П'ятниця, 00:37, 04.09.09
Невідомий користувач

Блог користувача

Рейтинг
4 4
Переглядів
1409

0
0

http://reactor.org.ua/ для тих кого зацікавив рух

Так я знаю що сьогодній той хто не курить і не п"є і не колеть той х... фашист! про це можете не знати! ті хто сьогодні ще не розівчились думати також є паганими фашистами то я тоже знаю! І той хто дружить з здоровим глуздом адскій фашист

Коментарі

Невідомий користувач 00:44
0
Дедушка Адольф за Вас порадовался бы! Его дело живёт.
Невідомий користувач   00:47
-2

так люди які не вживають лайна ше досі існують і чинять опір дибільному демолібералізму і глобалізмації та толерантності! От так дєд би нам точно подякував і дав би нам хрести другого ступеня!За опір расозмішування нам би дали вже рицарський орден!
Невідомий користувач   01:03
0

Перед тим би Вас спалили в одному з крематоріїв як славянина, а гауляйтер від димку прикурив би.
Невідомий користувач   20:55
+1

я бачу ти любиш єврейську міфологію
Проти маршу немаю нічого проти, але поставив мінус за провокативні коменти. Як на мене, брате, ти дуже спрощено сприймаєш реальність. Слухай, напиши в своєму профілі, що ти нацист, чи що...
Невідомий користувач   01:19
-2

просто людина яка використовує свої знання так сказати образованіє
хардеджам +1
Фашизм, мілітаризм, націоналізм, патріотизм - здоров'я нації й держави, імунітет проти пацефізму, інтернаціоналізму, анархізму, расозмішуванню, культурному виродженню.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі