Блоги → Перегляд

Що засумували за кирзовим чоботом ? Дивіться.

Неділя, 12:37, 19.06.11

Рейтинг
19 4
Переглядів
2044

0
0

 

Цікаво спостерігати  як  деякі  Українці, мріють потрапити під кирзовий чобіт,  комунізму і націонал-соціалізму.  Я не обмовився  в тому що об’єднав ці дві ідеології в одну. Всі ці ідеології  мають одну доктрину «верховенство  держави  надлюдиною і особистістю».

Ці злочині ідеології залишили  кроваві  сліди на  всій планеті, рани від їхніх кирзових чобіт  ще не загоїлись,  голодомор, концтабори , масові розстріли людей,  поширення своєї ідеології з допомогою війська і війни  1939-1945 рік,  а комуністична партія свою ідеологію з допомогою війни поширювала аж  1989 року. Ви кажете нам непотрібно будувати  сучасну Україну, нам потрібна  інша Україна ?  Що панове засумували  за СССР ?               

Тоді дивіться і аплодуйте. 

 http://www.youtube.com/watch?v=_NG7UdQHH2w

 

http://www.youtube.com/watch?v=3OR_3Ss3L50&feature=related

 

Так от панове, коли це відбудеться  будете рукоплескати  так що аж на руках мозолі  будуть і думаю кроваві .

Хай живе великий Сталін!!! .  Хай Гітлер !!!

Коментарі

Зомбі!
+3

Шановний добродію, якщо це адресовано мені що я зомбі )))) я вам відповім. Мій батько жив як при націонал-соціалізмі так і при комунізмі. Мій дід був полковник Legionar. І повірте мені що таке комунізм і націонал-соціалізм знаю не з книжок. ))) а що таке комунізм я і сам добре памятаю
+3

взагалі-то я про реакцію аудиторії на обидва виступи.
+4

Дякую пане Сергію за підтримку моїх поглядів.
-2

Вы о себе, Сережа?
+ Вікторе, поцікавтесь про результати ЗНО серед випускників шкіл... Спробуйте співставити морально-духовний стан суспільства тодішніх ссср та Німеччини і теперішньої України.
+3
+++
Но почему Германия закопала Гитлера,а мы опять откапываем, и некоторые яйцеголовые бравируют сухоруким маразматиком.Может они мазохисты?
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі