Блоги → Перегляд

90 не закінчуються..... Лавра та Роллс.

Четвер, 19:18, 19.05.11

Рейтинг
14 1
Переглядів
2536

0
0

http://www.youtube.com/watch?v=raxmtC8CrHg&feature=player_embedded#at=112

В мене таке враження що повертаються 90-ті в "найкращому" варіанті...

Ну, а те що у Києво-Печерській Лаврі МП крутих тачок більше ніж біля ВРУ та на R-n-B вечірки і це ФАКт.

 

Коментарі

... Богатые тоже "просят"...!...+++++++
0

:)! +!
Замєчатєльно! Приїхав собі ледь не під поріг храму, поспокутував "бистренько" оті всі гріхи, вмостився зручненько на шкіряному рекаро, охоронці у джипчики повскакували і ... покотився грішити далі...
Ні щоб босоніж чи у постолах, у сорочці з грубого полотна - і самобичування, хліб, вода й сіль, спокутування гріхів у важкій праці:))).

Дуже смішко було спостерігати, як охоронець "струнчився" весь час біля машини. А потім стрімко чкурнув до джипу, щоб же не доведи Боже не відстати! У голові крутилися слова Григора Тютюнника: "А раз просто з-під ніг у мене заєць випорснув. /.../ Одбіг кроків на п*ять і став, як пакілець: передні лапки до грудей приклав, вуха насторочив, а тоді як чкурне!"
+
+ Метою злодія є обікрасти. Якщо злодій обікрав, значить той кого обікрали допустив таку можливість. Якщо суспільство врешті захоче, щоб його так чи інакше не обкрадали то воно візьметься за захист своїх інтересів. І тоді злодій тремтітиме від самої власної думки про бажання обікрасти.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.