Блоги → Перегляд

Урок мови для політолохів та політєвнухів від І.Фаріон

Четвер, 22:02, 12.05.11

Рейтинг
12 7
Переглядів
4001

0
0
У цій статті згадуються

"...серед них чимало яничарів, служниць-покоївок чи наймичок типу Гані Герман з села Колодруби, попросту «рабів з кокардою на лобі, лакеїв в золотій оздобі». Для них закрите поняття свободи, незалежности, духового і духовного пориву".

  Це витяг із виступу депутата, свободівки Ірини Фаріон на позачерговій сесії Львівської обласної ради 12 травня.

  Отож, Ірина Фаріон сказала: «Слово перше – провокація – з лат. provocatio: зрадницька поведінка, підбурювання кого-небудь до певних дій, які можуть викликати тяжкі наслідки; штучне збудження певних ознак хвороби.

  По-нашому провокувати – збурювати, підбивати, підводити, направляти, підгвинчувати, піддрочувати, надрочувати, під’юджувати, нашпиговувати, нацьковувати, підструнчувати, ворохобити… Чи була зрадницька поведінка? Так, влада давно зрадила власну країну, бо реалізовує в Україні сценарій Москви з відновлення Московської імперії і перетворення України в колонію. Тому і забезпечила у Львові приїзд шовіністичних дегенератів з «Родіни» і «Русского единства» під прикриттям начебто ветеранів.

 Партія регіонів як найвідповідальніша за цю зраду тисячоліття – не лише кримінальна олігархія, це люди без роду і племени, серед них чимало яничарів, служниць-покоївок чи наймичок типу Гані Герман з села Колодруби, попросту «рабів з кокардою на лобі, лакеїв в золотій оздобі». Для них закрите поняття свободи, незалежности, духового і духовного пориву. Проте саме вони щоразу активніше стають каталізаторами якісних змін у суспільстві.

 Бо бачити їх – відразу означає бути іншим та актуалізувати в собі поклади Божої сили. Дякуємо Вам за те, любі вороги. Ми вас дуже любимо і з любов’ю будемо нещадно вас поборювати.Друге значення аналізованого слова пов’язане з хворобою. Те, що демонструє команда регіонів, комуністів та їхніх коаліціянтів разом із засмерділими тушками – хвороба духу, моральне виродження та агонія власних можливостей.Отже, те що відбулося у Львові 9 травня, сповна не покривається словом провокація, а іншою лексемою – окупація, себто встановлення чужого режиму на займаній території.

 Галичина – безсумнівний острів Свободи у всіх смислах цього слова-чуда. Тому приїхати сюди із символом окупації – червоним прапором і символом Російської імперії – георгіївськими стрічками – означає здійснювати окупаційні дії бодай символічно. Якщо місцева влада цьому сприяє, то вона сповна вмонтована у цей новітній окупаційний маховик.

  Проте Львів продемонстрував блискучий приклад прямостояння і протистояння і колоніялістам, і власним виродкам, і служницям-покоївкам типу Герман, і ліберастам-євнухам типу якогось там редактора маловідомого львівського журналу, який у своїй слабодухості, маловірстві, чоловічому безсиллі завомпив з переляку, що, Україні мало зосталося бути…

 Торба Вам, ліберасти. Браво, зокрема, МОЛОДІ Львова. І відворотне презирство тим, що заховали голову у пісок і просторікують про «виваженість» і «толерантність». Поки ви риєтеся головою у пісок – вам всі решта органи просто повідривають.

 Слово друге – імідж – з англ. image, букв. образ – цілеспрямовано сформований образ кого-небудь.

 Ті, що речуть (чи ричать-рикають?) про начебто постраждалий імідж Львова, – нехай подивляться на свій імідж-образ у дзеркалі. Побачать там щось доволі придуркувате, застрашене і неадекватне. Хіба коли нема інших аргументів на поверхню виносяться власні комплекси.

 Чи псують імідж Европи численні акції протесту її громадян з найрізноманітніших приводів: від природного бушування футбольних фанів до пристрасних студентських акцій протестів, зокрема в Англії, Франції, Італії, Греції? Чи зіпсовано імідж Єгипту у його протистоянні з Мубараком? Навпаки, це викликає подив, захоплення і спонукає до дії нас, що, на жаль, досі не побудували незалежної держави. Натомість, направду, імідж України в світі упав нижче нуля, коли слямазарний Ющенко привів до влади кримінального Януковича.

 Отож, безглуздо євнухам всіх соціяльних прошарків та фахів за своєю плебейською викривленою цілеспрямованістю накидувати українцям спотворене і неадекватне бачення подій. Всім іміджетворцям рекомендую зайти до порядної оптики. Мо’ поможе. І намагатися купити собі квитки на Евро – 2012.

 Слово третє – толерантність з лат. tolerans «терплячість», себто, терпимість, поблажливість до кого-, чого-небудь.

Запитую, чи будете терплячі до зла, зради, агресії, поневолення, геноциду? Тоді суперечите засадам християнства. Апостол Павло каже: «Нехай любов ваша буде нелицемірна, горніться до добра і ненавидьте зло».

 Ще окресленіше це висловив Ісус Христос: «Хай буде ваше слово: Так, так; Ні, ні, – а що більше цього, то від лихого». Але ж сказано: «Будете слухати і не будете чути».

 Концептуалізували це і до нашої ери. Зокрема великий Аристотель: «Коли тобі кажуть, що можна не шанувати батька свого чи матір, – ти нічого не доводь. А просто карай». Це кодекс найвищих цінностей – моралі і культури.

 Згубна толерастія через свою гнилість і оспалість духу ополчилась саме на ці найпотужніші людиносяжні категорії. Бо ліберастія і толерастія не носить тих цінностей у собі і вкрай остервеніло і не толерантно реагує на них у людях іншої психічної природи – ідеалістичних, одержимих, відважних і мужніх.

 Де ви бачили ці риси у толерастах? Тому об’єктом їхнього особливого роздратування є сам факт навіть не політичного, а попросту екзистенційного збільшення людей Свободи. На завершення про імунологічний стан організму.

 Лексема толерантність має ще одне значення: «імунологічний стан організму, при якому він не може синтезувати антитіла у відповідь на введення певного антигену…». Отож це біда навіть на фізіологічному рівні існування. Натомість у політичній діяльності середня дорога веде, як казав Донцов, до нічого… Краще рішучий удар обухом, ніж дерев’яна пила вичікування. Львове! Ти повернув собі статус міста неосяжного Бандери!».

Джерело 

Подивитись можна частково: http://youtu.be/DuxY6FYg1iw

 

P.S. Можна любити чи не любити свободівку І.Фаріон (я не є її прихильницею), але необхідно визнати, що в багато в чому вона має рацію. Демократія в Україні переросла в плутократію.

Коментарі

-2
Очередной словесный понос от Фарион!
-2

Психтроцкизм осуществляет свою власть над психикой людей, злоупотребляя неточностями словоупотребления, свойственными тем или иным людям, и внедряя в культуру устной и письменной речи искусственные термины, за которыми нет никаких реальных явлений ни в природе, ни в обществе.
Какие оправдания Свободы))
Жаль на Нюрбергском процессе не было своей фарион))
А тоб пан Гимлер с высоко поднятой головой поехал бы во Львов в Криивку поправлять подорванное войной и концлагерями здоровье))
Демократія в Україні переросла в плутократію.

+100
шо, дети в садиках перевелись?
0

Філолух з вєрхнім образованієм могла б не використовувати чудернацьку псевдоселянську форму "колоніялізьм".
Якщо вже зайшла мова про значення слів, хай прочитає статтю Тараса Возняка на УП: http://www.pravda.com.ua/columns/2011/05/12/6190053/
Дізнається багато цікавого.
-1

"панночко" в сукенці, розцяцькованій мальвами, Ірина Фаріон сама вашого Возняка засуне за пояс щодо філологічної штуки. не смішіть, комсомолочко з винулого!
Зараз на наших очах розкручують сценарій розколу України. Для цього шукають найбільш суперечливі в історії події і символи. Плюс іще додають релігію. Адже державу де населення ненавидить один одного можна буде просто розділити або ослабити. Щодо західної України, то після 2-ї світової уже був розкручений сценарій що западенці зрадники, запроданці, підступні і т.д. Все це уже було за СРСР. Причому реалізовують все російські націоналісти під мовчазним схваленням теперішньої безсумніву антиукраїнської влади.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі