Субота, 23:21, 05.09.09
Невідомий користувач

Блог користувача

Рейтинг
4 3
Переглядів
1559

0
0

1 серпня автономні праві Вінниці провели агітаційну акцію проти глобальної транснаціональної корпорації Mc Donalds. Усередині будівлі макдональдса декілька чоловік розповсюдили листівки, в яких розповідалася про те, наскільки шкідлива для здоров'я їжа з Mc`Donalds а також про те, яка колосальна шкода навколишньому середовищу наносить ця транснаціональна корпорація.

Після розповсюдження агітаційних матеріалів декілька активістів закидали вікна і двері макдональдса його ж продукцією. Далі автономні араві Вінниці планують ще масштабніші акції проти злочинної політики транснаціональних корпорацій, готових ради прибутку труїти народ шкідливою для здоров'я їжею і знищувати навколишнє середовище.

1249428202_photo1.gif

1249428293_photo3.gif

Коментарі

Молодці!
Я теж проти цієї шкідливої їжі. Причому, вони на кожному кроці.
А в інших містах плануються такі заходи?
Невідомий користувач   23:50
+1

це все залежить від автономних товариств в місті, якщо вони захочуть зроблять. заходь на реактор орг юа заходь на форум шукай соратників в свому місті і дій разом з нами, ми не скіни ми просто Українці в нас нема субкультурщини обов"язкової
Американська продукція завжди була гіршою за європейську, їхні уродливі машини, жахливий одяг, тупа архітектура, дибільні види спорту, тупі кінофільми, гнати їхні продукти та послуги мітлою!!! ;D
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі