Блоги → Перегляд

І ще раз про Червоний Прапор

Четвер, 10:18, 19.05.11

Рейтинг
10 2
Переглядів
1773

0
0

9 травня 2011 року відкрила багато речей щодо стану сучасного українського суспільства та так званого "політикуму". Особисто я звернув увагу на таку річ.

Чи багато знайдеться охочих заперечувати, що сучасною україною керує густа й складна суміш великого бізнесу та сильно набізнесованих (інша назва - "корумпованих") чиновників? Можна, звісно, згадати й про зовнішні чинники - руку Кремля чи Вашингтону, - але рутинними справами здійснення державної влади займаються все ж місцеві бізнесюки.

Існування же цієї верстви (відкладемо до часу слово "клас") напряму зав'язане на такі речі як:

  • гонитва за наживою;
  • приватна власність;
  • приватизація;
  • індивідуалізм;
  • експлуатація;
  • поклоніння Мамоні, -

тобто на все те, чому Червоний Прапор (та ще й з серпом, молотом і пентаграмою) є найбезпосереднішим символічним запереченням.

За логікою буржуїв, що засіли в Раді, мало би найбільше тіпати від публічного виставляння символу революції, експропріації та виходу "бидла" на історичну арену. Але ж ми цього не спостерігали. Саме буржуазні політичні сили проштовхнули питання з прапором.

Уперше це мені подумалося, коли спливла інформація про заміну на одному кіровоградському пам'ятнику Тризуба на Серп і Молот відомим нині персонажем. Феодали за союз робітників і селян!

Отже, в очах багатьох наших елітаріїв сила радянських символів зазнала помітної інфляції. Що би не викрикували націоналісти, вивішування червоних прапорів означало не тріумф Комуністичної Ідеї, але її занепад (тимчасовий, сподіватимемося), оскільки це означає, що буржуї не бояться символів, бо не бачать за ними тієї небезпечної ідеї, що колись була їм притаманна.

На сьогодні "червону" символіку перебрав на себе специфічний напрям російського націоналізму, що має вельми опосередковане відношення до комунізму, а часом помітно наближається до його прямої протилежності. А капітал ніколи особливо не боявся ні націоналізму, ні фашизму. Нацик - друг капіталу. (Про)російський нацик - теж.

Коментарі

Позор лавочникам, убившим Индило!
Долой базарников, распродающих укртелекомы!
Геть селян - кулаков, убивающих землю рапсом на экспорт и охотящимся в своих лесах на прохожих!
Ганьба водилам на едином налоге, выводящим свои миллиарды в офшоры под специально написанные законы и программы!
Никто кроме мелкой местечковой либерастической буржуазии не виновен в наших бедах.
Свобода - это рабство! Война - это мир!
+6

Коли розумна людина вдається до клоунади, це означає, що крити нема чим. Це, до речі, і Сергія Дніпровця стосується.
Але дякую за комент.
+1

А то шо внимание всей страны, всех патриотов переключилось на красный флаг, это по вашему не клоунада??
Драки в ВР, на ТВ и прочее это не клоунада??
Принятые законы это не клоунада??
Украина 2011 года-это цирк шапито в чистом виде. И жить в этой стране не оставаясь клоуном не удасться никому, ни Сергею днепровцу, ни Christianу Identity
+5

Бійки, закони, переключення уваги - це НЕ клоунада. Це реальність, як вона є. Огидна, смішна, ница.
Про неї можна й ТРЕБА говорити, обцмоктувати з усіх боків, розбирати на частини, з'ясовувати нез'ясоване.
А можна просто стьОбатися, благо підстав більш ніж досить. Саме це й буде клоунадою.
+1

а вы не находите , шо на сегодня реальность превратилась в клоунаду, или точнее сказать- в Фантасмагорию
+6

Знаходжу. І це більш ніж серйозно.

У гарні часи розумні люди про це книжки писали, "Суспільство спектаклю" чи ще там щось.
Эльф .   13:57
-3

Да, Сергей. всё превращается в дешёвый театр, ради одной цели отвлечь внимание плебса, а народ радостно подыгрывает в массовке.. Пару законопроектов под концерт с флагами протянули и никто не заметил, шапито...
Додав плюса...
хоча комуністичну ідеалогію не поділяю.Чому-інше питання.
А про червоний прапор Ви подмітили вірно-бо це не цільове використання символіки
А немає тут суперечності.
Бо КПСС фактично була великим монопольним бізнес-угрупуванням, яке мало в цілковитому розпорядженні і користуванні всього-навсього пристойних розмірів країну. Для перважної більшості "теперішніх ", які вийшли з " бувших ", особливо нічого не змінилось.
Кольори прапорів же для них - НМД, взагалі питання сорок шосте ...
+3

Великі монопольні бізнес-угрупування - річ ну дуууууже консервативна. Якщо в них усе було на мазі, навіщо знадобився сир-бор з перестройкою, суверенітетами..? Адже ж нічого не змінилося.
0

Не змінився спосіб життя для "нового класу ". А система попередня просто прогнила , після чого на подив благополучно рухнула.
+5

Як же вона прогнила, якщо нічого особливо не змінилося?

А про спосіб життя - дуже спірне твердження.

//Хрущев по­охо­тился разок в Крыму, и это вошло в ис­то­рию как прес­ту­пление века. А типичная оргия секретаря обкома за­­ключалась в том, что он мылся в бане, а потом выпивал бу­тыл­ку коньяка. Когда Молотов умер в 1986 г., все его состояние равнялось 500 руб. - на похороны (да еще перед этим он отправил 100 руб. в фонд Чернобыля). Даже Брежнев, которому перестроечная пропаганда создала ореол все­лен­ского вора, оставил в наследство, как выяснилось, лишь не­с­колько подержанных иномарок - была такая слабость у руково­ди­те­ля советской империи, любил порулить на хорошей машине.

* С точки зрения разум­но­го расчета, ру­ководители высшего звена в СССР были самой «недооплаченной» ка­тегорией - это сооб­щила даже идеолог перестройки Т.И.Заславская. Почему же ма­ленькие блага и слабости вызывали ярость, а к хам­ской рос­коши нуворишей или невероятным доходам директоров-при­ва­ти­за­то­ров про­является такая терпимость?// (http://www.google.ru/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBsQFjAA&url=http%3A%2F%2Fkara-murza.ru%2Fbooks%2Fmanipul%2Fmanipul26.htm&rct=j&q=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D1%80%D0%B7%D0%B0%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5%20%D0%91%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B0%20%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE%20%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85%20%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA&ei=ru3UTa35OYjasgaTrc2gDA&usg=AFQjCNGJ89O-3AZznsqfx0OWPRZcXHmBYA&cad=rjt)
Серп і молот і пенгтограмма не скинули буржуїв і роздали все народу, вони просто зробили перестановку доданків в буржуйській системі.
+3

Причому так переставили, що буржуї досі мокрі.
ANGEL . 14:36
0
Christian Identity, хто Ви по переконанням?
+3

Комі.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.