Блоги → Перегляд

Видатні досягнення в економічній співпраці з Росією!

Неділя, 11:05, 12.06.11

Рейтинг
12 2
Переглядів
1844

0
0
У цій статті згадуються

Президент України привітав Главу Російської Федерації з національним святом

Президент України Віктор Янукович привітав Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва з національним святом – Днем Росії.

«Прийміть мої сердечні поздоровлення з нагоди національного свята – Дня Росії.

Україна надає важливого значення розвиткові та зміцненню взаємовигідного співробітництва з Російською Федерацією у політичній, економічній та культурній сферах на основі дружби, добросусідства і взаєморозуміння.

Успішними прикладами такої співпраці вважаю спільне святкування 50-річчя від дня польоту в космос Ю.О.Гагаріна, а також проведення заходів, приурочених 25-й річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції», – йдеться у вітанні Глави Української держави.

Президент України упевнений, що знаковою подією у двосторонньому політичному діалозі стане також п'яте засідання Українсько-Російської міждержавної комісії у Києві.

Віктор Янукович у цей урочистий день побажав Дмитру Анатолійовичу подальших успіхів у відповідальній державній діяльності, міцного здоров'я та благополуччя, а російському народові – миру і процвітання.

Коментарі

+7

А Стус і так був нежиттєздатним від народження, як і мільйони селян...
-9

+6

Віталію, смерть Стуса - мої вигадки? Лікуйтеся.
+6

То як тут не згадати старий радянський фільм "Старьій новьій год", як жінка докоряє чоловікові: "люди по космосАм, а ти"))))
Набридло вже "па касмасАм". Давно набридло.
-9

+8

Оце майстер-клас ведення суперечок! Віталію, скажіть, який відсоток громадян СРСР літав "па касмасАм", а який сидів в хліву, жрав і трахався?
+2

А його в тому сараї й витрахали.
Хведорович мені починає категорично подобатися, кращого стьобу після газових перемовин та путінського нєт, важко собі уявити!!! Підозрюю, що саме таке привітання і було задумане... Хороший підсумок заявлених минулорічних прожектів - СП в енергетиці, суднобудуванні, літако-коміческой сфері...
-6

Україна надає важливого значення розвиткові та зміцненню взаємовигідного співробітництва з Російською Федерацією ... насточертел подобный бред..!!! .......Віктор Янукович у цей урочистий день побажав Дмитру Анатолійовичу подальших успіхів у відповідальній державній діяльності,......очкополитика не для народа.... это не наши игры...кто лижет , тот пусть и отсасывает..
+!
Згадалось Шевченкове:

"...А до побитого старого
Сатрапа "навсегда оставсь
Преблагосклонним".
Більш нічого..."
/"Юродивий"/
Дмитрий Пожарский 11:10 Показати -7 А при СССР половина вклада в развитие промышленности было украинским. И полёт в космос и самолётостроение...
_________________
чому ж тоді РФ не дякує Україні, а гнобить українців? Невже у Кремля немає ума-чєсті-совєсті?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.