обрання чиновників та їхню свободу руйнувати країну і життя українців.

Українська преса є продовжувачкою справ радянської преси - на словах за розвиток, а по результатах - гірша від комуністичної чуми.

В цивілізованих країнах деякі речі є само собою зрозумілі, в пострадянських - про них потрібно говорити. Нам недостатньо свободи преси, нам ще потрібно створювати розумну та відповідальну пресу, котра зможе зрозуміти і пояснити, чому так є і як зробити краще.

Коментарі

Свободна преса...
Пане Сергію, цілком розумію і поділяю Ваші емоції.
Але маю зазначити, що Ваші емоції в даному випадку приводять до помилкових висновків: "Саме преса забезпечує обрання чиновників та їхню свободу руйнувати країну і життя українців." Тоді, як насправді, преса завжди і скрізь була типовою частиною суспільства. Продажні журналісти бували у всі часи, але не у всіх супільствах саме ЇХНІ "твори" ставали визначальними. Доки ВСЯ політична верхівка і суттєва частина суспільства будуть продажними і брехливими, преса не може стати правдивою. Хіба що, тимчасово - як було за ГЛАСНОСТІ:) Наше суспільство НЕ ПОТРЕБУЄ правдивої преси, не бореться за неї, а самі журналісти здійснити переворот, на жаль, неспроможні...
+1

Пане Олександре, за те, що відбувається, відповідальне все суспільство, в тому числі й преса. І я веду мову про персональний внесок кожного в справу руйнації нашого життя, в тому числі й преси. І преса нічим не краща чиновників - спитайте Миколу Азарова і Олену Притулу - вони вважають себе винними в тому, що робиться з Україною? Відповідь буде однакова - ні, винен хтось інший.
+1

Вибачайте, Ви зовсім не про персональний внесок писали, а саме пресу змалювали крайньою, причиною всіх зол: "Саме преса забезпечує обрання чиновників та їхню свободу руйнувати країну і життя українців." У цьому й полягає помилка, на яку я звернув увагу: і вашу, і інших користувачів. Нагадаю, що саме журналісти, яким ДОЗВОЛИЛИ писати правду 25 років тому, принесли подих свободи на простори СРСР.
+1

Та ні, подих свободи вніс ЦК КПРС на чолі з Горбачовим.
Щодо "саме", то так, але ж не "лише". Преса винна за свій вклад в злочин проти майбутнього України, чиновники - свій, громадяни - головний, преса - свій.
+1

Щодо "подиху свободи" не можу погодитися по двох пунктах:
1. Не ЦК КПРС, а лише Політбюро ЦК.
2. Ні ЦК, ні Політбюро аж ніяк не могли внести нічого: вони лише ЗАБОРОНЯЛИ, або ДОЗВОЛЯЛИ. А справу зробили саме радянські журналісти - не всі, звичайно: деякі з них і досі бояться свободи. Я так впевнено про це пишу, бо знаю весь процес детально і ізсередини, сам брав участь:), за що і отримав звільненн від ЦК КПУ "за власним бажанням".
Писал http://kob.rv.ua/index.php/mnenie/3-all/406-2010-09-21-06-15-35 и
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.