Блоги → Перегляд

«Тероризм став візитівкою Росії»

Середа, 07:32, 15.06.11

Рейтинг
11 1
Переглядів
1802

0
0

19295_1.jpgЗа повідомленнями ЗМІ, МЗС Республіки Грузія підтвердило, що «тероризм став візитівкою Російської Федерації».

За свідченням грузинських дипломатів, «Кремль вже декілька років підряд є головним терористом світу». МЗС Грузії закликало громадян країни утримуватися від поїздок до Росії, оскільки перебування в РФ небезпечне.

У заяві, поширеній у зв'язку з побиттям до смерті через етнічну приналежність 5 червня в Москві громадянина Грузії Гели Бліадзе, міністерство заявляє, що перебування громадян Грузії в Росії небезпечне.

Раніше грузинське зовнішньополітичне відомство підтвердило, що Росія займається організацією терактів на території Грузії.

Відзначимо, що перебування в Росії небезпечне для життя будь-якого іноземця, проте недбалі уряди більшості країн ігнорують реальну загрозу вбивства своїх громадян російськими чекістами, ментами і створеними ними підставними бандами «російських націоналістів».

Нагадаємо, що успішну боротьбу з російським чекізмом ведуть мужні моджахеди Імарату Кавказ, які завдають відчутних контртерористичних ударів по кублах російського чекізму як на Кавказі, так і в тилу ворога. Міністр закордонних справ Грузії Грігол Вашадзе також порівняв Росію з «наркоманом, який сидить на нафті і газі». Він заявив, що «грузинська економіка досягла великих результатів і без всього цього».

«Закликаю грузинських журналістів звертати мало уваги на ті заяви чи рішення, які приймають в Москві щодо Грузії», — вказав міністр.

«Росія відірвана від реальності і не розуміє, що Грузія є країною-реформатором номер один, що, між іншим, визнають і російські економісти в книзі «Чому вийшло у Грузії?», — відзначив голова грузинського МЗС.

«Грузія обганяє Росію у всіх сферах. Ми ніколи не говорили, що Грузія — це рай, але у всіх сферах розвитку, починаючи від соціальної і закінчуючи політичною, Грузія набагато попереду Росії», — відзначив міністр.Відділ моніторингу КЦ

 http://www.kavkazcenter.info/ukr/content/2011/06/14/19295.shtml

 

Коментарі

+
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі