Блоги → Перегляд

Мілко плаваємо, Товариші!

Середа, 15:03, 11.05.11

Рейтинг
20 6
Переглядів
2230

0
0

Товариші!

Вдаримо червоними прапорами по Європі!

Радянська Армія у Львові довго не затрималась і переможним кроком пройшлася по Європі. Нагадайте про це зажравшимся і забувшим своє місце Європейцям. Львів для вас - це мілко, попереду Варшава, Будапешт, Прага, Берлін.Усюди повині замайорити червоні прапори.

Що ж ви на Галичанах зациклились, звільнили ж ви пів Європи, а якщо розглянути із правильної точки зору, то і весь світ. Несіть свій прапор в світ, а Галичан залиште в спокої, вони єдині в світі не бачать свого щастя і не цінують славного імені Сталіна.

Комітет Переможців!

Коментарі

не "плаваємо", а "плаваєте". Ті "товариші" дійсно - лише плавають. Тобто не тонуть. Як...
А чому як? Так і є!:)
АstraStar .   17:14
+2

ага. і чим більші куски - тим вище вспливають...
Иш чего захотели буржуи((
Шоб мы своих галичан променяли на каких то поляковенгрочехов??
Разве с поляком можно за Бандеру или Сталина поспорить по нашему, по русски с мордобоем??
Не нада нам ваших поляков, хай спилкуюца з москалями
+5

Навіть цікаво, як толерантні "поляковенгрочехи" віднесуться до розгортання на їх території "прапору перемоги" і чи довго це буде відбуватись без "мордобою"
+1

Читал в воспоминаниях Н Богословского, как они сразу после войны зашли пообедать в румынский ресторан в компании писателя К. Симонова.
Заказали самое дорогое вино и лучшие блюда, а когда официант принёс счёт, Симонов дал ему 1 рубль и сказал, шо объявляет курс рубля-на сумму счёта с запасом))Никто не посмел возразить, проводили взглядами молча.
А во Львове?? Сразу бы прискакал отряд бандеровцев на разборки)))
АstraStar .   17:16
+3

чехи дууууже спокійний народ. Якщо ви навіть будете переходити вулицю трамваю і автомобілям в неположеному місці - то всі зупиняться. Ніхто навіть сигналити не буде!!!
АstraStar .   17:48
+3

ось навіть цим роликом доведу психотип чехів:

Розборки мафії в Празі
http://www.youtube.com/watch?v=8iZU8Oz5QOQ

(до мафії це не має відношення)
АstraStar .   17:51
+3

той в червоному понти ганяв =)
АstraStar .   17:57
+3

чоловік в червоному одязі - не є ЧЕХ.
Тільки на це і сподіваюся, що вони там схаменуться.
Здорові сили в Європі є, не дарма в багатьох країнах перемагають націоналісти. тільки теперішні уряди воліють годувати крокодила, "як би чого не вийшло". Дочекаються зі своїм потуранням москалям. Нічого не походить даром.
І тут Остапа понесло.... Да це ж чистої води провокація політиків, боротьба за рейтинги. До речі , щоб де хто хрозумів...планують чорний піар не в Україні...це дійсно можуть бути "піарщики з Россії... Як це не прикро відзначать.Ну, чого б це їхали саме до Львова? А не до нас у Дніпропетровськ,той же Харьків? Подразнитися? Людей жалко, які на цю наживку клюнули нічого не підозрюючи.
+1

я не представляю шо в Днепре надо сделать шоб народ "завёлся")))
+5

Сарказм і Глум - найкраща реакція на провокації, на мою думку.
Вас услышали.
Последние новости из Вены(Европа)

9 мая в Вене торжественно открыли памятник советским десантникам, которые учавствовали в освобождении австрийской столицы.
В апреле 1945 года советские войска переправились через Дунай по мосту Райхсбрюкке, у подножия которого теперь красуется мемориальная доска со словами: “Доблестным советским гвардейцам воздушным десантникам. Благодарные жители Вены”
http://www.amic.ru/news/149001/
Отец моей подруги участвовал в том десанте. Ему было тогда 20 лет.
А полгода азад он умер. И сейчас похоронен на Байковом. Там, вместе с ним, мы и отметили день Победы, вместе с сотнями людей, которые пришли к своим близким отметить этот день.
И никакая мразь в Киеве не посмела мешать. Не представляю, чтобы с ними сделали.
0

Что тут минусы ставить, пойдите к Австрийскому посольству, попротестуйте.
-4

не обращайте внимания, они думают что они правы и все вращается вокруг них.
+2

ну ви зрівняли блін, а СРСР після звільнення насадив Австрії соціалізм з маріонетковим урядом? Східні німці он пам'ятнкиів "освободітєлям" дибонь не ставлять.
+3

Людмило, до самих ветеранів ніхто претензій не має, цих людей треба берегти і поважати.
+1

Говорят австрийский император любил украинцев. Мож австрийцы и русских любят?? И как не любить, русские ведь хорошие на самом деле)))
АstraStar .   17:32
+2

За часів правління Йосифа II - українцям жилось добре(на скільки можливо при колонізації). З увагою відносились до нац.питання. З часів його правління і починається впроваджуватись колонізаційна програма (починаючи з 1782р.). Імператор запросив емігрувати німецьких фермерів у наші області. Для цього урядом будувались цілі села. Ділянки землі були призначені в кожен будинок. Обладнання для ферм, насінне зерно і все необхідне, щоб почати землеробство було надано урядом.
Ось як виглядав план села: http://www.galizien.org/de/gallery/?g2_itemId=156
+3

це що - пентаграма в центрі о_О ? а взагалі так акуратненько, по німецьки. в Галичині під Австор-Угорщиною народу жилось легше ніж Центральній Україні під Росією, і кріпацтво раніше скасували і до національних рухів терпиміше ставились
АstraStar .   17:40
+3

ггг. так, я теж так подумав )))
АstraStar .   17:40
+3

а в центрі пентаграми - церква.
АstraStar .   17:42
+3

це для транспортної розв"язки, напевно.
+4

У Львові минулі роки усі, хто хотів спокійно вшановував пам'ять ветеранів будь-яких армій і ніхто нікому не заважав. І на Галичини мабуть перші і єдині хто почав примирюватись із сусідами. Там можна побачити могили солдат різних армій і народів, до яких приходять поминати.
А цього року до Львова приїхали товариші не поминати, а показати "знахабнілим" Галичанам, "кто в доме хазяин" і біля яких могил треба поминати. Інакше як провокація це назвати не можна.
+3

та це очевидно що провокація. це ж не з ветеренами бились, а з всякими Родінами і гловне показово на камеру всяких російських "Вєстєй". в нас тут всі ветерани давно між собою в мирних стосунках.
-4

Мирослав Голяк 17:21
Это словоблудие.
Вы их ненавидите. Вы ненавидите их подвиг. Постоянно здесь его обсираете. И "позволяете" им тихо умирать и при этом не высовывться с их памятью и святыми для них реликвиями. Но слава богу, у вас такого позволения никто не спрашивает. Это вы, всех оставшихся еще в живых ветеранов объявляете НКВДшниками.
У меня еще жив один ветеран, мой свекор. Ему 93 года. И у нас дома есть его фотография на ступенях Рейхстага, сделанная 1 мая 1945 года. После окончания училища прибыл на место службы 22 июня1945 года. Связист. Был не раз ранен. Власть его не обижает. Потому, что он никогда у власти ничего не просил, льготами не пользовался, без очереди ничего не получал принципиально.
Не смейте вообще о них говорить. Недостойны.
+4

Людмило, можна чітко вказати в чому "словоблудие" і які слова наштовхнули вас на думку про ненависть до ветеранів.
Якщо хтось ненавидить Сталіна, то це не ознака, що він захоплюється Гітлером.
В світі немає чорного чи білого, це давно пора зрозуміти.А щодо солдатских могил , то я підозрюю, що на Галичині вони більш доглянуті ніж в інших частинах України.
+3

Брєд несете якийсь, знайдіть хоч одне моє речення котре якось принижує перемогу ветеранів над фашизмом. Спражніх ветеранів я поважаю, а ось кого я справді ненавиджу так це членів загонів НКВД, як ви цілком вірно зауважили.
АstraStar .   19:16
+1

Людмила сама собі задала установку: "Вы их ненавидите. Вы ненавидите их подвиг", (з цього почала) а потім сама разом з ліквідацією власної хибної установки ліквідувала і всіх. Вот так. А фіглі? Хай моя ярість затьмарить світ.
-1

Людмила..вы умница!!!

..
а всем нацыкам детсадовского мироощущения-пока такие быдлюки как во Львове будут с ревом и рогами кидатся на провокации разных типов,вот так и будут ездить к вам другие быдляки позадрачивать ваших..и наоборот,ваши быдляки будут ездить к восточным быдлякам позадрачивать,чы то як,подратувати..

еще штук десять таких маршей-може и наскучит рогами землю рыть под автобусами..
+1

Ось і все ваше відношення до людей Серже - і там бидло і сям бидло, один ви "красный молодец".
АstraStar .   20:25
+1

ну раз картина має бути цілісною, то він те, про що написано першому коментарі (про "кусочки") ;))
0

Роман,я не отрицаю присутствие нормальных,полноценных здоровых людей в нашей стране...но на экранах телевизионных сюжетов о марше во Львове мы наблюдали именно быдло,как со стороны "свидомых",так со стороны и провокаторов....

самый чудодейственный способ прийти к взаимопониманию Запада и Востока Украины,уметь утихомиривать свое быдло....но еще рановато,не научились еще,раз маем такое правительство досихпор..
АstraStar .   20:29
+1

Людмила - втихомирила (тому й умніца)
... мілко плавають кусочки...
+2

Серже, самий чудодійний спосіб - це залишити історію історикам, а память людям. У Заходу і Сходу України набагато менше проблем із "взаимопониманием" ніж на це надіються політики.
-2

Серже, самий чудодійний спосіб - це залишити історію історикам, а память людям. У Заходу і Сходу України набагато менше проблем із "взаимопониманием" ніж на це надіються політики.----------------

умное изречение,но никак оно не вяжется со смыслом и сутью вашего поста
+3

А якою ви бачите суть мого поста? Вибачте, не зовсім зрозумів що ви хочите звязати.
попереду Варшава, Будапешт, Прага
-----------
Цікава думка, цікава... :)))
Дякую, Романе. Як завжди, коротко, дотепно і зрозуміло.
смешной постик обиженного хлопчыка...милко-це напевно звернення до шоколадки?...чы до мыла..
+1

Незнаня української мови не робить вам слави. Згідний, що "постик смешной", для того і писався. "Обиженного хлопчыка" - субєктивна думка, незрозуміло що мене повино було образити. Але це ваше бачення, думайте, що хочете. Головне, не напрягайтесь надто.
АstraStar .   20:15
+1

ну, він в любий момент зможе покакати (щоб зняти напряженіє)
-3
А бензопилу купили?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі