Блоги → Перегляд

Прокуратура "перерила" Одеський порт

Середа, 21:55, 29.06.11

Рейтинг
8 0
Переглядів
1365

0
0

Одеська обласна прокуратура та Управління по боротьбі з організованою злочинністю провели виїмку документів в Одеському порту.Про це повідомляє газета "Сегодня" з посиланням на прес-службу Одеського МТП.Озброєні люди в масках увірвалися в управління порту близько 14.30.

"На спинах у них було написано "Міліція", але ніяких підтверджуючих документів вони не надали. Усіх співробітників вивели з кабінетів, а керівників порту закрили в одному з вільних приміщень", - розповіла прес-секретар порту Олена Гиряєва.У свою чергу начальник порту Микола Павлюк пояснив, що загарбники - слідчі прокуратури і співробітники УБОЗу."У слідчого був припис на пошук якихось документів, пов'язаних з готелем на морвокзалі.

У прокуратури є питання, що стосуються цього готелю. Раніше ми вже давали їм свої пояснення з цього питання", - розповів начальник."Обшук у кабінетах тривав кілька годин. Якщо їм треба, нехай шукають. Все відбувається законно і жодних заперечень у нас немає", - зазначив він. У той же час джерела газети в правоохоронних органах не виключають, що метою візиту була примусова зміна влади на підприємстві.

Повідомляється, що Павлюк кілька годин перебував у закритій кімнаті зі слідчим, після чого поїхав з роботи.До закінчення обшуку в порту залишився його заступник Юрій Васьков. В облпрокуратурі факт обшуку на Одеському МТП не заперечують, але коментарів з цього приводу поки не дають.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі