Блоги → Перегляд

Автономні праві Київ, зробили прибирання паркової зони

Неділя, 02:22, 06.09.09
Невідомий користувач

Блог користувача

Рейтинг
2 2
Переглядів
1604

0
0

5 вересня активісти київських автономних товариств провели суботник на Замковій горі у центрі столиці. За кілька годин було зібрано десятки мішків з сміттям, які одразу ж по закінченню суботника були завантажанні на причеп і вивезені.

До акції також долучилися релігійна громада "Хоривиця, організація "Штурм" та не байдужі кияни. Спільними зусиллями патріотична молодь досить швидко виконала поставлене завдання.

Автономні праві не вперше прибирають Замкову гору, яка стала улюбленим місцем відпочинку панків, наркоманів, антифашистів - одним словом дегенеративної молоді, яка ненавидить свою Батьківщину і всіляко намагається її забруднити. Тому крім екологічних суботників планується охорона порядку цього історичного місця.

d691a9d25a10.jpg

4a29c8430f6f.jpg

397f7559cf16.jpg

1cc1491d0fd4.jpg

 

Коментарі

а чому обличча розмиті?
Невідомий користувач   02:25
-1

тому що СБУ на нас полює, ми ж адскіє фашисти екстремісти терорісти
0

З цього місця і детальніше.
Якби ви таки були поза закону тоді б вас скрутили на місці
+1

Якби на вас полювало СБУ серйозно - ви би вже давно сиділи в ізлоляторі..
Невідомий користувач   02:30
0

ми і є поза законом, читай реактор орг юа там все написано
ми проти сьогоднішнього режиму, ну і відповідно СБУ за сьогоднішній режим, от воно полює на все що проти сьогоденного режиму України
Невідомий користувач   02:33
0

ми працюємо чисто, і на нас поки що нічого нема такого за щоб нас посадили. Хіба посадять за те що ми допомагаєм дітям сиротам , прибираємо парки, проводимо різні заходи і за листівки)))
а так то не пойман не вор
Невідомий користувач   02:40
+1

та й ми не є організацією шо б нас заборонили, ми мережа людей які об"єднані в свої ячейки, маленькі автономні групи. Вони можуть зловити одну групу, але решта залишається, так як кожна автономна і окрема. Нас не можна вичислити за формою одягу так як всі одягаються на свій смак( ну в межах білих стандартів), та кшо в толпі нас не видно, ми є і в МВС і МНС і в суді і в взагалі в системі. Покоління підростають ідуть в систему і ламають її з середини і любими способами. Зараз все в основному спрямовано на пропаганду на невеликі акції прямої діїі і на таке от подібне як в цій статті
+1

Друже,скажу тобі по мааааааааааааааааааааааааааааленькому секрету-бути проти режиму і робити щосб дійсно негативне є дві великі різниці.Тому перестаньте бавитись у Штірлиців і спокійно відкривайте свої обличча
Невідомий користувач   02:49
-1

ми і робимо)
а обличчя не відкриєм бо на нас можуть напасти антифашисти, та й СБУ хай трохи помучиться
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі