Блоги → Перегляд

Акція вшанування Максима Чайки на Говерлі

Субота, 02:28, 05.09.09
Невідомий користувач

Блог користувача

Рейтинг
5 8
Переглядів
1309

0
0

27.07.09 активістами автономного товариства Івано-Франківська та автономного товариства Київ було проведено акцію вшанування світлого імені Максима Чайки на найвищій точці України - горі Говерла, висотою 2061 м над рівнем моря. На вершині було розгорнуто і закріплено банер з ім'ям героя із датою його народження і смерті довжиною 6 м. На пам'ятній державні стелі піку було закріплено портрет Максима Чайки і звертання до туристів зі словами пам'яті Чайки, перекладеного 6 мовами (українською, російською, німецькою, англійською, польською та литовською). Оскільки щорічно вершину відвідають тисячі туристів з країн Європи та СНД, кожному буде зрозумілий зміст послання. Під час проведення акції на вершині були присутні туристи з України, Росії і Польщі, які з непідробною цікавістю і розумінням слухали й знімали на відео пряму дію українських автономів. Останніми, в свою чергу, була оголошена промова на пам'ять героя і символічно запалені два червоні фаєри.

1250677731_1.jpg

Цікавим є той факт, що погода на початку походу була прохолодною і дощовою, що, звісно, ніяк не заважало планам акцію провести, не зважаючи на вологе взуття та деякі інші незручності. Проте в день самого підйому, як у винагороду за впевненість у свої сили, природа нагородила нас просто відмінною погодою; хмари розійшлись, сонце освічувало наш шлях. Зі слів працівників місцевого лісництва кращої погоди для підйому бути не могло. І подібного вже не бувало досить давно. Це зумовило велику кількість туристів, з якими під час акції йшли розмови, й вони, зі свого боку, допомагали підтримувати банер на вітру (а вітер є невід'ємною ознакою гірських вершин) і висловлювали слова підтримки, що звісно, було приємно.

1250677709_2.jpg

Завдяки дружній атмосфері і підтримці товаришів, акція пройшла впевнено і успішно. Вперше за новітню історію України молода генерація соціал-націоналістів встановила свої знамена на сакральній вершині держави.Подібні акції плануються й надалі.Чайка Максим. 01.03.88 - 17.04.09.Герої не вмирають!Слава Україні!Джерело - Реактор

Коментарі

Невідомий користувач 02:39
-2
фото, де він піднімає руку у нацистському вітання, мене обурює.
Невідомий користувач   02:41
-1

взагалі то він тримає баннер
Невідомий користувач   02:55
-3

Банера я там не побачив, а от розгорнуту долонь так. Якщо ми говоримо про одну й ту саму фотографію.
Невідомий користувач   12:49
0

на першому фото він тримає лівою рукою верхній кінець банера, і лівою рукою ніхто привітання не віддає, не знаю може ти здороваєшся лівою, на другій взагалі нічого подібного нема
Невідомий користувач   12:51
0

якщо ти про кінець відео то вони не привітання дають а тримають фаєри
+1

Максим Бадлак а Ви чекали тут когось іншого? Нацизм знов у моді:(
Це треба в новини писати..
це зайве
Невідомий користувач 17:19
+3
язичництво повертається в якійсь недолугій формі...
ЗАДОВБАЛИ!Скільки можна? Ну вбили хлопця і що автоматично герой? В Україні купа громадян, які заслуговують на більше, а їх не згадують, бо вони живі, а значить і піару на них не зробиш... А тут бачте футбольний фанат герой. Досить робити собі рейтинг на такому!
Невідомий користувач   22:30
-1

ти що заздриш Максиму Чайці??
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі

23:21
00:37
Відео з маршу "Здорова молодь"
Невідомий користувач