Блоги → Перегляд

В Росії ФСБ закрило сайт відомого блогера

Четвер, 12:20, 02.06.11

Рейтинг
7 4
Переглядів
2541

0
0

Сайт Леоніда Каганова був закритий ФСБ РФ за розповсюдження екстремістських матеріалів. Адреса нового сайту http://lleo.me

Коментарі

Ще одна деза ))) Ще раз повторюю, він сам його закрив, бо переїхав на інший хостинг. Пруф: http://www.linux.org.ru/forum/talks/6315551?lastmod=1306517033157
0

Брехати не гарно, сайт закритий на вимогу ФСБ.
http://lleo.me/dnevnik/2011/05/28.html
Це посилання, до речі, з тієї сторінки, на яку ви навели посилання. Ви самі свої посилання читаєте - чи думаєте, що якщо збрехати і навести посилання, то всі повірять?
-4

1. Де я брешу? Я привів джерело, яке вказує на брехливість вказаної вами інформації.
2. Ви не у мене соринки в оці шукайте, а витягніть у себе з голови колоду. Ви посилаєтеся на ЗАЦІКАВЛЕНУ ОСОБУ ЯК НА ДЖЕРЕЛО! Ви взагалі адекватна людина? З головою дружите? Чи ви у суді також будете питати у підсудного: ти винен? -Ні! -Обвинувачення знято! Дитячий садочок просто.
+1

1. Ви не навели такого джерела. У вашому "джерелі" (форумі, якщо бути точним - там півсотні джерел) обговорюється купа різних версій. Одна з них, висловлена SOmni, така: "Нахрен ему пиар? Он неоднократно говорил, что неплохо бы посещаемость блога уменьшить, но непонятно, как это сделать, чтобы нормальные люди не очень страдали. Видимо, прислушался всё же к рекомендациям яндекса и перенёс блог."; "Гебня не при чём. Я только хотел сказать, как что ни случись, сразу кричат: "пиар!"
Трохи нижче той самий SOmni пише: "Внезапно, это и в самом деле оказалась гебня :/"
Ще раз повторюю питання: ви власні посилання читаєте?
2. Ви посилаєтеся на зовсім непричетну особу як на джерело. Чи ви на суді питатимете у людини, якої не було на місці злочину: "ви бачили, як підсудний вчинив злочин? - Ні! -Обвинувачення знято!". Дитячий садочок, так.
-3

1. Обговорення у треді за моїм посиланням - це обговорення, і джерелом вважатися не може, бо там люди гадають на кавовій гущі (я думав, це очевидно). А топікстарт ви читали взагалі? Як людина, яка близько знайома творчості Каганова, ви легко впізнаєте його стиль.
2. Є пруф - копіпаст самого Каганова, чи ви сліпий?
0

Спочатку ви стверджуєте, що ваше посилання - це пруф (тобто, українською, доведення), а зараз вже навіть у праві бути джерелом йому відмовляєте. Збрехали - і в кущі?
Топікстарт - це заява Каганова. В ньому говориться тільки про те, що він переїжджає, і жодного слова про причину, ну хіба що про те, що сайт закритий з ще не до кінця зрозумілої (а отже, незалежної від автора) причини. Цитую: "Дорогие друзья, мой сайт закрыт. Он существовал здесь 15 лет (огромное спасибо Зенону!), но теперь его больше не будет. Подробности пока рассказывать не буду, расскажу позже, когда сам пойму." Де там заява, що Каганов сам його закрив? Ви сліпий?
Натомість є заява Каганова, що сайт закритий ФСБ, із детальним поясненням, посилання вище. Ви можете її спростувати?
-3

Ага, по-вашому, спершу він не знає, хто його закрив, а потім - спалах прозріння: "Та це ж ФСБ". І за добу про це гудить весь Іннет (весь НЕРОЗБІРЛИВИЙ Інет). Так, чи що? Знаєте, мабуть, я дарма на вас час тут витрачаю - вам все одно що горохом об стіну, розжовуй-не розжовуй. Варіться самі в казані своїх уявних ворогів та подій.
0

Не його. Його сайт. Ви розумієте, що якщо ви виходите на вулицю і не бачите власного авта, то ви спершу не знаєте, хто його взяв, і тільки подавши відповідні заяви, зможете отримати відповідь - евакуатор то був чи крадії? Чи дійсно не розумієте, що сайт не намертво прив’язаний до людини, і якщо щось стається із сайтом, то потрібен деякий час і деякі дії, щоб дізнатися, що саме із ним сталося? І не "спалах прозріння", а відповідь від хостера, посилання я наводив.
Це вам горохом об стіну - російська дійсно іноді прикриває сайти, розташовані в рунеті, це, так би мовити, клінічний факт. Чи будете заперечувати?
Чи у вас є більш оперативна інформація? Звідки?
0

Павле,сперечатися з агентами Кремля марно. І цей "лозинський", і його братан "роджерс" - одного поля ягідки...
-1

Та дуже схоже на те. Він мені в приваті зараз доводить, що ФСБ - надмогутня структура, що може, цитую, "тихо давити олігархів по всьому світу", і як доказ того, що це не ФСБ, наводить саме наявність повідомлення. Мовляв, якби ФСБ - то й не пікнув би.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі