Блоги → Перегляд

Прийоми нашого двору (для Інтернет-бійців)

Вівторок, 09:52, 12.07.11

Рейтинг
21 0
Переглядів
2182

0
0

Для хлопців:

 У вас немає зброї і насувається бійка. Гарною зброєю може стати ваш пояс. Від сьогодні змініть підтяжки на пояс. Армійська пряжка це як кувалда. Зі звичайною пряжкою робите лише 3 прийоми: бийте пряжкою в лице, очі. Невелика пряжка б’є не сильно, так що ваша ціль – очі. Або руки, особливо колитреба вибити в нападника ніж, також підійде удар по руці, щоб знерухомити руку і тим самим заблокувати удари ножем. Головне, тримайте поясок добре, навіть частиною обгорніть руку, бо можуть спробувати забрати пояс. Ніяких там кунфу, карате,типу розмахів поясом, як нунчаку. По перше ви не в кіно, по друге попадете пряжкою собі ж у голову і втратите моральну перевагу перед ворогами. 

Про всяк випадок тримаєте в карманах дрібні монети, принападі їх можна кинути ворогу в лице. 

Чув, гарно підходить сіль, щоб кинути ворогу в вічі. Не знаю, не пробував. 

Не вздумайте тримати в кишенях перець. Хоча, якщо ви обідаєте в ресторані і на вас напали бики (коли відчули небезпеку, одразу розкрутіть кришку перечниці, при нагоді можна сипнути в очі, о міцною скляною перечницею можна бити по морді). 

Йдете вночі, тут кампанія гопників. Не заходьте в центр групи, при проході можуть вдарити ззаду. Намагайтесь обійти чи пройти з якогось з боків, так буде простір для маневру. Можете демонстративно взяти камінець чи щось інше, іноді діє і компанія вас не атакує. 

Якщо вас обступили, пам’ятайте, що вам вже не 17 років і не 15. Удар дорослого чоловіка може поламати ребра. Так, що не кліпайте очима, не пантуйтесь «ну ти чо бля, чо»,«чо чо нічо», «пріпух»… Одразу зрозумійте, без бійки не обійдеться. Якщо не вдалося уникнути бійки спочатку, значить точно прийдеться битися, змиріться з цим. Це одразу покращить ваші шанси на перемогу у 5 разів. Отож не стійте, бо точно почнуть бити вони, особливо коли їх кілька, і вас поб’ють (перевірено і затверджено міністерством освіти). Бийте першим, локалізуйте головних чи головного, атакуйте і вирубайте, потім переходьте до шистьорок, якщо повезе вони розсосуться самі. 

Ніж - гарна зброя. Але пам’ятайте, навіть, якщо ви його використовували для самозахисту закон не на вашому боці. 

Поради жінкам. Найкраща зброя - старий добрий терен (газовий балончик). Головна ваша зброя- бити по яйцям, кричати і бігти. Якщо каблук великий, зніміть туфлі і біжіть, не викидайте туфлі. Каблук – зброя. 

Поради дітям: Якщо чужий дядя дає тобі цукерку, будь аскетом – не бери цукерку. Не розмовляй з чужим, біжи, якщо доганяє - кричи, якщо догнав - кажи, що твій папа підполковник міліції. 

Порада всім: Якщо йдете з Богослужіння і у вас в руці Біблія. Вам повезло - це гарна зброя в усіх її розуміннях, особливо, якщо перепліт твердий. Бийте нападнику вгорло, в пах, по руці, щоб вибити ніж, та вістрям у око. 

Пам’ятайте, коли треба як завжди нічого не працює (окрім Біблії), так що дихайте, рухайтесь, бийте і моліться.

 

http://internet-sup.livejournal.com/9495.html

Коментарі

Если не умеете пользоваться поясом, вас просто затопчут.
Причем фокус этот проходит только летом, зимой даже неподготовленній человек легко примет на руку. А потом за тот же пояс вас и притянет. Рассчитывать, и то условно, можно только на солдатский со слегка модернизированной пряжкой.
+1

Сказано ж "для Інтернет бійців"))
-3

Тогда скажите им, что за удар "нэвэлыкою пряжкою" в "лыце, очи" при большой удаче придется долго платить, а без нее - долго сидеть. Пряжки сейчас с зацепами, одним замахом можно на конкретную пластическую операцию заработать. Не себе.
0

У мене пряжка класична, без викрутасів.
-1

Вот и проведите нею эксперимент.
Пяток спичечных коробков в разных углах комнаты на разном уровне, а утром спросонья попробуйте срубить их ремнем со своей "классической" пряжкой.
А потом оцените свои шансы выключить руку под стрессом.
Ремень - непростое оружие, несбалансированное.
/// також підійде удар по руці, щоб знерухомити руку і тим самим заблокувати удари ножем ///

Підійде.
Але вчитися перед тим, як його провести гарантовано, доведеться роками.
Мене колись скінхеди вчили як від натовпу відбиватися. Допомогло один раз, коли до мене 7 шавок підійшло. Гоолвне, бачити що в кого в руках
vlad schwarz 14:17
+5
В любому випадку, якщо не можеш продемонструвати силу і майстерність у бойових прийомах - не вийобуйся, тікай!!
0

Одразу видно, що каже знаюча людина.
Вкрай безграмотний текст.
Не диво, що вам одне насильство в голові.
+1

Тут не про те мова...
а чого файно написано,в житті треба бути до всього готовий))))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.