Блоги → Перегляд

Чим будемо наводити порядок в Україні?

Неділя, 15:07, 03.05.09

Рейтинг
8 7
Переглядів
1201

0
0

Чим будемо наводити порядок в Україні?

Шукати сильну руку, чи покладатися на власну розумну голову? Я за другий варіант. Якщо хтось скаже, що сьогодні відсутнє і те, і інше, то в якому напрямку будемо діяти – шукати сильну руку, чи розвивати розум у власних головах? Я знову за другий варіант. А ви?

Голосувати можете рейтингом – чиясь сильна рука – мінус, своя розумна голова +.

Коментарі

А такий варіант: сильна голова і розумні руки.:) чи сильна рука і біля неї багато-багато розумних голів, чи розумна голова і біля неї багато-багато сильних рук. Мені довподоби третій варіант Розумна голова і багато біля неї сильних рук.
Мітрай Лисенко 12:17

Так не може бути. Якщо будуть домінувати наші сильні голови, то біля них з"являться слухняні руки чиновників.
І навпаки, якщо домінуватиме чиясь сильна рука, то наші голови стануть або слухняними, або непокірними.
Потрібна Сильна Рука, яка матиме мудрість зібрати навколо себе Мудрі Голови, для того, щоб вони допомагали долати шлях до обраної мети.
Навіть Ісус Христос прийшов у цей світ не як сильний, а як мудрий. І, до речі, змінив його докорінно саме своєю мудрістю. А от сильного Понтія Пілата пам"ятають тільки завдяки Ісусу.
+1

Не згоден, Ісус був дуже сильним, оскільки треба мати неабияку силу, щоб здійснити те, що він мав здійснити.
-2

Ісус мав силу мудрості, тобто мудрість. Понтій Пілат мав силу владну, тобто адміністративну владу.
Потрібен симбіоз сильної руки і розумної голови, оскільки до цього часу в нас траплялись в основному руки, які нічого не крали, і мізки, які ніколи не думали:)
+1

Сильні руки потрібні народу при його мудрих головах. А у віх інших вони не повинні бути сильними у тому плані, щоб керувати і маніпулювати народом на власний розсуд.
ЛІБЕРТАРИЗМ
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі