Блоги → Перегляд

Саїд-Емін Ібрагімов: Міжнародний Суд над Росією

Субота, 19:52, 25.06.11

Рейтинг
16 0
Переглядів
2205

0
0

 Від перекладача: Вважаю моральним обов’язком усіх чесних людей світу, підтримати наведене нижче звернення. Особливо це стосується українців та представників інших поневолюваних Москвою народів. Докладімо зусиль до збору підписів з метою покарання кремлівських злочинців і встановлення справедливості. Це необхідно в інтересах наших власних народів і миру та стабільності в усьому світі.

Свобода народам! – Свобода людині!

________________________________________________________

125.jpg spicer.gif

Саїд-Емін Ібрагімов  

Міжнародний Суд над Росією

 Злочинець повинен сидіти у в'язниці! Навіть якщо він росіянин. 

 
spicer_dark.gif
Заклик лицаря без страху і докору  

 

Не бійтеся злочинців, вони боязкі і нікчемні, адже  мужні і благородні люди ніколи не будуть безжально вбивати невинних людей, жінок, старих і дітей.

Підтримавши вимогу до ООН, ЄС, та РЄ, провести незалежне розслідування і розглянути чеченське питання з позиції принципів та загальновизнаних норм міжнародного права, Ви підписуєте вимогу справедливості. З повагою до всіх прихильників справедливості, Саїд-Емін Ібрагімов. 

___________________________________________________________________

14.06 . 2011 Страсбург 

ПРЕЗИДЕНТУ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ РАДИ ЄВРОПИ, КОПІЇ ДЕПУТАТАМ ПАРЄ, ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ РЄ, ЗМІ та СВІТОВОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ. 

Пане Президенте ПАРЄ, як відомо, РФ-Росія була прийнята до Ради Європи 28 лютого 1996р., у самому розпалі кривавої війни проти чеченського народу.

Можливо, що це стало для Росії сигналом того, що будь-які наслідки і злочини залишаться не розслідуваними і безкарними. Протягом багатьох років я звертаюся до ПАРЄ з проханням об'єктивно розслідувати і розглянути чеченське питання з точки зору загальновизнаних норм і принципів міжнародного права. З таким проханням я звертався до ООН, ЄС та у інші Високі міжнародні  організації, за підтримки десятків тисяч людей різних країн світу, і продовжую звертатися донині. Були проведені численні мітинги, марші миру, голодування і сотні інших громадських заходів, але добитися справедливості досі не вдається і всі прохання про справедливий розгляд чеченського питання або замовчуються, або відповіді міжнародних політиків носять ухильний характер. В період інтенсивних бойових дій РФ-Росії проти Чеченської Республіки Ічкерія, злочинних бомбардувань мирних міст і населених пунктів, масового вбивства мирних громадян, викрадень, жорстоких катувань, позасудових страт та інших нелюдських злочинів, Парламентська Асамблея РЄ, як і всі інші Високі організації, проявляла "Офіційну терпимість".

Приймаючи Резолюції та Рекомендації, в основному без вказівки на правові норми, які порушуються РФ-Росією, ПАРЄ надмірно дипломатично розглядала криваві злочини Росії проти чеченського народу і не зовсім впевнено висловлювала стурбованість порушеннями прав людини в ЧРІ. У результаті, жодна з прийнятих ПАРЄ Резолюцій та Рекомендацій не були виконані російською стороною і Рада Європи не домагалася їх виконання. Користуючись цим, російські політичні та військові сили продовжують народовбивство, змінюючи за обставинами тактику і стратегію, влаштовуючи провокації і маніпулюючи все новими змінами в законах, які самі й приймають без належний дискусій законодавців («Дума не місце для дискусій» - один із «крилатих» висловів Путіна). Отримавши гарантію невтручання у «внутрішні справи» і користуючись відсутністю сформованого громадського контролю всередині РФ-Росії, путінська «вертикаль» грубо і демонстративно ігнорує і російську Конституцію, і Статут ООН, і Статут Ради Європи, Європейську конвенцію про захист прав людини і основних свобод, Міжнародне гуманітарне право, та інші загальновизнані норми і принципи міжнародного права. 

Цим підривається значимість цих норм і принципів. При цьому, вищевказані організації продовжують використовувати методи подвійних стандартів і не можуть знайти в собі волю хоча б сказати повну, засновану на об'єктивному розслідуванні правду про злочини, подаючи світовій спільноті приклад замовчування. Це надихає політичні та військові сили РФ-Росії на чолі з В. Путіним, діяти по своїй тактиці та стратегії, які не допускають втручання у «внутрішні справи Росії». Путін ще 24.09. 1999р., всьому світу оголосив про свій намір «мочити терористів у сортирі», що мовою криміналу означає вбивати без суду і слідства і результатом стали сотні тисяч безневинних жертв. Така заява посадової особи, що не визнає презумпцію невинності, сама по собі несе елементи злочину, але жодна з вищевказаних організацій не вказала на це. Створивши свою «вертикаль влади», путінський режим з позиції сили диктує всьому світові свої умови гри в «боротьбу з тероризмом» і вбиває не тільки своїх призначенців - терористів, але і своїх політичних опонентів, в якій би країні вони не знаходилися. 

Показові вбивства в Москві, Лондоні, Катарі, Відні та інших країнах світу, змусили замовчувати злочини кривавого режиму, не тільки простих обивателів, а й відомих міжнародних діячів. Путінська «вертикаль влади» для вчинення і необґрунтованого виправдання страшних злочинів, створила в ЧРІ «П'яту колону» з числа своїх агентів впливу, націонал зрадників, і навіть патріотів чеченського народу, яких обманом, силою і погрозами репресій проти родичів, змусили виконувати покладену на них роль «громовідводу» від російського державного терору і Путіна. Це дозволяє кривавого режиму переадресувати відповідальність за свої злочини на самих же жертв злочинів - на чеченський народ. Міжнародні політики і представники ООН, ЄС, РЄ, під приводом «стабілізації» в Чечні намагаються «забути» небачені навіть під час 2-ї світової війни нелюдські злочини і тиснуть закривавлені руки вбивць чеченського народу. 

Вони не беруть до уваги, що закриваючи очі на ці злочини століття, вони відкривають злочинцям можливості стати ще сильнішими і менш доступними правосуддю. Вони забули уроки історії першої половини 20 століття, коли в результаті невтручання міжнародних політиків «у внутрішні справи» СРСР та Німеччини, Сталін і Гітлер заволоділи «вертикаллю» - необмеженої влади, в результаті чого світ стояв перед загрозою знищення всього людства. Високі міжнародні організації, в тому числі і ПАРЄ, що несуть відповідальність за збереження миру, верховенство Законів, прав людини і збереження людських цінностей, накопичених століттями людським генієм, зобов'язані припинити використовувати методи подвійних стандартів і замовчувати істину щодо скоєних політичними і військовими силами РФ-Росії злочинів століття. Зробити це можливо, якщо слідувати логіці і міжнародному праву. Першим кроком до відновлення справедливості могло би стати ініціювання депутатами ПАРЄ проведення міжнародного розслідування з питань: 

1. Були чи не були здійснені РФ-Росією агресії проти ЧРІ в 1994 і 1999 роках? 

2. Був чи не був здійснений геноцид проти чеченського народу і злочин перед людством? 

3. Були чи не були вчинені військові злочини проти мирних громадян ЧРІ? 

Для уваги і розслідування докладаю перелік злочинів, за які головна відповідальність лежить на нині покійному Б. Єльцині, і живому, спрямованому до необмеженої влади В. Путіну. Якщо розслідуванням буде доведено, що це не так, злочинів не було вчинено, я готовий нести відповідальність. Але ніяк не може бути, щоб не було винних за вбивство сотень тисяч невинних людей і я не перестану доводити, що винні зобов'язані нести відповідальність за законами. Якщо припустити, що мене можна замовчати, то цю очевидну істину замовчати неможливо ніколи. Важливо, щоб розслідування було проведене якнайшвидше, поки злочинці, що набирають із кожним днем ​​силу, не зайшли надто далеко, прокладаючи собі дорогу по трупах з позиції власної сили і слабкості Високих організацій. Якщо Рада Європи знайшла можливості у розпалі злочинної війни прийняти РФ-Росію у свій склад, то тепер ПАРЄ зобов'язана знайти в собі волю, мужність і юридичні підстави для проведення об'єктивного розслідування чеченського питання і сказати правду. 

Пане Президенте ПАРЄ, депутати і члени РЄ, я хотів би особливо звернути Вашу увагу на те, що навмисно промовчали багато політиків світу, і що дозволило з самого початку не об’єктивно розглядати чеченське питання. Звернути Вашу увагу на те, що в основу війни Росії проти Чечні, лягли незаконні з точки зору міжнародного права, а також Конституції самої Росії, Укази Президента і Постанова Уряду РФ, що стали першопричиною великої трагедії чеченського народу. 

Це: секретний, не опублікований офіційно Указ колишнього Президента Росії Б. Єльцина від 30 листопада 1994 р. N 2137, який допускав застосування всіх наявних засобів Росії проти Чечні. Саме цей незаконний Указ № 2137, який діяв 11 днів, викликав незворотні наслідки, виконавши, «роль стартера» і запустивши військову машину, яка потім вже діяла за своїми неписаними, жорстокими законами. Укази № 2166 від 9.12.1994р., № 2169 від 11.12. 1994р., і Постанова уряду Росії від 9.12. 1994р. № 1360, які не скасовані досі, і хоча не мають законної підстави, реально продовжують діяти, дозволяючи маніпулювати ситуацією. Вони, поряд з вибухами в російських містах (як виявилося в м. Рязані), влаштованих спецслужбами Росії з певною метою, і спровокованим вторгненням чеченських озброєних груп на допомогу дагестанським повстанцям, використовувалися наступником Б. Єльцина - В. Путіним для «виправдання» початку нової злочинної агресії Росії проти чеченського народу в 1999р. Всі терористичні акти і державний терор Кремля проти всього чеченського народу, хто б не був їх виконавцями, були замовлені військовими і політичними силами Росії на чолі яких стоїть Володимир Путін. Підтверджується це тим, що весь механізм беззаконня був запущений вищевказаними секретними і незаконними укази і постанови, які в потрібний для політичних і військових сил Росії, продовжують свою дію. 

Гл.1. Основні факти, що підтверджують незаконність Указів Президента та Постанови Уряду Р.Ф.: 

Ст.1 - грубі порушення Конституції Російської Федерації: 

п. 1. - Порушена частина 3 статті 15 Конституції РФ, в якій сказано, що будь-які нормативні правові акти, що зачіпають права, свободи та обов'язки людини і громадянина, не можуть застосовуватися, якщо вони не опубліковані офіційно для загального відома. Це порушення є основною причиною, яка підтверджує їх незаконність; 

п. 2. - При застосуванні цих Указів та Постанови не було введено надзвичайний стан, відповідно до Закону РРФСР від 17 травня 1991 року «Про надзвичайний стан», що використовувалося в подальшому для «виборів» маріонеткової влади Чечні, в умовах фактичного надзвичайного стану. Це ще раз підтверджує, що всі дії Росії були заздалегідь продумані і цілеспрямовані; 

п. 3. - Укази президента і Постанова Уряду Р.Ф. не ґрунтувалися на конкретних конституційних нормах, якщо виходити з тверджень Росії про те, що Чечня є її частиною, - допущено використання Збройних Сил при вирішенні внутрішнього конфлікту, що суперечить Указу самого ж Президента Російської Федерації від 2 листопада 1993 р. N 1833 «Про Основні положеннях військової доктрини », і статтям 5, 6 Закону «Про оборону »; у Президента та Уряду немає повноважень, які б дозволяли їм використовувати Збройні Сили для вирішення внутрішнього конфлікту; це надає Указам Президента і Постанові Уряду Росії характеру посягання на основи конституційного ладу Російської Федерації і підтверджує, що вони були видані навмисно, з метою вчинення наступних злочинів; 

п. 4. - Ці Укази і Постанова супроводжувалися грубими порушеннями і незаконними обмеженнями, прав і свобод, які не підлягають обмеженням , передбачених статтями 20,21,23 (частина 1), 24, 28, 34, (частина 1), 40 (частина 1), 46, 54 , Конституції Російської Федерації, а також руйнуванням соціальної інфраструктури на території Чечні, що прямо суперечить Конституції  РФ. 

п. 5. - Порушений пункт 2, статті 80, Конституції, в якому сказано, що Президент Російської Федерації є гарантом Конституції Російської Федерації, прав і свобод людини і громадянина 

п. 6. - Порушений пункт 1, Статті 82 Конституції РФ, згідно якого при вступі на посаду Президента Російської Федерації була принесена народу наступна присяга: «Присягаюся при здійсненні повноважень Президента Російської Федерації поважати й охороняти права і свободи людини і громадянина, дотримуватися і захищати Конституцію Російської Федерації». 

Стаття 2 - Порушені цілі, принципи і норми міжнародного права: 

п.2. 1 - порушені: п. 1,2,3,4, статті 1, гл.1 «ЦІЛІ І ПРИНЦИПИ»; ст.33, гл VI.«МИРНЕ ВИРІШЕННЯ СПОРІВ»; ст. 7 глави XI. - «ДЕКЛАРАЦІЇ ЩОДО несамоврядних територій», закріплені Статутом ООН. Вони є обов'язковими для виконання Росією, у зв'язку з тим, що СРСР, правонаступницею якого є Росія, ратифікував Статут ООН 26.08.1966г.; 

п.2. 2. - Порушена ст.3, гл. 1 Статуту Ради Європи в якій сказано: - кожний член Ради Європи обов'язково має визнавати принцип верховенства Права та принцип, відповідно до якого всі особи, які перебувають під його юрисдикцією, повинні користуватися правами людини і основними свободами, і щиро і активно співпрацювати в ім'я досягнення мети Ради, визначеної у розділі 1; 

п.2. 3. - Порушені: - статті 1.2.3.5,7,8,9,10,11,12; п.3 ст. 16: п. 1.2. ст.17: п.1, 3 ст.21: і ст. 28, - Загальної декларації прав людини, від 10.12.1948г.; 

п.2. 4. - Порушені: ст. 13,14,! 5,16,17,18,19,20,21,24,25,26,27,29,30, 31,32,33,34,47,51,53,70,71,76,144,145,147 - Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, від 12.08. 1949р.;

Порушені - ст.3, 4,5,6, розділу 1, ч.1; ст.11. розділу 2, ч.2; ст.32, 33,34 розділу 3, ч.2; ст.37, 41 р.1, ч.3; ст.44, 45, р.2, ч.3; р. 1, ч.4; ст.50, 51 гл.2, ч.4, ст. 52,53,54,55,56 гл.3, ч.4; ст.68, 69,70 р.2, гл.4, ч.4; ст 74,75 р.3, ч.4, ст. 76,77,78,79 гл.2, р.3, ч.4 - ПРОТОКОЛУ 1; ч.1; ч.2, ч.4 - ПРОТОКОЛУ 2. 

п.2.5. - Порушена Конвенція і Виконавчий регламент Конвенції про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту від 14.05. 1954р., яка набрала чинності для Росії 4.01. 1957р.; 

п.2.6. - Порушені принципи, відображені в Декларації прав дитини від 20.11.1959г.; 

п.2.7 - порушені: ст. 1,2,3,4,5,6, Декларації про надання незалежності колоніальним країнам і народам від 14.12. 1960р.; 

п.2.8. - Порушена Резолюція 1803 (XVII) Генеральної Асамблеї ООН, від 14.12.1962г. - НЕВIД'ЄМНИЙ Суверенітет над природними ресурсами. 

п.2.9. - Порушені: п.1, 2,3, ст.1, ч.1, ст. 2,4,5,, ч. 2, Міжнародного пакту про економічні соціальні та культурні права від 16.12. 1966р.,що вступили в силу для Росії 18.09.1973г.: 

п.2.10. - Порушені: ст.1, ч.1; ст2, ч.2; ст6;. Ст7, ч.3; статті 9,14,15,17,19, 20, 23, 24, 26 - Міжнародного пакту про громадянські і політичні права від 16.12. 1966р.; 

п.2.11. - Порушена Рекомендація ООН від 16.11. 1972р. Про охорону в національному плані культурної і природної спадщини; 

п.2.12. - Порушені всі 12 статей Декларації від 9.12. 1975р. «Про захист всіх осіб від катувань та інших жорстоких, нелюдських або принижуючих гідність видів поводження і покарання»; 

п.2.13. - Порушена Конвенція від 10.12 1976р. «Про заборону військового чи іншого ворожого використання засобів впливу на природне середовище», що вступила в силу для Росії 5.10.1978г.; 

п.2.14. - Порушена Конвенція від 10.10. 1980р. «Про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію», і Протокол 2 "Про заборону або обмеження застосування мін, мін-пасток та інших пристроїв», і Протокол 3 «Про заборону або обмеження застосування запальної зброї », які вступили в силу для Росії 2.12. 1983р.; 

п.2.15. - Порушені: п. 1,2,3, ст.2, ч.1; ст2, ч.1; п1, 2, ст.4, ч.1; п.1, 2,3, ст.5, ч .1; ст.6,7,14,15,16, - Конвенції від 10.12.1984г. «Проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або принижуючих гідність видів поводження і покарання», від 10.12.1984р., яка набрала чинності для Росії, 26.06. 1987р.; 

п.2.16. - Порушені всі 10 статей ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ПРАВО НА РОЗВИТОК від 4 грудня 1986 р., в тому числі ст.1 в якій сказано: 

1. Право на розвиток є невід'ємним правом людини, в силу якого кожна людина і всі народи мають право брати участь в такому економічному, соціальному, культурному та політичному розвитку, при якому можуть бути повністю здійснені всі права людини та основні свободи, а також сприяти йому і користуватися його благами. 

2. Право людини на розвиток передбачає також здійснення у повному обсязі права народів на самовизначення, яке включає згідно з відповідними положеннями обох Міжнародних пактів про права людини, здійснення їх невід'ємного права на повний суверенітет над усіма своїми природними багатствами і ресурсами. 

п.2.17. - Порушена Декларація від 18.11. 1987р., «Про посилення ефективності принципу відмови від загрози силою або її застосування в міжнародних відносинах», прийнята Резолюцією 42/22 Генеральної Асамблеєю ООН; 

п.2.18. - Порушені в основному всі 39 ПРИНЦИПІВ, закріплених Резолюцією 43/173 Генеральної Асамблеї ООН в «Зводі принципів захисту всіх осіб, які піддаються затриманню чи ув'язненню в якій би то не було формі» від 9.12.1988р.; 

п.2.19. - Порушені основоположні статті «Документа Копенгагенської наради Конференції з людського виміру НБСЄ», прийнятого 29.06. 1990р.; 

п.2.20. - Порушені: гл. 2 (права людини, демократія і верховенство закону); гл 3 - (економічні свободи і відповідальність); гл. 4 - (безпека); гл. 5 - (людський вимір); гл. 6 - (навколишнє середовище), «Паризької Хартії для нової Європи» від 21.11. 1990р.;

п.2.21. - Порушені: «Основні принципи поводження з ув'язненими», прийняті 14.12.1990г., Резолюцією 45/111, Генеральною Асамблеєю ООН.

Стаття 3 - Скоєно найтяжчі злочини:

3-1 Геноцид:

У ст. 2 Конвенції «Про запобігання злочину геноциду та покарання за нього», під геноцидом розуміються наступні дії, вчинені з наміром знищити, повністю або частково, яку-небудь національну, етнічну, расову чи релігійну групу як таку:

а) вбивство членів такої групи;

b) заподіяння серйозних тілесних ушкоджень або розумового розладу членам такої групи;

c) навмисне створення для якої-небудь групи таких життєвих умов, які розраховані на повне або часткове фізичне знищення її;

d) заходи, розраховані на запобігання дітородінню в середовищі такої групи;

е) насильницька передача дітей із однієї людської групи в іншу.

Згідно ст. 3 карані такі діяння:

а) геноцид;

b) змова з метою здійснення геноциду;

c) пряме і публічне підбурювання до здійснення геноциду;

d) замах на здійснення геноциду;

e) співучасть у геноциді.

Згідно ст.4, особи, що чинять геноцид чи які-небудь інші з перерахованих у статті III діянь, підлягають покаранню, незалежно від того, чи є вони відповідальними за конституцією правителями, посадовими чи приватними особами. 

Також передбачено кримінальне покарання за геноцид згідно ст. 357 Кримінального Кодексу РФ.

За час двох агресивних воєн Росії проти Чечні, убито більше 250 000 мирних людей, у тому числі понад 42 000 дітей, в рахунок яких не увійшли вмираючі досі від хвороб і ран, отриманих під час військових дій. Сотні тисяч мирних людей поранені, стали інвалідами, втратили своє майно і звичний уклад життя, стали біженцями або приречені на злиденне, принизливе існування. Під час бомбардувань мирних міст і населених пунктів, російська авіація застосовувала кулькові, вакуумні, голчасті, запальні та інші бомби, які завдають масові страждання і загибель людей.  Велика кількість мирних людей зазнала викрадень, тортур, позасудових страт.

У в'язницях Росії за значно заниженими даними перебувають 20000 чеченців, багато з яких притягнуто до кримінальної відповідальності за довільними звинуваченнями, за надання допомоги і підтримки учасникам сил чеченського опору, перекваліфікувавши це як «співучасть у тероризмі». Зруйновано багато міст і населених пунктів. Зазнали повного, або часткового руйнування 80% історичних пам'яток архітектури. З перших днів війни авіаударами зруйнований і розкрадений національний музей, центральна бібліотека імені Чехова, будівлі вищих навчальних закладів, школи, лікарні, дитячі садки та інші мирні об'єкти. В результаті застосування заборонених міжнародними Конвенціями видів зброї, завдано колосального збитку екології, в результаті чого в багато разів збільшилася захворюваність населення, в основному онкологічними захворюваннями. Туберкульоз, злоякісні пухлини і серцево-судинні захворювання (в тому числі у молоді і дітей), характеризуються Міністерством охорони здоров'я Чечні, як загроза масової епідемієї. За оцінками фахівців, нанесений збиток флорі і фауні неможливо відновити протягом 50 років.

Дії російських військових у Чечні у всіх відношеннях відповідають визначенню геноциду, і юридично спростувати це неможливо. Але незважаючи на те, що у країн - членів ООН, які прийняли і ратифікували Конвенцію «Про попередження злочину геноциду і покарання за нього», є досить вагомі юридичні підстави розглянути і визнати незаперечний факт вчиненого геноциду Росією проти чеченського народу протягом обох воєн , цього не тільки не було зроблено, але навіть питання про геноцид чеченського народу, офіційно не поставлене. ООН і (відповідно країни входять до неї) не виконали свої зобов'язання передбачені Статутом, зокрема, ст. 1 п.1, в якому сказано: Організація Об'єднаних Націй переслідує Цілі - підтримувати міжнародний мир і безпеку і з цією метою приймати ефективні колективні заходи для запобігання та усунення загрози миру і придушення актів агресії або інших порушень миру. Проводити мирними засобами, у згоді з принципами справедливості і міжнародного права, залагодження або дозвіл міжнародних суперечок або ситуацій, які можуть привести до порушення миру. Проігнорована ГЛАВА VI - МИРНЕ ВИРІШЕННЯ СПОРІВ, І ГЛАВА VII - ДІЇ ЩОДО ЗАГРОЗИ миру, порушень миру й актів агресії.

На всьому протязі цих двох війн, проти мирного населення Чечні, російська авіація проводила невибіркові килимові бомбардування і обстріл з важкої техніки мирних міст і населених пунктів. При цьому російські військові та політичні сили ігнорували Женевську конвенцію від 12.08.1949 р. «Про захист цивільного населення під час війни». Жодна з країн членів ООН не виконала своє зобов'язання передбачене статтею 1 цієї Конвенції, в якій сказано: високі Договірні Сторони зобов'язуються при будь-яких обставин дотримуватися і змушувати дотримуватися цієї Конвенції.

Порушена Конвенція від 10.10. 1980р. «Про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію». 

Практично все населення Чечні виявилося потенційними чи реальними жертвами цих бомбардувань, обстрілу і незаконних військових дій, що підпадає під статтю 2 Конвенції «Про запобігання злочину геноциду та покарання за нього». Право на життя, на свободу та особисту недоторканність, гарантовані главою 2 Конституції Р.Ф., статтею 3 Загальної декларації прав людини, ст. 1, 2, Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод, не тільки не були захищені, а грубо порушені з мовчазної згоди країн входять в ООН, ЄС, РЄ.

Стаття 4. Військові злочини, злочини проти людства:

Військові злочини Росії проти чеченського народу і злочини проти людства, протягом обох воєн виставлялися проросійською пресою світовій спільноті, як «наведення конституційного порядку», боротьба з сепаратизмом », а потім і «тероризмом ». Вибухи будинків у російських містах і спровокована участь чеченських бойовиків у військових діях в Дагестані, підкріпили версію Росії про «анти терористичну боротьбу із міжнародним тероризмом у Чечні». Навіть невдала спроба спецслужб Росії серійного вибуху 12 поверхового будинку в Рязані, не переконала міжнародних політиків реально оцінити ситуацію і визнати факт навмисної ескалації нової війни, супроводжуваної обіцянкою Путіна, (мовою кримінальників) «мочити терористів у сортирі». Байдужість і практична бездіяльність політиків країн, що входять в ООН і мають певні міжнародні зобов'язання, дозволила російським військовим і політичним силам, під прикриттям «антитерористичної боротьби» безкарно вбивати мирних людей. Наведу кілька прикладів із сотень скоєних військових злочинів і злочинів проти людства: 3 січня 1995 р. російські авіація бомбила автомобільний ринок, центральний ринок і центральну лікарню м. Шалі.

На мирних людей і хворих, які проходили лікування в лікарні, були скинуті кулькові бомби, від яких одразу загинули 50 осіб на ринку і 25 чоловік в лікарні. Було поранено 186 чоловік, деякі з яких померли пізніше;

21.10.1999г. була здійснене  злочинне, цілеспрямоване бомбардування: Центрального пологового будинку, Центрального ринку, головпоштамту м. Грозного, мечеті в селищі «Калініна» і мікрорайону «Олімпійський», ракетами «ЗЕМЛЯ - ЗЕМЛЯ» і «СКАД». У результаті цього жахливого ​​бомбардування, (від жорстокості якого повинен був здригнутися й обуритися весь світ), загинули і поранені сотні людей, у тому числі жінки і їх новонароджені діти. Але світове співтовариство, за винятком невеликої частини, залишилося байдужим до варварської «антитерористичної» операції Росії, (в числі яких «терористами» виявилися і новонароджені).

При всій очевидності злочинів російських політичних і військових сил, багато глав держав світу дружно заявили про те, що не мають наміру втручатися «у внутрішня справа Росії». І Росія, демонструючи свою безкарність і повна зневага до своїх міжнародних зобов'язань, продовжувала холоднокровно вбивати людей, завдаючи килимові бомбардування по мирних містах і населених пунктах, де не було жодного військового об'єкта. 

29.10. 1999р. російські військові, попередньо оголосивши про надання гуманітарного коридору для біженців, розбомбили колону біженців на Петропавлівському шосе, що рухалася в сторону Дагестану, і на трасі Москва-Баку, на кордоні з республікою Інгушетія. І знову загинули велика кількість мирних людей, які намагалися врятувати свої життя. В ході обох воєн, по теперішній час, військові злочини і злочини проти людства тривають під мовчазним, або прямим схваленням багатьох міжнародних політиків. Найбільш явно ці злочини проявилися в так званих «зачистках», фактично це етнічні чистки, які проводяться російськими військовими за вказівкою політичного і військового керівництва, практично у всіх містах і населених пунктах Чечні, у багатьох з них неодноразово.

Під час цих «зачисток» люди піддаються жорстоким побиттям, приниженням, грабежам, поборам і довільним арештам, після яких багато пропали без вісті, або їх трупи були знайдені родичами зі слідами нелюдських тортур. У безлічі випадків, трупи закатованих і страчених родичі викуповують у російських військових за гроші. Велика кількість абсолютно невинних людей, під час «зачисток» були розстріляні на місці, або спалені. Підтверджень і свідків таких злочинів величезна кількість. Деякі із злочинів російських військових проти мирних людей були розглянуті та підтверджені Європейським судом з прав людини. У цьому листі, я хочу звернути Вашу увагу на дві з сотень кривавих «зачисток» проведених в Чечні, які за своєю жорстокістю і цинізмом можна назвати злочинами століття:

7 - 8 квітня 1995р. в селі Самашки, російськими військовими була проведена так звана «зачистка» в селі Самашки. За свідченням численних очевидців, військовослужбовці федеральних сил без всякої причини нападали на мирних людей, підпалювали будинки, знищували майно і худобу, робили без суду страти жителів села. П'яні, або під наркотичною дією, вони відкривали прицільний вогонь по мирних людей і кидали гранати у підвали, де намагалися сховатися жителі, в основному жінки, старі та діти. При цьому застосовувалися вогнемети і термітні гранати. Було вбито і поранено безліч людей, серед яких були жінки, старі та дітию. Без пред'явлення звинувачень були довільно заарештовані 150 осіб, подальша доля деяких з них не відома. Спалено понад 370 будинків.

5 лютого 2000 в селищі Нові Алди два підрозділи російських військових провели так звану «зачистку». ОМОН  ГУВС Санкт-Петербурга, що проводив «зачистку» північній частині села, вів себе при цьому нелюдськи, заявляючи відкрито, що у них є наказ начальства вбивати всіх. Військові вимагали у людей гроші та коштовності. Тих, у кого їх не було, або було недостатньо, розстрілювали на місці. Правозахисниками були засвідчені зґвалтування і підпали будинків, разом із людьми. Серед великої кількості убитих були: Султан Теміров, якому російські військові живому відрізали голову, російська жінка Кузнецова Олена 70 років, 11 людей похилого віку з 60 до 76 років, однорічна дитина Естаміров Хасан, жінка – Естамірова Тоїта (на 9 місяці вагітності). За скаргою сім'ї  Естемірової, що проживає  в США в якості біженців, у якої під час цієї «зачистки» було вбито 5 членів сім'ї, 12.12.2006г. Європейський суд з прав людини у Страсбурзі визнав, що вбивши їх російська сторона порушила 2-ю і 13-у статті Європейської конвенції з прав людини, які гарантують їм право на життя і ефективний правовий захист.

Суд присудив Росію виплатити Естаміровим 220 тис. євро, у тому числі 70 тис., на користь десятирічного Хусейна Естамірова, обоє батьків якого були так вбиті. Але через які труднощі довелося пройти випадково залишеним у живих членам цієї морально убитої сім'ї? І чи відновлена ​​ справедливість присудженням 220 тисяч євро за 5 вбитих невинних людей, якщо вбивці і їх головнокомандуючий, який віддавав жахливі накази і санкції на «зачистки», залишаються безкарними. Не дивлячись на те, що за цей час у Чечні тривають «зачистки», викрадення людей, позасудові страти та інші злочини, не багатьом вдається домогтися навіть такої «справедливості», так як перешкод на шляху до Європейського суду у чеченців велика кількість. Одним із свідчень таких перешкод, є вбивство в Австрії 13.01.09. чеченського біженця Умара  Ісраїлова, який звернувся зі скаргою на Росію до Європейського суду.

Покарання за військові злочини і злочини проти людства визначені у ст. 6 Статуту Нюрнберзького міжнародного військового трибуналу від 8 серпня 1945 року. Ці визначення підтверджені Резолюціями 3 (I) від 13 лютого 1946 року і 95 (I) від 11 грудня 1946 року, Генеральної Асамблеї ООН, а також Женевськими конвенціями про захист жертв війни від 12 серпня 1949 року. 

Також здійснені: злочини проти сім'ї та неповнолітніх, корисливо насильницькі злочини проти власності, злочини проти правосуддя, злочини проти екологічної безпеки, моральна шкода як наслідки злочинів проти життя та здоров'я.

Зазначені в цьому листі злочини, це лише маленька частка із тих злочинів, які чинилися і чиняться військовими і політичними силами Росії протягом багатьох років у закритій і недоступній для правдивої інформації Чечні. Але навіть та маленька частина злочинів, наведених в цьому листі для прикладу, досить для того, щоб юридично визнати факт вчинення Росією злочинів: агресії, геноциду, злочинів перед людством і військових злочинів проти чеченського народу.

Глава 2 -

Стаття 1 - МІЖНАРОДНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ, які не виконали КРАЇНИ - ЧЛЕНИ ООН, ЄС, РЄ СТОСОВНО чеченського питання:

п.1. - Не виконані цілі і принципи, закріплені в Главі 1, Статуту ООН. Зокрема не виконано пункт 1 статті 1, в якому як основні Цілі Організації поставлено в зобов'язання всіх членів ООН; ... підтримувати міжнародний мир і безпеку і з цією метою приймати ефективні колективні заходи для запобігання та усунення загрози миру і придушення актів агресії або інших порушень миру і проводити мирними засобами, у згоді з принципами справедливості і міжнародного права, залагодження або розв’язання міжнародних суперечок або ситуацій, які можуть привести до порушення миру;

п.2. - Невиконання цілей і принципів Статуту ООН стало наслідком невизнання членами Організації фактів агресій Росії проти Чечні в 1994 і 1999 роках. Проігнорована Резолюція 3314 від 14.12.1974г. Двадцять дев'ятої сесії Г.А ООН (Визначення агресії).

п.3. - Рада Європи, 28.02.1996г. прийняла Росію в свій склад, в період, коли вона вела активні, які не мають аналога за своєю жорстокістю, військові дії проти чеченського народу. При цьому, військові та політичні сили Росії продовжували ігнорувати принцип верховенства права і грубо порушувати права людини, здійснюючи найтяжчі злочини, які ніяк не відповідали статті 3 Статуту РЄ, в якій сказано: кожен Член Ради Європи повинен визнавати принцип верховенства Права та принцип, відповідно до якого всі особи, що знаходяться під його юрисдикцією, повинні користуватися правами людини і основними свободами, і щиро та ефективно співробітничати в досягненні мети Ради, визначеної у главі I. Прийнявши Росію в свій склад, Рада Європи порушила статтю 3 Статуту;

п. 4 - не виконані зобов'язання згідно з Женевською Конвенцією про захист цивільного населення під час війни від 12.08.1949г., зокрема не виконані: а) - ст. 1 розділу 1, в якій сказано - Високі Договірні Сторони зобов'язуються при будь-яких обставин дотримуватися і змушувати дотримуватися цієї Конвенції;

Стаття 1. Загальні принципи і сфера застосування;

а). Високі Договірні Сторони зобов'язуються додержувати цього Протоколу та забезпечувати його додержання за будь-яких обставин.

Стаття 80. Заходи з виконання:

б). Високі Договірні Сторони і сторони, що перебувають у конфлікті, без затримки вживають усіх необхідних заходів щодо виконання зобов'язань, покладених на них Конвенціями і цим Протоколом;

в). не виконані угоди, спеціально передбачені статтями 11, 14, 15, 17, 36, 108, 109, 132 і 133; стаття 146, розділу 4, в яких сказано, що: Високі Договірні Сторони беруть на себе зобов'язання ввести в дію законодавство, необхідне для забезпечення ефективних кримінальних покарань для осіб, які вчинили або наказали зробити ті чи інші серйозні порушення цієї конвенції.

п. 5. - Не виконані зобов'язання, передбачені Статтею 1, ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ І ОСНОВНИХ СВОБОД від 4 листопада 1950 року, в якій сказано: Високі Договірні Сторони забезпечують кожній людині, що знаходиться під їх юрисдикцією, права і свободи, визначені в розділі I цієї Конвенції;

п. 6. - Не виконані зобов'язання, передбачені Конвенцією про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту від 14.05.1954г. і Виконавчі регламенти;

п. 7 - не виконані зобов'язання, передбачені Декларацією прав дитини, від 20 листопада 1959 року;

п. 8. - Не виконані загальні принципи, встановлені ст.3 Рекомендації про охорону в національному плані культурної і природної спадщини від 16.11.1972 г. та п. 2, ст.1 - Конвенції про заборону військового чи іншого ворожого використання засобів впливу на природне середовище, від 18 травня 1977 р.;

п. 9. - Країни - члени ООН, не виконали свої зобов'язання, закріплені в: КОНВЕНЦІЇ «про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї, які можуть вважатися такими, що завдають надмірних ушкоджень або мають невибіркову дію»; не виконали зобов'язання передбачені: ПРОТОКОЛОМ - 2, «про заборону АБО ОБМЕЖЕННЯ ЗАСТОСУВАННЯ МІН, МІН-пасток та інших пристроїв », і« Протокол - 3, «про заборону або обмеження застосування запальної зброї»;

п. 10 - країни - члени ООН не виконали зобов'язання, передбачені у «Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або принижуючих гідність видів поводження і покарання», прийнятій 10 грудня 1984 Резолюцією 39/46 Генеральної Асамблеї ООН;

п. 11. - Європейський Комітет з запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність поводження чи покарання, створений Радою Європи, згідно ст1. - «Європейська конвенція про запобігання катуванням чи нелюдському або принижуючого гідність поводження чи покарання» від 26 листопада 1987 року, не виконав свої міжнародні зобов'язання. Не виявив принциповість при розгляді питань, пов'язаних із викраденнями, тортурами і позасудовими стратами громадян Чечні. Ці злочини мали масовий характер і продовжуються донині;

Стаття 2 - Право чеченського народу на своє самовизначення.

п. 1. - Під приводом «невтручання у« внутрішні справи Росії » всі держави - члени ООН - не визнали законне право чеченського народу на самовизначення, яке є одним із принципів міжнародного права, закріплене в ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО НАДАННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ колоніальним країнам і народам від 14 грудня 1960 р. Резолюцією № 1514 Г. А. ООН.

У ст. 4 Декларації сказано: будь-які військові дії чи репресивні заходи якого б то не було характеру, спрямовані проти залежних народів, повинні бути припинені, з тим щоб надати їм можливість здійснити в умовах миру і свободи своє право на повну незалежність, а цілісність їх національних територій повинна поважатися, а також закріплене в інших міжнародних пактах і деклараціях ООН:

Міжнародному пакті про економічні, соціальні і культурні права та Міжнародному пакті про громадянські і політичні права від 19 грудня 1966р., у статті 1 якого сказано:

Всі народи мають право на самовизначення. У силу цього права вони вільно встановлюють свій політичний статус і вільно забезпечують свій економічний, соціальний і культурний розвиток. Всі, що беруть участь у цьому Пакті, повинні відповідно до положень Статуту ООН заохочувати здійснення права на самовизначення і поважати це право»;

в Декларації про принципи міжнародного права (від 24 жовтня 1970) визначено: «В силу принципу рівноправності і самовизначення народів, закріпленого в Статуті ООН, всі народи мають право вільно визначати без втручання ззовні свій політичний статус і здійснювати свій економічний, соціальний і культурний розвиток, і кожна держава зобов'язана поважати це право відповідно до положень Статуту »;

у цій же Декларації вказується, що способами здійснення права на самовизначення можуть бути «створення суверенної і незалежної держави, вільне приєднання до незалежної держави або об'єднання з нею, або встановлення будь-якого іншого політичного статусу»;

Аналогічні принципи закріплені в документах Наради з безпеки і співробітництва в Європі - Гельсінкському Заключному акті 1975 року, підсумковому документі Віденської зустрічі 1986 року, документі Копенгагенської наради Конференції з людського виміру НБСЄ 1990 року і інших міжнародно-правових актах.

Неможливо повірити в правовий нігілізм представників компетентних міжнародних організацій і політиків країн - членів ООН. Але всі держави світу проігнорували право чеченського народу на своє самовизначення, визнане і закріплене вищевказаними деклараціями, пактами та загальновизнаними нормами міжнародного права, стверджуючи про пріоритет принципу територіальної цілісності по відношенню до права на національне самовизначення.

Насправді принцип територіальної цілісності спрямований виключно на захист держави від зовнішньої агресії. Саме з цим пов'язане його формулювання в п. 4 ст. 2 Статуту ООН: «Всі члени ООН утримуються в їхніх міжнародних відносинах від загрози силою або її застосування як проти територіальної недоторканності або політичної незалежності будь-якої держави, так і яким-небудь іншим чином, несумісним з Цілями Об'єднаних Націй», і в Декларації про принципи міжнародного права: «Кожна держава повинна утримуватися від будь-яких дій, спрямованих на часткове або повне порушення національної єдності і територіальної цілісності будь-якої іншої держави чи країни».

п. 2. У зв'язку з тим, що всі ворожі дії Росії проти чеченського народу почалися з оголошення чеченським народом своєї незалежності, питання - мав, або не мав чеченський народ право на своє самовизначення, на який дано відповідь вище, має принципове значення. Для того, щоб виключити всі сумніви і маніпуляції з боку Росії щодо права чеченського народу на своє самовизначення, необхідно відповісти ще на одне питання: чи є чеченський народ з визначення міжнародного права - народом, і народом колонізованим Росією? - Чеченський народ є корінним народом Північного Кавказу, тобто історично утвореною групою людей, об'єднаною спільним походженням, мовними і культурними ознаками, що має свою територію, чіткі етнічні відмінності і тривале історичне існування. В результаті Кавказької війни - 1785 - 1864гг. і військового вторгнення в 1994 - 1999рр., чеченський народ був колонізований Росією.

Відповіді на ці два питання могли би виключити подальші маніпуляції політичних і військових сил Росії і стати ключем до не менш важливих питань: чи має чеченський народ право захищатися від збройного нападу Росії?; Який юридичний термін є прийнятним в такому разі, - сепаратизм, тероризм або народно-визвольна боротьба чеченського народу?; чи є агресія, геноцид, злочин перед людством і військові злочини Росії проти чеченського народу, «внутрішньою справою Росії»? Але ці питання не були поставлені, і Росія повною мірою скористалася цим. Чеченський народ опинився в епіцентрі мережевої війни деяких впливових країн - членів ООН і цим великою мірою пояснюється спроба «забути» про злочини скоєні проти чеченського народу, не дивлячись на те, що такий прецедент представляє в майбутньому велику небезпеку. Під тиском Росії ООН та РЄ припинили розгляд чеченського питання, посилаючись на те, що ситуація в Чечні стабілізується і йде прискорений процес відновлення зруйнованого Грозного, який відновлюється на кістках вбитих і людей, заритих у землю живцем.

Про який процес стабілізації може йти мова, якщо не укладено новий мирний договір при міжнародному посередництві, взамін порушеного російською стороною: «Договору про мир і принципи взаємовідносин між Російською Федерацією і Чеченської Республікою Ічкерія» від 12 травня 1997 р.; хто має гарантії, що не почнеться нова фаза сценарію народовбивства, і хто може передбачити такі дії Кремля і його ставлеників, готових виконати будь-які злочинні накази своїх господарів?; хіба злочинці, які нажили на крові чеченського народу незліченні багатства і владу, усвідомили свої нелюдські дії і відновлюють зруйновані ними ж міста і населені пункти Чечні, за рахунок награбованого?; хіба можна вважати, що настала стабільність для тих, хто мучиться в тюрмах Росії за звинуваченнями в тероризмі і пособництві у тероризмі за те, що вони захищали свою батьківщину від агресорів, або надавали в цьому посильну допомогу?; хіба можуть зрозуміти стан цих людей, що піддаються тортурам і приниженням, ті, хто, висловивши свою, не засновану на фактах і юридичних доказах думку, йдуть спокійно відпочивати до своїх сімей?; хіба їх думки можуть заглушити біль поранених, які назавжди залишилися інвалідами, які втратили рідних, близьких, друзів і звичний спосіб життя?; чи можна назвати стабільністю все це, якщо навіть в даний час продовжуються викрадання, тортури і вбивства мирних людей, а люди живуть у страху?

Не буває і не може бути стабільності без справедливості. Поки злочинці не покарані і мають можливість створювати нові криваві сценарії, ніхто не може спати спокійно і бути впевненими за майбутнє своїх друзів, близьких, дітей та онуків, навіть у Європі. За наявною достовірною  інформацією у злочинного режиму є великий список на політичні, без суду страти. Тільки по Європі, в цей список включені сотні людей і, як мені повідомила Страсбурзька поліція, я теж включений до цього списку. Вже кілька людей із цього списку вбиті, в тому числі і в Європі, що свідчить про те, що замовники цих злочинів відчувають свою повну безкарність. Це в основному пов'язано з тим, що ніхто з країн, що входять в ООН, не подав позов до міжнародного суду на Росію за порушення прав людини в Чечні, посилаючись на те, що Росія не ратифікувала Римський Статут. Але згідно п.1, ст.93 Статуту ООН – всі Члени ООН є ipso facto учасниками Статуту Міжнародного суду.

Парламентська Асамблея Ради Європи у своїх Резолюціях неодноразово зверталася до держав - членів РЄ з пропозицією подати міждержавний позов проти Росії за порушення прав людини в Чечні до Європейського суду з прав людини. Але ні у кого не вистачило на це мужності і волі. Пане Президенте, історична справедливість стосовно чеченського народу повинна бути відновлена, якщо державні діячі країн світу насправді мають намір дотримуватися принципів: захисту миру, верховенства закону, прав і свобод людини без застосування подвійних стандартів.

І хтось із нинішніх глав держав і політиків повинен проявити мужність, волю і зробити до цього рішучий крок, в ім'я того, щоб більше не проливалася кров і сльози невинних людей в Чечні, як прецедент безкарності, та інших точках світу. 

У статті 33, глави 14 - Європейської Конвенції про захист прав людини і основних свобод сказано: будь-яка Висока Договірна Сторона може передати на розгляд Суду питання про будь-яке порушення положень Конвенції та протоколів до неї іншою Високою Договірною Стороною. Зазначена стаття не тільки дає право подати проти Росії міждержавний позов за грубі порушення прав людини в Чечні, але по суті і ставить це в зобов'язання держав, що входять до Ради Європи.

Мої попередні листи, сотні акцій протесту, 7 довгострокових і кілька сухих голодовок, які тривали в цілому близько 300 днів, і численні звернення до ООН, ЄС, РЄ та інші міжнародних організацій із проханням про справедливий розгляд  чеченського питання, залишилися не почутими, як самотній голос у пустелі. Мене намагалися застерегти і залякати, робили замах на життя, «доброзичливці» намагалися переконати в тому, що добитися справедливості неможливо і радили замовкнути і схилити голову перед грубою силою, тому що за мною немає сили і фінансових можливостей.

Але я знаю, що без об'єктивного, незалежного юридичного розслідування неможливо назвати імена злочинців і жертв злочинів, і продовжую вірити, що сила правди повинна перемогти і це надає таку силу, якої у злочинців ніколи не буде, хоча вони володіють владою і великими можливостями. Для того, щоб заклики до справедливого розгляду чеченського питання не були в черговий раз проігноровані і замовчані, наша організація за підтримки тисяч людей з різних країн світу, проводить збір підписів. Нами вже зібрано більше 10 тисяч підписів людей, які підтримують наші законні вимоги. Більшу частину з цих підписів зібрав відомий політик, який підписав історичний акт відновлення незалежної Литовської держави і видатний громадський діяч Альгірдас Ендрюкайтіс.

Так само збір підписів продовжується і в інших країнах світу. і керівництво цим процесом у своїх країнах взяли на себе відомі своєю принциповою і всебічно чесною позицією люди, яких злочинні політичні та військові сили РФ-Росії при всьому бажанні не зможуть назвати «терористами». Наші вимоги цілком справедливі і законні і я в черговий раз повторюю ці вимоги:

НА РІВНІ Високих міжнародних організацій, провести об'єктивне міжнародне розслідування і розглянути чеченське питання з позиції принципів та загальновизнаних норм міжнародного права.

В якості основних для розслідування, вважаю за необхідне поставити питання:

1. були, або не були здійснені РФ-Росією акти агресії проти ЧРІ в 1994 і 1999 роках?;

2. був, чи не був здійснений геноцид проти чеченського народу і злочин перед людством?

3. були, чи не були вчинені військові злочини проти мирних громадян ЧРІ?

Ми постараємося зібрати 2 мільйони підписів людей, небайдужих до «чужого» горя, чесних і мужніх людей світу, думку яких буде неможливо проігнорувати, і це переконає Високі організації почати процес, справедливого розгляду чеченського питання. Хочу запевнити, що криваві злочини політичних і військових сил РФ-Росії проти невинних громадян ЧРІ забути, «списати на боротьбу з тероризмом», або на «стабілізацію» не вдасться. Навіть якщо мене вдасться упокоїти і замовчати, як це вже зроблено з багатьма, знайдуться інші борці проти зла і несправедливості. Але це залишиться незмивною плямою на совісті всіх, хто закриває очі на правду.

Звертаюся до Вас особисто: Пане Президенте ПАРЄ, депутати  ПАРЄ, співробітники  Ради Європи, ЗМІ та всі адресати  Відкритого листа із закликом: підтримати вищевикладені вимоги і підтвердити це листом на [email protected], або press-miriprava @ hotmail.fr

Пане Президенте ПАРЄ, прошу Вас призначити мені зустріч у зручний для Вас час, щоб я міг мати можливість особисто юридично аргументувати викладені в цьому листі звинувачення на адресу Росії і докази невиконання міжнародних зобов'язань державами - членами ООН. Також я готовий постати перед будь-якою юридичною комісією з цих питань.

З повагою, президент міжнародної асоціації «Світ і права людини», колишній міністр зв'язку Чечні,

Саїд-Емін Ібрагімов

Страсбург

16.06.11.

Переклав за: http://ipvnews.org/nurnberg_article16062011.php

Юрко Антоняк

 

Коментарі

Цікаво. І шо на це скажуть у Страсбурзі?
+4

Для ВАШОГО НАРОДУ автор можливо й небезпечний, але для українського ні.

Мало того, що ви російський фашист, так ще й расист на додачу
-4

где это вы такое заметили?докажите ваше подозрение..

а вот я скажу:между ультракрайними формами сажем так,человеческого проявления на славянских территориях:русофобов и украинофобов существует третья,серединная форма проявления нормальных людей,желающих жить гармонично и правильно и добрососедски сосуществовать всеми славянскими родами,к этой форме проявления я себя и отношу.Для меня является очевидным гиблая и антиславянская деятельность как московитских форм эгоистичного украинофобного проявления,так и нацоукровских русофобских..

Для меня является очевидным,што как и вы,украинские русофобы(за исключением гуцулов),так и российские украинофобы(за исключением мордвы) являетесь представителями одной нации,одного целого,просто находитесь в начальной стадии понимания о,скажем так безопасности жизнедеятельности нации(славянской нации).

Для меня является очевидным факт того,што вы,как и все вам подобные украинцы-русофобы ,обвиняя меня в фашизме и рассизме,по темноте своей просто путаете понятия фашизм-рассизм с понятием о мерах элементарной безопасности жизнедеятельности нашей нации на наших территориях..Рассизм и фашизм -это когда идет агрессия на другие рассы и нации с вторжением на их территории,а не когда защищаешь свою территорию и свой,в большинстве случаев с затуманеным разумом народ от посягательств и наглости иных расс..

Для меня является очевидным факт того,што ваше проявление русофобии не новое,такие проявления уже были в истории нашего народа,и примеры вашего сотрудничества с иностранными агрессорами против источника вашей "фобии" уже были плачевными и негативными в той же истории..И кстати говоря вы-русофобы ближе по своей сути по факту обвинения и уличения в фашизме,чем в соответствии с вашим обвинением к этому близок я,в соответствии с теми же историческими фактами..

в заключение напомню вам,украинским русофобам,об одной еврейской популярной пословице "Разделяй и властвуй",также об одной украинской пословице "разом бити батька легше" ,а также об одной русской притче-когда отец позвал подросших,возмужавших сыновей,и дал им веник,штоб те попробовали его разломать,те не смогли так просто вручную сломать его,а когда отец развязал веник и отдал его по частям разломать-то сыновья с легкостью переломали весь веник по частям..я не буду вам сообщать мораль сей притчи,вы не глупец и не юноша,штоб не понять аналогию.

Но в реальной жизни всем вам,украинским русофобам, очень трудно " "примерить" мораль сей басни на свои жизненные позиции.т.е. очень трудно признать "глупость и юношество" вашей фобии.

пока до ваших горячих "фобных" голов не дойдут такие простые истины и мудрости,которые содержатся в приведенных пословицах и притче,у нас с вами в НАШЕЙ СТРАНЕ будут существовать такие проблемы как быдлоправительство и разные внешние проблемы..
+1

где это вы такое заметили?докажите ваше подозрение..
****
Будь ласка, "вы-те кто идут на сговор с иной рассой, ..." - висловлювання расиста.

Щодо решти написаного, то

а вот я скажу:
****
Кажіть на здоров'я, в нас свобода слова, покищо. Я міг би багато чого казати аби виглядати привабливо для інших. Але, на щастя, мене рейтинги не цікавлять і я можу собі дозволити казати на біле - біле, на чорне - чорне, та й решту кольорів веселки не плутати.

Для меня является очевидным факт того,што ....
*****
Браво, вбивчий аргумент "для мене очевидно"...
Щодо русофобії, то ви помилилися. В силу того, що мене байдуже, я свідомо обрав бік своєї нації і країни.

в заключение напомню вам,украинским русофобам,
***
Щодо фобії я вже відповів, а нагадувати мені не треба. Розділяти нічого, ми й так, слава богу, не сіамські близнюки. Щодо разом, то перше визначте це "разом", а потім нагадуйте. Щодо віника, то їх (віники) також можна по різному зв'язати. То навіщо в'язатися у віник саме з Московцями, а не з рештою слов'ян? Цього не ви, не решта не змогли довести. Якщо для вас "является очевидным факт", то для мене навпаки, останні 400 років історії України роблять очевидним протилежне - "Чім далі від Москви - тим, краще". І якщо територіально відсторонитися не можна, то ментально і культурно відмежуватися конче потрібно.

пока до ваших горячих "фобных" голов не дойдут такие простые истины и мудрости,которые содержатся в приведенных пословицах и притче,у нас с вами в НАШЕЙ СТРАНЕ будут существовать такие проблемы как быдлоправительство и разные внешние проблемы..
****
Камлайте й далі. немає НАШОЇ КРАЇНИ. Є ВАША [територія, що тимчасово відпала від Московії] і МОЯ [країна, що ще не набула власної гідності і має лише формальний статус]. Одна біда - ВАША ТЕРИТОРІЯ і МОЯ КРАЇНА на земній кулі одне й те ж саме місце. МОЯ КРАЇНА може стати НАШОЮ лише тоді, коли ВАША ТЕРИТОРІЯ перестане тягнутися під сусідню країну. А в ВАШІЙ нашій я вже був перші 20 років свого життя ДОСИТЬ.
-3

Будь ласка, "вы-те кто идут на сговор с иной рассой, ..." - висловлювання расиста.//

то есть,по вашим этим словам-все кто упоминает о другой рассе-рассисты?

вы сами значит различий не видите в рассах у современного человечества на планете?..для вас што негр,што белый европеоид,што монголоид,што семит представители одной рассы,одной нации?

Кажіть на здоров'я, в нас свобода слова, покищо. Я міг би багато чого казати аби виглядати привабливо для інших. Але, на щастя, мене рейтинги не цікавлять і я можу собі дозволити казати на біле - біле, на чорне - чорне, та й решту кольорів веселки не плутати.//

причем здесь красивые слова и рейтинг?я с вами вступил в полемику,мне пофиг рейтинги и прочая мишура,приведенная в вашем этом абзаце,цель-моих высказываний в данном конкретном случае-полемика с вами...при честной и откровенной полемике нет нужды говорить на белое черное,как в принципе и вообще,по жизни,я отстаиваю и оттачиваю свои идеалы по жизни,и честно и прямо о них заявляю..Браво, вбивчий аргумент "для мене очевидно"...
Щодо русофобії, то ви помилилися. В силу того, що мене байдуже, я свідомо обрав бік своєї нації і країни.//


читайте внимательно:существует третья,серединная форма проявления нормальных людей,желающих жить гармонично и правильно и добрососедски сосуществовать всеми славянскими родами,к этой форме проявления я себя и отношу..

далее следует в логической последовательности:Для меня(как представителя такой то формы проявления жизнедеятельности,ведь вы ж то являетесь представителем укрнационалистической формы проявления,верно?и для вас являются очевидными факты,которые вы мне изложили со своей точки зрения) является очевидным факт того,што ...какие претензии?


далее отвечаю на все сразу ваши заметки:

Щодо русофобії, то ви помилилися. В силу того, що мене байдуже, я свідомо обрав бік своєї нації і країни.//

То навіщо в'язатися у віник саме з Московцями, а не з рештою слов'ян? Цього не ви, не решта не змогли довести.//

МОЯ КРАЇНА може стати НАШОЮ лише тоді, коли ВАША ТЕРИТОРІЯ перестане тягнутися під сусідню країну. А в ВАШІЙ нашій я вже був перші 20 років свого життя ДОСИТЬ.//

я не вижу ни от вас ни от ваших партнеров по идеям на этом сайте четкого разграничения быдлоправительства россии,совка,во времена жестокого притеснения украинцев,россимперии и самого простого,такого ж как нашваш украинский народ,российского народа(славянской принадлежности),поэтому считаю русофобией все ваши обвинения и претензии к российскому простому народу как к агрессору по отношению к украинскому.

ведь вы и нынешнее правительство януовича,не одно и тоже?если вы одно и тоже,то мы упираемся в тупик,здесь нечего обсуждать.

тож самое и о "вязании в веник" с другими славянскими национальностями-белорусами ,поляками,литовцами(чи латвийцами),болгарами,югославами,чехословаками-вы и ваши партнеры по идеям на этом сайте ни разу четко не пропогандировали тезисы единения с такими народностями,вашей постоянной темой является тема московского ыга,то есть,ваше национальные интересы построены только на ""Чім далі від Москви - тим, краще". І якщо територіально відсторонитися не можна, то ментально і культурно відмежуватися конче потрібно."именно такой узкий подход -я считаю русофобией...если считаете што я ошибаюсь-приведите примеры вашей пропаганды относительно единения с другими славянскими народностями,кроме русского.

если же вы скажете-мол мы самодостаточны и ни с кем вступать в единение нет необходимости,то сразу скажу шо вы ошибаетесь-в условиях современного экономического состояния мы должны с кем то торговать ,должен быть обмен продукцией потребления,грубо говоря,на этом завязаны современные межнародные отношения..такого рода связи по експорту импорту налажены еще с совковых времен между белорусией украиной и россией.


а по поводу "коли ВАША ТЕРИТОРІЯ перестане тягнутися під сусідню країну",еще раз повторюсь,наша территория не тянется под соседнюю страну,а выступает за нормальное сотрудничество и сожительство славянских народностей по законам нормальных человеческих взаимоотношений.если ...
-3

если ,допустим ,и от новых лидеров российской стороны будет снова исходить мутняк империализма,схожий с московитским,с подобным пренебрежительным отношением к нашей стороне,то такое единение нафиг нам не нужно ,НАШЕЙ территории..
+2

Шановний, не вдавайте з себе маля.

Будь ласка, "вы-те кто идут на сговор с иной рассой, ..." - висловлювання расиста.//

то есть,по вашим этим словам-все кто упоминает о другой рассе-рассисты?


****
По перше згадування раси зі змовою в одному реченні - це прояв расизму, а не згадування слова "раса" взагалі.

вы сами значит различий не видите в рассах у современного человечества на планете?..для вас што негр,што белый европеоид,што монголоид,што семит представители одной рассы,одной нации?
****
Я націоналіст, і бачу не раси, а нації. Для мене раса не тотожна нації. Я не маю жодних упереджень проти семітів, негроїдів, монголоїдів. І доки вони не будуть качати права в Україні, доти моє ставлення до них не погіршиться. Так само як і до росіян, і решти європеоїдів.

я не вижу ни от вас ни от ваших партнеров по идеям на этом сайте четкого разграничения быдлоправительства россии,совка,во времена жестокого притеснения украинцев,россимперии и самого простого,такого ж как нашваш украинский народ,российского народа(славянской принадлежности),поэтому считаю русофобией все ваши обвинения и претензии к российскому простому народу как к агрессору по отношению к украинскому.
****
І не побачите, принаймні від мене. Для мене Росія (РФ) не якась там міфічно братська, слов'янська і решта з Вашого набору, а сусідня країна зі своїм власним керівництвом, історією, культурою і т.і. А відтак не мені щось вказувати росіянам. В чужий монастир зі своїм статутом не пхаюсь.

Щодо "поэтому считаю", то вважайте як вам хочеться, суть явища від цього не міняється. Я не буду вам доводити зворотнє використовуючи за мірило Ваше "поэтому считаю".

До речі, за ворожість ховаєтесь ВИ, а не ми (я). Я жодного разу не кажав про ворожість російського народу проти українського, а за намагання просунути "русский мир" на терени України кажу весь час і буду казати й надалі.

тож самое и о "вязании в веник" (і до кінця абзацу)
****
Шановний, на мою особисту думку, ні за яке "единение" не може бути мови, тільки партнерські стосунки. Принаймні доти, доки не наведемо лад у власній країні.

Щодо нашої постійної теми, то так. Жодна з вказаний Вами націй не нав'язує "дружбу" окрім РФ. Відтак "Чім далі від Москви - тим, краще". А загалі, наща (націоналістична) тема "В своїй хані, своя правда й воля"

если же вы скажете-мол мы самодостаточны и ни с кем вступать в единение нет необходимости, (і далі до кінця абзацу).
****
Щодо "самодостані", то не скажу, а щодо "единений" то вже сказав вище і лише повторюся. І не слід плутати торговельні союзи з "единением", це суть різні речі.

Окремо, щодо "такого рода связи по експорту импорту налажены еще с совковых времен между белорусией украиной и россией." І що?

еще раз повторюсь,наша территория не тянется под соседнюю страну,а выступает за нормальное сотрудничество и сожительство славянских народностей по законам нормальных человеческих взаимоотношений
****
Повторюте й надалі, вири вам немає, бо нормальне співробітництво в економіці не будуються в обмін на політичний, економічний і культурний суверенітет. І ще раз повторю НІЯКИХ СЛОВ'ЯНСЬКИХ НАРОДНОСТЕЙ НЕМАЄ. Є нації, що виникли на субстраті слов'янських племен, і певний час мали підпорядкування єдиному керівництву.
+1

Серж Диджовский 18:29
0

если ,допустим ,и ...
****
От коли і якщо в РФ зміниться політика відносно України, тоді і тільки тоді можна буде вести розмову про якісь тривалі союзи, але, однозначно, жодних розмов про "единение", тім більше в одну країну.
-3

Шановний, не вдавайте з себе маля.

Будь ласка, "вы-те кто идут на сговор с иной рассой, ..." - висловлювання расиста.//

то есть,по вашим этим словам-все кто упоминает о другой рассе-рассисты?


****
По перше згадування раси зі змовою в одному реченні - це прояв расизму, а не згадування слова "раса" взагалі.//

Ответ:в этой моей фразе-"вы-те кто идут на сговор с иной рассой" было именно "згадування слова иная расса взагали",а конкретнее-обозначение иной рассы в этом сговоре,а не "згадування раси зі змовою в одному реченні - це прояв расизму"..то есть,исходя из этого я вас могу назвать -нацистом..

доречи,отсюда вопрос:
почему вы себя считаете и называете националистом,а не нацистом,ведь по вашим словам "Я націоналіст, і бачу не раси, а нації"

причем вы не упомянули национальности,а именно нации..

и еще вопрос,судя по вашему высказыванию "Для мене Росія (РФ) не якась там міфічно братська, слов'янська і решта з Вашого набору, а сусідня країна зі своїм власним керівництвом, історією, культурою і т.і.

то для вас россияне,семиты,негроиды и монголоиды-чужие соседние(дальние и ближние) нации?Шановний, не вдавайте з себе маля.
А відтак не мені щось вказувати росіянам. В чужий монастир зі своїм статутом не пхаюсь.//

я ж не виноват если у вас у самого немовлятська логика..

мы здесь не обсуждали "щось вказувати росіянам",ищите логические нити вашего ответа,приведшего к такому вот вашему ответу ""щось вказувати росіянам" сами.
+2

Буду згортатися, не люблю гратися словами. Отже...

Ответ:в этой моей фразе-"вы-те кто идут на сговор с иной рассой" было именно "згадування слова иная расса взагали",а конкретнее-обозначение иной рассы в этом сговоре,а не "згадування раси зі змовою в одному реченні - це прояв расизму"..то есть,исходя из этого я вас могу назвать -нацистом..
****
Ніякого взагалі там не має, принаймні не видно вашого узагальнення, окрім що мусульман як ворожої нації. До речі, раса мусульман - це щось нове, не чув раніше.

Доведеться привести цитату більш розширену.
"вы-те кто идут на сговор с иной рассой,кровно заинтересованной занять наши с вами места"
Простіше кажучи, ви протиставляєте одну расу іншій.

доречи,отсюда вопрос:
почему вы себя считаете и называете националистом,а не нацистом,ведь по вашим словам "Я націоналіст, і бачу не раси, а нації"
****
Тому що я не претендую на вищість моєї нації (української) над іншими, а в нацизмі саме ця вищість і є одним з базових тверджень.

причем вы не упомянули национальности,а именно нации..
****
Саме так, національність це більше від народження, а нація більше від світогляду, ментальності, культури (в антропологічному сенсі).

то для вас россияне,семиты,негроиды и монголоиды-чужие соседние(дальние и ближние) нации?
****
Саме так, хоча ви знову звели до купи нації та раси.


я ж не виноват если у вас у самого немовлятська логика..
***
Яка є. До речі, не слід вихоплювати частину думки і будувати на ній заперечення. Особливо якщо наведене Вами перше речення стосується нацизму, решта 2 відсутності з боку націоналістів (і мого в тому числі) розподілу населення і керівництва сусідньої країни.

мы здесь не обсуждали "щось вказувати росіянам",ищите логические нити вашего ответа,приведшего к такому вот вашему ответу ""щось вказувати росіянам" сами.
****
Я з вами взагалі не збирався нічого обговорювати. Невже в моєму пості від 12:25 була пропозиція щось обговорювати, окрім расизму? Здається ні.
Щодо зв'язків, то я вже сказав - Не вважайте пів речення за окремий завершений вислів.
-3

та мне самому надоело уже..

прийдется признать неточность своей фразы.."те кто идут на сговор с иной рассой,кровно заинтересованной занять наши с вами места..это мусульмане-они не пощадят ни вас ни ваши семьи"

поправка-семиты-мусульмане..т.е. семитская раса исповедующая мусульманство


повторюсь,я считаю,што если я противодействую их наглости на своей территории,территории моей Родины,то это не является проявлением нацизма или рассизма.

Саме так, хоча ви знову звели до купи нації та раси.//Я націоналіст, і бачу не раси, а нації. Для мене раса не тотожна нації//

тут какое то противоречие в ваших сообщениях..а в общем,изза этой путаницы с понятиями о нации ,национальности и рассе мы с вами путаемся и в остальных определениях и топчемся на одном месте..хоть вы и постоянно заявляете,што это я вас вывожу на полемику,а не взаимно это произошло изза вашего комментария на мою эмоциональную вспышку по поводу данной статьи..


я тысчу раз писал,и вот што я думаю по поводу некоторых определений..

Расса-вид чел.общности делящийся по некотр явным внеш признакам,как например цвет кожи..

мы относимся к белой расе.арийской(или европеоидной)

далее идеть подразделение на нации,группы общностей составляющих конкретную расу-например славяне,скандинавы,германцы,англосаксы.

далее подразделяется на национальности..например славянская нация подразделяется-русские украинцы белорусы и др.


не знал,што значение слова нация используют оказывается в целях агрессии одной национальности над другой..как вы изволили обьяснится.


финальное:

ведь вы согласны,што существует борьба между группами людей..самая безпощадная и обьяснимая угроза исходит от представителей разных расс ,борящихся за интересы своей рассы..

все остальные виды борьбы являются как бы менее угрожающими ,но также менее обьяснимыми с точки зрения здравого смысла..например-если допустим одна расса уничтожает и притесняет другую рассу,то при сторонней оценке с точки зрения морали,это более имеет разумные обьяснения и как бы немного легитимизированные,чем ,например противостояние и вражда двух национальностей..

тем более,это считается идиотизмом,если при вражде двух национальностей,этим пользуются представители вообще иной рассы,заинтересованные в истреблении рассы,которую составляют эти национальности..

блин,сейчас чето оч сложно дается это обьяснение..но все ж..я пропробовал,не знаю,как ,получилось ли вас убедить в том,што вражда между национальностями,и союзничество одной национальности с представителями иной рассы ради одержания вверх над представителем другой национальности,принадлежащей своей же рассе ведет к губительным последствиям той расе(точнее той нации,славянство которую я называю) к которой принадлежат обе враждующие национальности
-3

ну не получается кратко и четко высказатся сегодня,ну така розпач!
+2

Пане Серж, ще раз зауважую: "я считаю" - це не аргумент у дискусіях. При обміні гаслами, шпинами і т.і. - можливо, в дискусії - ні.

Тепер по суті.

я противодействую их наглости на своей территории,территории моей Родины,то это не является проявлением нацизма или рассизма.
****
Залишился лише визначити Ваше розуміння "Родиньі", та чийому нахабству ви протидієте. Для мене Відчизна - Україна, а СРСР, почивший в бозі, чи міфічна східнослов'янська триєдність. Нахабство, якому потрібно протидіяти, - "русский мир" в першу чергу. Не росіянин, навіть не РФ як країна, саме "русский мир" як соціокультурне явище. Мусульмани, поки що, не намагаються диктувати українцям свій статут. Хіба що в Криму, але то ЇХНЯ земля і їхня депортація свого часу Сталіним, та завоювання РІ раніше, не дають ніяких підстав вважати інакше.

Расса-вид чел.общности делящийся по некотр явным внеш признакам,как например цвет кожи..

мы относимся к белой расе.арийской(или европеоидной)
****
Не заперечую, суто антропологія.

далее идеть подразделение на нации,группы общностей составляющих конкретную расу-например славяне,скандинавы,германцы,англосаксы.
****
Немає ніяких "далее идеть подразделение на нации". Слідом йде розподіл по групам за певними ознаками в залежності від класифікатора (одні беруть по мовній групі, інші по ареалу розселення, треті ще за якимось набором ознак).
Нація ж - уявна спільнота що сформувалася в модерні часи на основі одного з етносів (групи економічностей), а "національність" не що інше ніж похідне від нації і означає належність певного конкретного індивіда до певної нації. Те що ви намагаєтесь видати за національність ніщо інше ніж народність. (Пропоную не обмежуватися догматами радянської школи, а ознайомитись з роботами сучасних дослідників феноменів "нація" і "націоналізм". Зауважу НЕ ідеологів, а дослідників цих явищ).

ведь вы согласны,што существует борьба между группами людей..
***
з цим погоджуюсь.

самая безпощадная и обьяснимая угроза исходит от представителей разных расс ,борящихся за интересы своей рассы..
****
З цим ні. По-перше загроза, яку ви називаєте росовою, є релігійна. По-друге, найбільша загроза йде від претендента на життєвий простір. А на сьогодні претендентом на український життєвий простір є не іслам, а російська експансія і в першу чергу соціо-культурна та імперіалістична.

Щодо решти посту, то НІ, ви мене не переконали, бо немає того, що ви називаєте слов'янською расою. Є ТРИ різні нації, які штучно об'єднали в ефемерну східнослов'янську на вимогу російського царату і єдина аргументом цього об'єднання є багатовікове знаходження під одним правлячим домом (Російський царат) в одній політичній державі (Російська Імперія), одно-корінним походженням писемної мови (староборгарської, яку чомусь називають давньоруською) та однією церквою (православною, яка, до речі, розділена за мовою богослужіння).
-3

хорошо,если нация и национальность условные эфемерные обозначения,значт Виктор,мы обьединены(были или зараз или будем) в одну группу по сходным признакам,мы с вами,я представитель территории восточной украины,а вы,допустим западной(я незнаю не факт)..наши признаки схожести более утонченные чем признаки схожести по белой рассе европеоидов,и мы с вами,я русский,а вы украинец,застигнутые на одной территории одной страны ,под названием "современная украина" намного более схожи по признакам схожести,чем ,допустим вы и англичанин,или я и норвежец...для меня лично как для еденицы этноса восточной современной восточной украины является очевидным факт равенства понятий:схожесть признаков=принципы обьединения..это необходимо на данный момент из соображений безопасности т.к. сущесвенен ряд внешних угроз...и чем шире и обьемлемей обьединение тем более обеспечивается безопасность...исходя из этого,считаю вполне целесообразным обьеддинение с народом россии(национальность русскийтак называемый "славянский этнос") и народом белорусси,одним словом со всеми теми ,кто по внешним признакам имеет несомненные сходства(европеоидные черты лица,цвет глаз:голубые,зеленые,серебристые,карие,а также родной язык которых я пойму без особых напряжений,ведь вас же я прекрасно понимаю)


вот и все принципы..осталось только убедить вас,в неправильности и опасности для нашей группы обьединения(группы схожести) некоторых ваших взглядов,пригласить разглядеть причину исторического преследования украинской идентичности московскими управленцами,пригласить разглядеть причину ненависти к русской идентичности на украинской современной территории,вместе всей нашей группой обьединения/схожести попытатся устранить эту причину для дальнейшего успешного сосуществования и обеспечения всеобщей безопасности..еще хотел бы заметить..што как бы там ни было,как бы не критиковалось наша подопечность в российской империи,но украинская идентичность все таки сохранилась и существует более менее успешно на данный момент,благодаря во многом военной мощи российской империи и ссср...иначе ,предполагаю,на нашей нынешней территории современной украины была бы польша,венгрорумыния или турция..
+2

хорошо,если нация и национальность условные эфемерные обозначения
****
Помиляєтесь шановний, нація і національність це не умовні позначення. А тим більше не ефемерні у значенні (неіснуючий, примарний, тощо). Уявні (рос. воображаемые) ці поняття тільки тому, що виникли не в нематеріальному світі, а в духовному. І на сьогодні ці позначення цілком реально і матеріально впливають на життя. За прикладом далеко ходити не треба. Ваше (нижче) "я русский,а вы украинец" це доводить в повній мірі. Ви усвідомлюєте (ідентифікуєте) себе представником "русского мира" (написав російською, бо в країнській немає "руссских", є росіяни), а я себе - українського світу.

наши признаки схожести более утонченные чем признаки схожести по белой рассе европеоидов,я русский,а вы украинец,застигнутые на одной территории одной страны ,под названием "современная украина" намного более схожи по признакам схожести,чем ,допустим вы и англичанин,или я и норвежец...
****
Погоджуюсь, але це нічого не доводить. Спробуйте тирольця в Німеччині назвати німцем, одразу почуєте "я не німець, я тиролець". За межами Німеччини вони всі ідентифікують себе представниками німецької нації, а вдома ні. Хоча схожості між ними ще більше, ніж між росіянином і українцем. До речі, це ви "русский" "застигнутый на территории одной страны ,под названием "современная украина", а я в СВОЇЙ РІДНІЙ країні, яка тривалий час була політично підпорядкована (окупована) іншій країні.

для меня лично как для еденицы этноса восточной современной восточной украины является очевидным факт равенства понятий:схожесть признаков=принципы обьединения..
****
Для мене особисто ні. По-перше, я не вважаю себе "еденицей этноса восточной современной восточной украины", бо немає такого етноса, і, відповідно, й одиниць цього етноса. Є лише одиниці різних етносів, що проживають (так сталося) на сході Українин. По-друге, в нас різні завдання. Моє - єдиний УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ в межах сучасної України. Про ваше не скажу (щоб не мудрувати та гадати), але точно відмінне від мого,якщо визначати його з ваших дописів.

это необходимо на данный момент из соображений безопасности т.к. сущесвенен ряд внешних угроз...
****
Вибачаюсь, але зовнішня загроза на сьогодні - імперські потуги РФ, решта загроз у доволі віддалений перспективі. Економічні проблеми є лише продовженням цієї зовнішньої загрози.

и чем шире и обьемлемей обьединение тем более обеспечивается безопасность...
****
Об'єднання в східноукраїнську націю, чи східнослов'янську імперію на чолі з "русским миром"? Це об'єднання не є прийнятним для української нації. Отже ніяких об'єднань, принаймні в найближчі 50-100 років.

Окремо зазначу щодо мови і відішлю вас до свого блогу (вже вибачте) http://politiko.ua/blogpost41137 (висловлювання визнаних авторитетів різних віків про мову)

ПМ: З першим абзацом все. До речі, я зі сходу України (Донецька обл., м. Краматорськ)
-3

Нація ж - уявна спільнота що сформувалася в модерні часи на основі одного з етносів (групи економічностей), а "національність" не що інше ніж похідне від нації і означає належність певного конкретного індивіда до певної нації///Помиляєтесь шановний, нація і національність це не умовні позначення. ///

а это шо за противоречия?

вы согласны шо на территории восточной украины-половина населения по крови,или если хотите,по народности-русские...которые желают разговаривать на своем родном языке?

ладно,допустим вы маете рацию в поговорке:чемодан-вокзал-россия..

а теерь представте:треть населения украины переезжает в россию...ну и,шо останется от вас украинцев?та передушат тут вас усих все неславянские ,нерусские и неукраинские этносы...

я склонен считать,што название россия,не отвечает действительности,это ошибка..если национальность или народность-русские(основная масса) то и название должно быть соответственное-Руссия,или Русь....а то што ваши каллеги науковци хотят исключить из обихода древнюю народность и древнее понятие "русский",то это уже еврейские проблемы ваших каллег науковцив
+2

а это шо за противоречия?
****
А вірмен християнин від вірмена мусульманина чим фізично відрізняється? - Нічім. Але життєвий уклад різниться дуже сильно.

вы согласны шо на территории восточной украины-половина населения по крови,или если хотите,по народности-русские...которые желают разговаривать на своем родном языке?
****
Звісно і що, виділити вам анклав під мініросію? Чи може Україна повинна ще якимось чином виділяти русских? А що робити зі зросійщеними українцями (по національності)?

а теерь представте:треть населения украины переезжает в россию...ну и,шо останется от вас украинцев?та передушат тут вас усих все неславянские ,нерусские и неукраинские этносы...
****
Не передушать, Вам же не вдалося за 400 з гаком років, і їм також не вдасться. Українці, на щастя від Європи, не хворіють на толерантність до загарбників, принаймні ті, що залишаться.
По-перше, не поїде третина тільки тому, що російську мову доведеться вивчати за власний кошт. По-друге, з'явиться робота для тих 6-8 млн. українців, що виїхали за кордон в пошуках засобів для існування.
Хоча це лірика. Ну не поїдете ви і решта з нелюбимої України в обожнювану Росію. Ви і вам подібні бажаєте створити росію в Україні, або, хоча б, в її східній частині.

я склонен считать,што название россия,не отвечает действительности
****
Звісно, не відповідає. Московське царство, як я писав вище, з політичних міркувань привласнило назву русинів (русичів, українців).

если национальность или народность-русские(основная масса) то и название должно быть соответственное-Руссия,или Русь....
****
І яку кількість населення РФ складають "русские" (основна маса). А яку частину РФ складає саме Росія (як базова територія "русского" етносу)

а то што ваши каллеги науковци хотят исключить из обихода древнюю народность и древнее понятие "русский",то это уже еврейские проблемы ваших каллег науковцив
****
Немає такої древньої народності "русские". І в цьому я згоден з науковцями. Поняття є, а народності нема, так само як нема народності англійський, німецький, грузинський, європейський, тощо.
Також згідний з Вами щодо європейських проблем науковців - це їхні (науковців) проблеми. Тож їм їх (проблеми) і вирішувати.
-3

не понял,причем тут вот это:
А вірмен християнин від вірмена мусульманина чим фізично відрізняється? - Нічім. Але життєвий уклад різниться дуже сильно.

к этому:
Нація ж - уявна спільнота що сформувалася в модерні часи на основі одного з етносів (групи економічностей), а "національність" не що інше ніж похідне від нації і означає належність певного конкретного індивіда до певної нації///Помиляєтесь шановний, нація і національність це не умовні позначення. ///


Не передушать, Вам же не вдалося за 400 з гаком років, і їм також не вдасться. Українці, на щастя від Європи, не хворіють на толерантність до загарбників, принаймні ті, що залишаться.

возьмем к примеру передушивание америкосами индейцев в сев.америке,за 200 лет америкосы полностью почти уничтожили индейцев..

вы думаете,если б руссияне сериозно не взялись за васнас украинцев во все 400 лет,от васнас бы шото осталось?

вывод:байки о придушивании либо вранье либо какие то частичные частные случаи несистемные..


а по поводу не страдания толерастией,это смотря кто и какие украинцы,например автор поста http://politiko.ua/blogpost64406
не страдает толерантностью ,вы ,например,обладаете какой то избирательной толерастией именно к представителям иной рассы,судя по вашему первому комменту "Мало того, що ви російський фашист, так ще й расист на додачу"...Звісно, не відповідає. Московське царство, як я писав вище, з політичних міркувань привласнило назву русинів (русичів, українців)

то есть,по вашим словам русичей,русских,украинцев в РФ нет,а живут одни московиты?

а как тогда понять "Немає такої древньої народності "русские". І в цьому я згоден з науковцями",а значит по вышеприведенной цитате русини русичи существуют как народность..

вы,однако,утомляете вашей путаницей..


Немає такої древньої народності "русские". І в цьому я згоден з науковцями. Поняття є, а народності нема, так само як нема народності англійський, німецький, грузинський, європейський, тощо.///

ага,да конешно...ну это уже ваши проблемы вместе с науковцямы,в какой вы там верите строй и структуру современных народов,а и русские и англичане и немцы и грузины существуют,как и их языки,и поныне..
+2

не понял,причем тут вот это:
А вірмен християнин від вірмена мусульманина чим фізично відрізняється? - Нічім. Але життєвий уклад різниться дуже сильно.

к этому:
Нація ж - уявна спільнота що сформувалася в модерні часи на основі одного з етносів (групи економічностей), а "національність" не що інше ніж похідне від нації і означає належність певного конкретного індивіда до певної нації///Помиляєтесь шановний, нація і національність це не умовні позначення. ///
****
І християнство і мусульманство також виникли як уявні спільноти (років за 1500 до націй) а впливають на сучасне життя не гірше ніж наявність/відсутність на певних територіях матеріальних ресурсів. Тобто нація як поняття також виникла лише в уяві певної частини населення певної території (Б. Андерсон, уявні спільноти), а згодом набуло певного значення в сучасному світі.

Звісно, не відповідає. Московське царство, як я писав вище, з політичних міркувань привласнило назву русинів (русичів, українців)

то есть,по вашим словам русичей,русских,украинцев в РФ нет,а живут одни московиты?

а как тогда понять "Немає такої древньої народності "русские". І в цьому я згоден з науковцями",а значит по вышеприведенной цитате русини русичи существуют как народность..

вы,однако,утомляете вашей путаницей..
****
Це ви намагаєтесь мене вкласти в прокрустове ліжко свого світогляду.
Щодо Московського царства, то поцікавтесь етнічностями (чи народностями) що існували на той час на території Московського царства.
"Русский" і "русіч" - це суть два різних поняття. Якщо згодом прикметник "русский" набуло сьогоднішного означення певного народу, то це не означає "Русский" тотожний "русічу" з покон віку.

Немає такої древньої народності "русские". І в цьому я згоден з науковцями. Поняття є, а народності нема, так само як нема народності англійський, німецький, грузинський, європейський, тощо.///

ага,да конешно...ну это уже ваши проблемы вместе с науковцямы,в какой вы там верите строй и структуру современных народов,а и русские и англичане и немцы и грузины существуют,как и их языки,и поныне..
****
Існуйте, хто вам не дозволяє. Сьогодні і зараз існує певна частина людей що звуть себе "русскій" (уявна спільнота за Андерсеном). Але визнавати чи ні за "русскіми" право на "русічів"/"русинів"/"рутенів" як самоназву - це вже справа не особисто ваша (моя) і того ж порядку, що проблеми науковців. Мені досить того, що ви "інший" (не українець), а як ви особисто себе будете називати - то ваша особиста справа. Суть від цього не міняється - є українці (за культурою в першу чергу, а не по крові) і є "інші".

ПМ: Наша розмова втратила будь-який сенс.
-3

(Б. Андерсон, уявні спільноти),Сьогодні і зараз існує певна частина людей що звуть себе "русскій" (уявна спільнота за Андерсеном).

не вижу никакого элементарного смысла опиратся в терминологии на труды какого то инстранца,если коешно этот гражданин анализирует наши народности,буду говорить славянские..


І християнство і мусульманство також виникли як уявні спільноти (років за 1500 до націй) а впливають на сучасне життя не гірше ніж наявність/відсутність на певних територіях матеріальних ресурсів.

значит не такие уж они уявные,как нам предлагают называть их


Русский язык-язык Руси..русский человек-человек живущий на Руси..Русич-человек живущий на Руси..к чему тогда себе морочить голову..русский человек=русич..простая логика..


вобщем,я не понимаю,почему по вашим убеждениям вы считаете меня иностранцем-я русский украинец,русскоязычный украинец,русич украины..и не моя проблема в том,што вы путаетесь в терминологии..

я признаю древнее значение Киевской Руси..я не признаю обозвание украиной,земли и территорию Киевской Руси..я страдаю и болею за свою территорию и за свой народ,мыслю как улучшить положение,отношение народа к окружающей природе,к земле Киеворусской..

но я не желаю насильно менять свой удобный родной русский язык,при всем уважении к украинскому языку...я понимаю,есть вероятность,есть такая теория,што нынешняя украинска мова-на самом деле руська мова,а нынешний русский язык на самом деле-масковський язык...но у этой теории нет никаких доказательств..
мало того,все иснуючи исторические документы написаны на старорусськом-смеси современных украинского русского и белорусского..

так што,логично и миротворчески будет оставить все как есть,не унижая и не уничтожая никакие из существующих двух основных языков на территории современной Украины..
+2

Я виявився правий, розмова втратила сенс. А взаємні звинувачення і пропаганда мене не приваблюють. Тож завершую пустопорожні балачки.

Не бажаєте іноземців, ваша воля. Я не бажаю приймати догматів російської думки. Тож тему закрито.

значит не такие уж они уявные,как нам предлагают называть их
****
Так і нації не на папері, 90% держав в світі (і 99% в Європі)є держави-нації. Решта 10% постколоніальні, або держави зі знищеним (маргіналізованим тубільним народом). Тему закрито.

Русский язык-язык Руси..русский человек-человек живущий на Руси..Русич-человек живущий на Руси..к чему тогда себе морочить голову..русский человек=русич..простая логика..
****
Півень кукурікає - сонце встає. Проста логіка без півня сонце не встане. Такій рівень аргументів мені не цікавить. Тему закрито.

вобщем,я не понимаю,почему по вашим убеждениям вы считаете меня иностранцем-я русский украинец,русскоязычный украинец,русич украины..и не моя проблема в том,што вы путаетесь в терминологии..
*****
Ви й не намагались, Отже тему закрито.

я признаю древнее значение Киевской Руси..я не признаю обозвание украиной,земли и территорию Киевской Руси..я страдаю и болею за свою территорию и за свой народ,мыслю как улучшить положение,отношение народа к окружающей природе,к земле Киеворусской..
****
Для мас Україна - територія, для мене рідна країна для моєї нації. Вас цікавить облаштування свого добробуту на території, мене окрім власного добробуту цікавить розбудова українського світу в Україні. Наголошую, не в РФ, Білорусії, Польші чи Німеччині, а в Україні. Кінцева мета - український світ в межах сучасної України. Отже тему можна закривати, відмінності у світогляді значні. Точок дотику, по за межами боротьби з існуючою владою, не має.

но я не желаю насильно менять свой удобный родной русский язык,при всем уважении к украинскому языку...я понимаю,есть вероятность,есть такая теория,што нынешняя украинска мова-на самом деле руська мова,а нынешний русский язык на самом деле-масковський язык...но у этой теории нет никаких доказательств..
мало того,все иснуючи исторические документы написаны на старорусськом-смеси современных украинского русского и белорусского..
***
"я не желаю" і не бажайте. Я вас примушую бажати? Зміна вашого світогляду - нездійсненна мрія (химера), а химери мене не цікавлять.

так што,логично и миротворчески будет оставить все как есть,не унижая и не уничтожая никакие из существующих двух основных языков на территории современной Украины..
****
Не вийде, це химера. Якась "из существующих двух основных языков" зникне, і залишиться на побутовому рівні, або Україна буде розділена на дві або більше окремих країн. І мова в цьому розподілі буде відігравати допоміжну роль.
"логично и миротворчески" - це з вашої точки зору ("русского" в Україні за самоідентифікацією, та слов'янофіла за світоглядом). З моєї ж (українця за самоідентифікацією і націоналіста за світоглядом) - це існуючий стан який потрібно змінити - українізувати Україну (не лише за мовою, а й за світоглядом). Також не бачу подовження обговорення і схильний закрити тему.

ПМ: В спираючись останні два ваших пости, не бачу сенсу давати відповіді на 2 та 3 абзаци від 09:49.
-3

це з вашої точки зору


да это с моей точки зрения,а решта ответов которые вы закрыли-то ваша точка зрения,не сошлись,к сожалению....треть нынешней украины-русские и за свитоглядом и по крови..если не станете с этим считатся,вам же хуже..

....как есть етгнические крымские татары,так и есть этнические украинские русичи....

штож..время покажет,у кого желания близки к истинности и божескому замыслу
+1

если не станете с этим считатся,вам же хуже..
****
Що перейшли на залякування? Ну, ну... спробуйте.
Те що таких як ви третина - це реальність. Але, на щастя, ця третина за віковим цензом на дві третини, чи вже три чверті, люди похилого віку і на 97% конформісти.
До речі, якби ми не рахувались з наявністю руSSкіх в Україні, було б легше. Вже давно б займалися наведенням ладу в економіці, замість відсічі потугам російських шовіністів перетворити Україну в малоросію.

...как есть етгнические крымские татары,так и есть этнические украинские русичи....
***
Ну так, звісно. Одне питання "этнические украинские русичи" - це з вашої уяви, псевдонаучного дослідження русофілів на сучасну політичну вимогу, чи таки надасте посилання на наукове дослідження з незацікавлених (не слав'янофільских, не російських, не українських) джерел?

штож..время покажет,у кого желания близки к истинности и божескому замыслу
****
Звісно час покаже, в кого достатньо волі й терпіння реалізувати свої прагнення.
-1

дело не в терпении реализовывать свои прагнення,дело в близости к истинности...наш путь к счастью прописан,как проложен Млечный Путь..ктото быстрее прийдет к истине,ктото-виражами и околицами..

чи таки надасте посилання на наукове дослідження з незацікавлених (не слав'янофільских, не російських, не українських) джерел?

нафиг мне нужны наукови джерела,не хотел бы зависеть по жизни от таковой продажной насквозь структуры..есть вещи реальные,не нуждающиеся в подтверждении ж жерлами..
-2

еще одна мыслишка в полуполуночь..(пивнич)

славянофильство не значит украинофобство,потому как украинство- является филией славянства,гг..а вот украинофильство=славянофобство по своей сути..
+1

Серж Диджовский 22:47 - 23:19

Вам не набридло галасувати? Всі теми закрито, нових не бачу.

Вірте у що бажаєте, я вам не лікар. Ви вигадали свій світ, той й живіть у ньому на здоров'я. Мене він не цікавить, в мене є свій. Чий виявиться реалізованим, а чий залишиться лише примарою покаже час.
-2

набрыдло уже давно..але сейчас идет галса кто первым сообразит не ответить на гг..на ваше финальное сообщение..

вообще у меня впечатление,што вы как внешне так и внутренне-очень схожи на тюрка..черты лица кочевника,басмача,и такой же агрессивно-фундаменталистичный фанатизм, што б там не оказалось в руках-библия,коран,граната или конституция Украины...уж не сердитесь если шо,я ж могу це и выгадаты,также як и свой свит
Терористи подають до суду, клас!
http://politiko.ua/blogpost64406
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі