Блоги → Перегляд

Українець майбутнього2. МегаФентезі

Понеділок, 18:22, 04.07.11

Рейтинг
5 0
Переглядів
1530

0
0

(Перша частина тут http://politiko.ua/blogpost55970 )

2211 рік, десь в поясі Оріона. Що за кабани? Наші хлопці? Тю, та це ж мєнти, і не прості, а космічні. Інтергалактичні Даї. 

Як і колись нічого не змінилось, хіба, що замість кущів вони ховаються за астероїдами. 

Летить… Швидко драпає палаючий зоряний квод. Не хвилюйтесь – це наші хлопці! Група козаків характерників відстрілюється від орди нападаючих винищувачів Імператора ПУ. Це не прості характерники, а жиддаї.. Повернемось до етимології цієї назви, ще не так давно наші браві козаки борознили просторами космосу і наїжали на міжгалактичних бариг зі словами, «жид - дай, дай, дай… дай бабло!» Від того козаків і прозвали жиддаями. 

Місяць закінчує свій оберт навколо землі. Вилітає масивний шатл. Його ціль – сьома колонія на Марсі. Тим часом якась українська дівчина Міла Й…, в США, винищує епідемію хворих діабетиків. 

 Шатл сідає на Марсі, місце дії  українська колонія поселення Яблунівка. Двох жиддаїв послали розслідувати, так як на землю дійшли чутки, що на Марсі з’явилась класова боротьба спричинена відродженням буржуїв, не так давно знищених орденом жиддаїв. Марс ділять між собою українці і американці. 

Браві жиддаї виходять з шатлу. О як чудово – хати мазанки, садки, хрущі над вишнями летять. На території США справжній дикій захід зі всіма випливаючими, люди мочать заметал, землю і кока-колу. 

Розслідування затягнулось. Жиддаям вперто хтось заважав у їх розслідуванні. Але хто? Жиддаї постійно відчували «возмущєнія» сили, після кількох грамів Столічної. На відмінно від Землі, на Марсі сухий закон не діяв. Врешті решть після довгого запою жиддаї відчули дзен і зрозуміли, що варто перевірити 2х колишніх жиддаїв, які зрадили ідеалам інтергалактичної революції. Йшли на компроміси, створювали круглі столи і універсали – зіпсувались одним словом. 

Відступників були 2, Тигр і Хан. Ці двоє за роки смути змогли розповсюдити свої тенета на Марсі сколотити великий капітал. Нарешті в жиддаїв був формальний привідна перевірку діяльності контр революційних елементів. 

З центру прийшла шифровка: «допомоги не буде». Жиддаї можуть розраховувати лише на себе і на свій невеличкий загін. Добре натерши до блискусвої лати. В світлі ранішнього Марсу загін вийшов в свій останній похід. Перед цим члени загону роздали усе своє майно, набрали кредити і знову роздали усе своє майно. Саме такживуть зоряні дружинники. Живуть одним днем. Як діти. 

Ворог близько. Тюв тюв тюв. Тю тю, тю тюв - зашуміли лазерні АК. Обстрілюють наших. На горизонті намалювався Хан. В модній шапці. Бдьж пджжж, пджжж. З обох боків загін закидують гранатами. Загін став черепахою. Черепаха наближається до атакуючих. Розуміють  сили не на їх боці. Черепаха розкривається, швидко атакує ворогів пів колом. 

Жиддаї включають свої синьо-жовті світлові шаблі. Буржуї теж включають свої шаблі. Кнопка ON не пряцює, Xан у розпачі. Тигр радить Хану потрясти рукоять меча, постукати. Хан не відзначався великим інтелектом, він направив рукоять собі в бік голови трусанув, тут лазерна шабля й запрацювала, про те Хану було вже байдуже. Тигр лишився один керувати ордами найнятих клонів. Жиддаї програють, загін майже знищений.

Це був би кінець, проте крізь час і простір телепортувався Батько Блискавка (з першої частини) і порубав усіх ворогів неїржавіючим прутом. 

А мораль цієї легенди така - меч твій має бути не красивим, а ефективним, і ти маєш бути ефективним, хоча краса й не недолік. 

Коментарі

http://www.youtube.com/user/Taliviy?feature=mhsn#p/a/u/0/HCXMpDCkWPU

- Это будущее лицо украинца!..
АstraStar . 19:27
+3
2211 рік, десь в поясі Оріона. Що за кабани? Наші хлопці? Тю, та це ж мєнти, і не прості, а космічні. Інтергалактичні Даї. (с)
===============
а покищо ідея еволюціонувала так:


http://oldmedia.meta.ua/files/pic/0/45/38/zQ13tTe7ea.gif
+3

хто б це + поставив) Дякую
АstraStar . 19:51
+2
Тигр і Хан є на цій фоті:

http://www.ukrainio.org.ua/i/2020.jpg
+2

А ви тямущий))
+2

тільки ото зліва незрозуміло хто. Не має ні своєї думки, ні особистості.
АstraStar .   19:55
+2

ггг :)
Тигр*уля по-середині :)
+2

а вона завжди посередині
АstraStar .   19:57
+3

той зліва - випадково в кадр 2211 року попав.. він, взагалі-то - застряг у рубіконі.
Оой, хлопці.. мені би Ваші турботи))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.