Блоги → Перегляд

Декілька думок на тему політкоректності

П'ятниця, 09:23, 20.05.11

Рейтинг
10 4
Переглядів
2407

0
0

Нещодавно на кінофестівалі в Каннах спалахнув скандал з видатним режисером Ларсом фон Трієром. Його випхали з кінофестівалю за зізнання, що він в чомусь підтримує Гітлера. І в мене виникло питання: а чому людина має приховувати свої переконання, якими б вони не були? В світі запанувала політкоректність, яка змушує людей обговорювати дражливі теми тільки з друзями на кухні. Француз тільки в родинному колі має можливість обурюватись засиллям арабів. Німець не має змоги публічно звинувачувать в чомусь турок тощо. Так звана суспільна мораль, яку нам нав"язав невідомо хто, забороняє людині вільно висловлювати свої думки. Але ж від замовчування проблеми не зникнуть. Може, час припинити вдавати з себе страуса і почати відкрито обговорювати всі болючи питання, з якими стикнулось людство?

Коментарі

«политкорректность» — одно из средств консервации и взращивания проблем, поскольку представляет собой уход от того, чтобы называть вещи своими именами или принципиальный отказ от обсуждения тех или иных вопросов.
З початку нашим російськомовним слід визначитися хто вони: російськомовні українці чи москалі-тоді вже з кожним має бути своя розмова
Vladimir R 16:18
+1
На самом деле фон Триер сказал глуполсть, подумав, что это - смешно. Оно было не смешно. а глупо.
Но глупость - не повод не пускать человека куда-то. Реакция на его слова также была неадекватной.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі